Zavrieť

Porady

Chrípka -očkovanie

Remeselník,stavbár.
Očkovať-neočkovať.Urobte si názor sami.Keď sa doktor nebojí povedať pravdu ,potom môžu ostatný len oči vyvaľovať.
http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/1206
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

BXLmiami Pozri príspevok
Očkovanie a očkovacie látky-nie je dôležité,čo si myslí lekár.Dôležitá je legislatíva v tejto krajine.Pokiaľ je kompletné očkovanie zo zákona povinné,nie je čo riešiť.Treba tlačiť na zmenu legislatívy,nič viac a nič menej.
len ja sa obávam, že keď sa začne tlačiť na zmenu legislatívy, skončí to tak, že medzi povinné očkovania zaradia aj očkovania proti HPV nielen u dievčat, ale aj u chlapcov vo veku 11 rokov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aktuálne ?????


-Ahoj bacil, ako sa mas?
-Ale necitim sa velmi dobre, asi som chytil penicilin......
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

vulxy Pozri príspevok
neda mi to ...musim sa poradit,prave cumim na spravy ze v emerike velka chripkoepidemia a ze vraj uspesnost ockovania urcily "odbornici"na 62%......premyslam hore -dole a neviem sa dopracovat...ako to tie percenta vedia urcit ze vraj 62%....fakt nemam tucha.......viete niekdo ako sa to urcuje?
To sa urcuje na marketingovom oddeleni vyrobcu vakcny. Aby to bol tak - akurat. Keby dali 100% tak by bolo jasne, ze je to podvrh, na druhej strane, musi to byt cislo nad 50%, aby to vyvolalo dojem, ze to zabera...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Apropos, ja pouzivam cesnak a mam uspesnost presne 87.5%. Za posledbne 4 roky som iba raz ochorel, hoci clovek vraj moze ochoriet vzdy na jar a na jesen (2 x do roka sa prezenie ta chripkova vlna, teda mohol som bych chory uz 8 x).

Teda 100: 8 = 12,5

12,5 x 7 - 87,5.

Tak ked sa chapci posnazia a vylepsia to na 87,6, tak o tom zacnem uvazovat.
Naposledy upravil misomiso : 17.01.13 at 21:34
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misomiso Pozri príspevok
Apropos, ja pouzivam cesnak a mam uspesnost presne 87.5%. Za posledbne 4 roky som iba raz ochorel, hoci clovek vraj moze ochoriet vzdy na jar a na jesen (2 x do roka sa prezenie ta chripkova vlna, teda mohol som bych chory uz 8x).

Teda 100: 8 = 12,5

12,5 x 7 - 87,5.

Tak ked sa chapci posnazia a vylepsia to na 87,6, tak o tom zacnem uvazovat.
...hehehe.....tak štatistiku mám lepšiu ....
Od roku 2001 som mal akože chrípku dva krát ......očkujem sa každý rok ...
Vypočítaj tie percentá ...

Máš ale jedno...aj zápal pľúc sa dá chytiť vírusom .... a to je potom už iné tóčo ...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...hehehe.....tak štatistiku mám lepšiu ....
Od roku 2001 som mal akože chrípku dva krát ......očkujem sa každý rok ...
Vypočítaj tie percentá ...

Máš ale jedno...aj zápal pľúc sa dá chytiť vírusom .... a to je potom už iné tóčo ...
Ja mám lepšiu štatistiku. Očkujem sa od roku 1999, chrípka jeden raz. Som zaočkovaná aj proti zápalu pľúc - názov injekcie si nepamätám. Vzhľadom na môj zdravotný stav, tieto očkovania mám zadarmo.
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Aj takto sa dá:
"Jakým způsobem se vy osobně bráníte proti chřipce?
1. Žádnou chřipku ani jiné patologie si nepřipouštím.
2. Denně beru česnek, zinek a selen a také betaglukany.
3. Dvě hodiny 5x týdně sportuji – jezdím na kole.
4. Denně vypiju večer 350 ml červeného vína." .......
Viac v prílohe:
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gilda Pozri príspevok
Aj takto sa dá:
"Jakým způsobem se vy osobně bráníte proti chřipce?
1. Žádnou chřipku ani jiné patologie si nepřipouštím.
2. Denně beru česnek, zinek a selen a také betaglukany.
3. Dvě hodiny 5x týdně sportuji – jezdím na kole.
4. Denně vypiju večer 350 ml červeného vína." .......
Viac v prílohe:
...hm ..........ortopéd .............

Toto ma trochu dostalo ...takto zovšeobecniť ???
Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete. S chřipkou je to stejné......
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

...hm ..........ortopéd .............

Toto ma trochu dostalo ...takto zovšeobecniť ???
Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete. S chřipkou je to stejné......

...hm ....doktor medicíny ......

Strach, úzkosť ako negatívne emócie môžu vyvolať stres, ktorý má vplyv na vznik Ca. Tento fakt netreba podceňovať. U chrípky ako vírusového ochorenia je to skôr vec imunity. Strachovaním si ju však tiež neposilníme.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

gilda Pozri príspevok
...hm ..........ortopéd .............

Toto ma trochu dostalo ...takto zovšeobecniť ???
Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete. S chřipkou je to stejné......

...hm ....doktor medicíny ......

Strach, úzkosť ako negatívne emócie môžu vyvolať stres, ktorý má vplyv na vznik Ca. Tento fakt netreba podceňovať. U chrípky ako vírusového ochorenia je to skôr vec imunity. Strachovaním si ju však tiež neposilníme.
Presne tak. Dostali sme do vybavy nejaku inunitu, tak nech sa ta imunita stara - sakra. To je ako keby prezident, ktory ma okolo seba 24 hodin ochranku mal nosit vsade nepriestrelnu vestu. To by uz ako vyzeralo? Ked nezomriete na chripku, tak na strach urcite, trocha sa uvolnite a zacnite konecne normalne zit...
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

.... sa napočúvame - aj včerajší Radiožurnál - samozrejme očkovať:
http://www.slobodavockovani.sk/news/...dni-22-i-2013/
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

misomiso Pozri príspevok
Apropos, ja pouzivam cesnak a mam uspesnost presne 87.5%. Za posledbne 4 roky som iba raz ochorel, hoci clovek vraj moze ochoriet vzdy na jar a na jesen (2 x do roka sa prezenie ta chripkova vlna, teda mohol som bych chory uz 8 x).

Teda 100: 8 = 12,5

12,5 x 7 - 87,5.

Tak ked sa chapci posnazia a vylepsia to na 87,6, tak o tom zacnem uvazovat.

U nás cesnak veľmi nie - kvôli negatívnej aróme, ale fungujeme komplet celá família ( 2+3 kinderká) na citrónoch a mede+ veľa tekutín. Fakt veľa. Za posledné tri roky hlásim 1x antibiotiká u 14 ročného - aj to bolo len pod nátlakom, aby mohol vycestovať kvôli škole.
V lete pijeme veľa čistej vody s citrónom, v chladnejších mesiacoch zase bylinkové, zelené čaje s citrónovou šťavou a medom. / tiež veľa medu a citrónu/
Naposledy upravil Aankaa : 24.01.13 at 19:26
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.celostnimedicina.cz/nebez...a-cervarix.htm
1 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Paródia na spôsob výroby vakcín

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=eX_GvhEFGsA
2 0
jozef.agh jozef.agh

jozef.agh je offline (nepripojený) jozef.agh

Ja pracujem v zdravotníctve a očkovať sa nedávam.Je to zbytočná vec.Keď má niekto slabšiu imunitu tak ju dostane tak-či tak.Je to celé dobrý obchod pre výrobcov.
0 0
puvapuva puvapuva

puvapuva je offline (nepripojený) puvapuva

Ste si isty, ze prave ockovanim, pomahate svojej "inej" imunite?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať