Zavrieť

Porady

faktury z 2011

Dobry den, dnes nam prisla upomienka o neuhradeni faktur. Faktury boli jej sucastou. Zistila som, ze ich vobec nemame v evidencii. Jedna sa o faktury z roku 2011, nastastie su aspon bez DPH. Ako prosim postupovat pri ich uctovani? Mozem si ich nakladovo uplatnit v 2012? Ak ano, ako danovy naklad? Na zaciatku 2012 som dosle faktury casovo rozlisila a naklady dala este do stareho roku. Ale teraz po schvalenej uzavierke? Da sa to nejako spasit zo sveta? Dakujem za rady
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Daniela81 Pozri príspevok
Dobry den, dnes nam prisla upomienka o neuhradeni faktur. Faktury boli jej sucastou. Zistila som, ze ich vobec nemame v evidencii. Jedna sa o faktury z roku 2011, nastastie su aspon bez DPH. Ako prosim postupovat pri ich uctovani? Mozem si ich nakladovo uplatnit v 2012? Ak ano, ako danovy naklad? Na zaciatku 2012 som dosle faktury casovo rozlisila a naklady dala este do stareho roku. Ale teraz po schvalenej uzavierke? Da sa to nejako spasit zo sveta? Dakujem za rady
ÁNo, môžeš ich zaúčtovať do ÚO roka 2012 ako daňovo uznané.

Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

Daniela81
Daniela81 Pozri príspevok
Dobry den, dnes nam prisla upomienka o neuhradeni faktur. Faktury boli jej sucastou. Zistila som, ze ich vobec nemame v evidencii. Jedna sa o faktury z roku 2011, nastastie su aspon bez DPH. Ako prosim postupovat pri ich uctovani? Mozem si ich nakladovo uplatnit v 2012? Ak ano, ako danovy naklad? Na zaciatku 2012 som dosle faktury casovo rozlisila a naklady dala este do stareho roku. Ale teraz po schvalenej uzavierke? Da sa to nejako spasit zo sveta? Dakujem za rady
.. posuvam

Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

Daniela81
Tweety Pozri príspevok
ÁNo, môžeš ich zaúčtovať do ÚO roka 2012 ako daňovo uznané.
dakujem ti Tweety

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.