Zavrieť

Porady

Slovenský internetový register

Prosím o pomoc.Pred nedávnom mi s tejto spoločnosti prišiel list zo žiadosťou o opravu údajov. Bol tam jeden sprievodný list a registračný formulár. Keďže som sa ulakomila na bezplatnú registráciu poslala som to. Dnes keď mi prišiel šek na 958€ mi je jasné ,že až tak zadarmo nebola. Vo svojom živote sa mi ešte nič takéto nestalo .Vždy si dávam pozor.Aj vtedy som si prečítala všetky malé písmenká na sprievodnom liste.No nič som o platení nenašla.Som na materskej mám malé dieťa neviem čo mám robiť.Prosím poraďte a rady formou "nemala si nič podpisovať" naozaj teraz nepotrebujem. Mám to do 14dní uhradiť
Usporiadat
Lucia18.06 Lucia18.06

Lucia18.06 je offline (nepripojený) Lucia18.06

Veru na chvílu dali pokoj a zasa kazia deň,teda mesiac vlastne rok. Každému sa raz všetko vráti. Mne prišlo upozornenie s červeným "pásikom" ,ale na takom istom papieri s jedným podpisom asi ma dávajú na súd. To mi aj pred rokom poslali. Už chcú skoro 2000€
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

"napiste, ak niekto nejake kroky v tomto podnikol, pomohlo by to viacerym "

Tým krokom by mala byť registrácia menej známych mien, napríklad poslancov, štátnych tajomníkov, ministerských úradníkov, sudcov, prokurátorov na všetkých podvodníckych portáloch tohoto typu.

Keď im začnú chodiť faktúry, zobudia sa aj kompetentní.
0 0
mirkahod mirkahod

mirkahod je offline (nepripojený) mirkahod

A je to tu znova zas mám zlý pocit keď som to našla v schránke prišlo to aj iným? suma1.916,- a1.341,20 na vrch 30% z ceny. Kedy toto skončí?! Čo keď sa to vyšplhá na také sumy že nám aj dom zoberu?
0 0
maria anna maria anna

maria anna je offline (nepripojený) maria anna

Ja som tiez mala dnes zly pocit, ked som zbadala tu obalku. Tiez sa ta suma zacina splhat hore. Vie niekto poradit? Chcela by som vediet, ci sa da s tym nieco robit. Keby to dal niekto do televizie nebolo by to zle. Ked sa niekto pytal niekoho nech da vediet, co s tym sa da robit. Alebo kde to moze az zajst, dakujem!
0 0
Lucia18.06 Lucia18.06

Lucia18.06 je offline (nepripojený) Lucia18.06

Známa žije v Rakúsku pozrela sa na to.Aj si skúsila s nimi dopisovať. Bezvýsledne. Oni si stoja za svojim.No myslím si že ak by to dali na súd neprejde im takáto "zmluva". Najlepšie by bolo zohnať nejakého euro právnika. Niekde som čítala ,že je lepšie zažalovať ich ako prvých aby sa to riešilo na Slovensku. Na nete je viac prípadov kde ich zažalovali a zakaždým vyhral obyčajný človek. Asi len čakať a nerozčulovať sa nad tým.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať