Zavrieť

Porady

Ananásový koláč - za 10 minút

Pre tých, čo nič nestíhajú, alebo chcú stihnúť všetko, pripájam recept na výborný ananásový koláč (10 minútová akcia):
40 dkg hl. múky, 2 čajové lyžičky sódy bicarbóny, 25 - 30 dkg prášk. cukru, 2 celé vajcia a 1 konzervu (425 g) ananásového kompótu aj so šťavou (ak sú kúsky ananásu väčšie, pokrájajte ho) zmiešame v mise (vareškou, nie mixérom) na také redšie cesto (ak je cesto príliš tuhé, prilejte trošku vody - nesmie stekať z varechy). Vylejeme na plech vyložený papierom a upečieme. Teplovzdušná rúra tak na 160 - 170 stupňov, cca 20 - 25 minút.
Medzitým si pripravte polevu: v rajnici roztopiť 10 dkg Hery, 15 dkg prášk. cukru, 1.5 dl sladkej smotany alebo mlieka, všetko spolu povariť na slabšom plameni asi 3 minútky a odstaviť. Potom vmiešať 1 lyžičku vanilk. cukru, 5 dkg sekaných vlašských orechov a 5 dkg strúhaného kokosu.
Polevu rozotrieť na ešte horúci koláč a nechať vychladnúť.
Prajem dobrú chuť.
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
stačí, keď ešte ponúkneš a už budeme happy... nedočkavo striehneme!
ponúknem iba obrázok od amatéra, ešte som pridala čokoládovú polevu / nie je ztuhnutá / Koláč je super, aj chuť je špicová.... odporúčam
Naposledy upravil alla66 : 08.04.10 at 12:57
Snímka0019.gif  
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja som ho robila v sobotu. Vydaril sa perfektne a chutil vynikajúco. Konzistencia polevy bola akurát taká, že sa dala roztierať. Dala som smotanu a mlieko 2:1. Trošku som to povarila.
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

toto musím vyskúšať, vyzerá to že koláč je ozaj výborný a hlavne tých 10 minút ma zaujalo
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vlasti isto si aj jedla chalvu.
Tahini je hustá pasta z mletých sezamových semien používaná na Strednom východe na ochutenie zeleninových aj sladkých pokrmov.
Dostať vo veget. predajniach, vyzerá ako hustá horčica, navrchu stojí olej - treba zamiešať - a 250 g stojí cez stovku.
Ja ju mám rada aj na slano, aj na sladko.
Tahini + cesnak, čerstvo mleté korenie farebná zmes, petržlenová vňať, citrónová šťava, soľ a prevarená voda.
Naposledy upravil kukučka : 29.03.06 at 22:05
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Použila som celú konzervu krájaného ananásu od H**é.... konzistenciou podobný trenému koláču, nie piškótovému...nepridávala som vodu, ako je spomínaná v pôvodnom recepte, preto si myslím, že 567g veľkosť konzervy je to pravé orechové....Koláč obliala polevou a momentálne chladneme...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
u nás bol už druhýkrát po sebe pre veľký úspech u rodiny , lebo nám chutí a hlavne u mňa, lebo je to fakt rýchlovka. Teraz sa veľmi hodí, lebo je veľa práce po vonku a sladké musí byť.

konzistenciu polevy si prispôsobujem,ak je riedka, povarím dlhšie alebo pridám orechy.

takže dík autorke za super receptík!
1 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
A čo tak vylepšiť tú polevu troškou rumu?
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

petovsan
Medzitým si pripravte polevu: v rajnici roztopiť 10 dkg Hery, 15 dkg prášk. cukru, 1.5 dl sladkej smotany alebo mlieka, všetko spolu povariť na slabšom plameni asi 3 minútky a odstaviť. Potom vmiešať 1 lyžičku vanilk. cukru, 5 dkg sekaných vlašských orechov a 5 dkg strúhaného kokosu.
Polevu rozotrieť na ešte horúci koláč a nechať vychladnúť.
Prajem dobrú chuť.
prave na tom pracujem .... ale ta poleva ??? nechyba tam nieco ??? mam to prilis riedke ... vlastne nie je co rozotierat ... len liat ... mozno len technicka chyba v mojom postupe
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja zbožňujem ananás, určite vyskúšam, momentálne v špajzi chýba len ananás. Bubika potom napíš, ako to nakoniec aj s polevou dopadlo.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Nebojte sa s polevou to dopadne dobre. Má byť taká riedka. Od nej koláč zvlhne a lepšie sa bude konzumovať.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nemá byť poleva s čokoládou?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
S čokoládou som to neskúšala, ale bez tej polevy by bol koláč veľmi suchý.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Určite ho zajtra vyskúšam, mám podobný hrnčekový a je veľmi chutný.

Pridávam taktiež jeden koláč z "bleskoviek" :

Makový sypaný koláč

2 kg nahrubo strúhané jablká
5 dl detskej krupice
5 dl kryšt.cukor
5 dl pomletý mak
250 g maslo

Pomletý mak. cukor a krupicu spolu zmiešať a rozdeliť na 3 časti. Na vymastený plech nasypať prvú časť zmesi, na to poukladať polovicu nastrúhaných jabĺk aj so šťavou, nasypať druhú časť zmesi opäť jablká a opäť zmes. Na vrch nastrúhať maslo. Pečieme pomaly 30-40 minút na 180 st., nechať vychladnúť, na vychladnutý koláč vyliať
1 pochúťkovú kyslú smotanu zmiešanú s 1 vanilínovým cukrom.

Pre tých, ktorí nemôžu mak kvôli páleniu záhy odporúčam vymeniť mak za mleté orechy.

Budete príjemne prekvapení, je to lahodný koláč, rodinka vás určite pochváli, len nie je vhodný pre diabetikov, a nedá sa nahradiť také množstvo cukru sladidlom, nakoľko zmes musí byť sypká.
Takže tým, čo môžu cukor určite zachutí a zmizne tak rýchlo ako moje sladké dolky.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dnes som robila tento ananásový koláč, skutočne nemá chybu. Dá sa urobiť i Dia, ananásový kompót som si dnes uvarila doma so sladidlom, ešte dobre, že sú teraz ananásy v obchodoch, je vynikajúci.
Ďakujem za recept, rodinka chválila.
0 0
Bambit Bambit

Bambit je offline (nepripojený) Bambit

Aj ja som ho dnes piekla, ale môžem povedať, že nám veľmi chutil hneď som si ho aj dala do svojich odskúšaných receptov, odporúčam aj ostatným. Je výborný.
0 0
Zuzana210 Zuzana210

Zuzana210 je offline (nepripojený) Zuzana210

Ja robievam podobný koláč - miesto ananásu dávam akýkoľvek kompót, niekedy pridám aj kakao. Pre zrýchlenie dávam kryštálový cukor. A keď nie je kompót, dá sa použiť aj malý pohár lekváru a 2-3 dcl vody.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

petovsan
Pre tých, čo nič nestíhajú, alebo chcú stihnúť všetko, pripájam recept na výborný ananásový koláč (10 minútová akcia):
40 dkg hl. múky, 2 čajové lyžičky sódy bicarbóny, 25 - 30 dkg prášk. cukru, 2 celé vajcia a 1 konzervu (425 g) ananásového kompótu aj so šťavou (ak sú kúsky ananásu väčšie, pokrájajte ho) zmiešame v mise (vareškou, nie mixérom) na také redšie cesto (ak je cesto príliš tuhé, prilejte trošku vody - nesmie stekať z varechy). Vylejeme na plech vyložený papierom a upečieme. Teplovzdušná rúra tak na 160 - 170 stupňov, cca 20 - 25 minút.
Medzitým si pripravte polevu: v rajnici roztopiť 10 dkg Hery, 15 dkg prášk. cukru, 1.5 dl sladkej smotany alebo mlieka, všetko spolu povariť na slabšom plameni asi 3 minútky a odstaviť. Potom vmiešať 1 lyžičku vanilk. cukru, 5 dkg sekaných vlašských orechov a 5 dkg strúhaného kokosu.
Polevu rozotrieť na ešte horúci koláč a nechať vychladnúť.
Prajem dobrú chuť.
Môže to byť výborné, len ja by som toho cukru trošku ubrala. Mne sa to zdá veľa skoro pol kila cukru na jeden koláč. Ja vždy v receptoch uberiem primerane cukru a koláče sú aj tak dobré. Netreba toľko sladiť.
0 0
Jana_CH Jana_CH

Jana_CH je offline (nepripojený) Jana_CH

také minutky na pečenie zbieram..... zamestnaná matka
jeden mam obľúbený od mojej mamy

Jablkový Sacher koláč

60 Dg jabĺk nastrúhať
3 vajíčka – celé
2 Dl oleja
40 Dg mletého cukru + 2 vanilkové
40 Dg múky – hladká a hrubá na polovicu, preosiať
2 lyžice kakaa
1 lyžica sódy bicarbóny

premiešať v miske
piecť na vymastenom posypanom plechu

Poleva

horká čokoláda 20Dg (na pare rozpustiť čokoládu + lyžicu oleja)
pod polevu marhuľový lekvár
Dobrú chuť



Naposledy upravil Jana_CH : 27.02.06 at 14:09
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Taký jablkový robím podobný aj ja, skúsila som do neho dať nasekané vlašské orechy a bol supeeeeeeeeer.
0 0
Kristína Kristína

Kristína je offline (nepripojený) Kristína

Aj ja poznám recept na podobný jablkový koláč, ale bez tuku a s hrubou múkou. Z vajíčok pripravím zvlášť bielkový sneh. Pridávam sekané orechy, hrozienky, sušené marhule.
Mám aj recept na rýchly perník:
asi 45 dkg hladká múka, 25 dkg slivkového lekváru (alebo hustého džemu), 25-30 dkg práškový cukor, 3 vajcia, perníkové korenie podľa chuti, 1 lyžica kakaa, 1 lyžica sódy BB (nie zarovnaná), voda alebo mlieko podľa potreby. Olej ani tuk sa nepridáva.
Vymiešame lekvár, vajcia, cukor, kakao, perníkové korenie (škorica, mleté klinčeky, aníz, fenikel, zázvor, badyán.... Do múky zamiešam sódu BB. Pridám do zmesi a riedim tekutinou podľa potreby na polohusté cesto. Nakoniec sa pridajú sekané orechy, hrozienka.
Pečie sa pomaly, asi na 160 - 170 stup., aby sa perník dostatočne prepiekol.
Ešte horúci potrieme lekvárom, po vychladnutí polejeme čokoládovodu polevou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať