Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Podobnosť čiste náhodná.....
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Danksy
Naposledy upravil misoft : 13.11.18 at 08:54
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V kinách remake známych filmov:

0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

No ja neviem, nemohli by už novinári poukazovať aj na dôležitejšie veci, ako je Dankova r. práca (ja osobne to mám na háku) ... a už to na mňa vyskakuje z každého kúta, ako sa vraví, už aj chaldničku sa bojím otvoriť! Je to ešte horšie, ako pred nejakým o herečke Gregorovej a jej... onej.
Čo keby napr nakukli, ako to vyzerá v našich zdrav. zariadeniach, DSSkách, alebo o majetkových prepojeniach v súvislosti s prevodmi, prenájmami pôdy ... a tiež skoro nič nie je o tom ako sa rieši jankova vražda ..
A keď už píšu o tej práci - ako je možné, že mu to na škole prešlo, keď je to také "plagiátorstvo" - tuším už dávno sa to dá ľahúčko skontrolovať
On hovorí, že ju robil s najlepším vedomím a svedomím
Naposledy upravil Katy a R : 16.11.18 at 08:18
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ale čo potom budeme robiť,ked prídeme o absolutne najdôležitejšiu tému na SK?To neprežijem :-)))
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
A keď už píšu o tej práci - ako je možné, že mu to na škole prešlo, keď je to také "plagiátorstvo" - tuším už dávno sa to dá ľahúčko skontrolovať
On hovorí, že ju robil s najlepším vedomím a svedomím
Dankova práca a nové objavy v práve. No neviem, som ten posledný, čo by obhajoval Danka, avšak tento hon pre nič na čele so stredoškoláčkou je až tupo priehľadný. Rigorózne, ale aj diplomové práce sa zväčša skladajú z citácií iných autorov a prioritne v oblastiach práva či jazykoch. V práci ako takej asi ťažko niečo nové objavia. Nie je to medicína či výskum jadra, alebo vesmíru. Väčšina diplomových prác z oblasti humanitných vied sú len súhrnom určitých poznatkov. Nič viac, nič menej. Bol by som zvedavý aj na práce Radičovej, Sulíka či iných expertov na všetko. A ešte jedno, ak môžu byť starostovia či primátori analfabeti, ktorí nemajú ukončenú ani len základnú školu, čo by ste chceli od prezidenta či predsedu parlamentu?
Zdá sa mi to všetko ideálne načasované, aby sa zakryli razie na slušňákov, prezidenta, či aby sa odpútala pozornosť od Marakéšskej zrady.

http://gabo126.blog.pravda.sk/2018/1...entske-kreslo/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1542648994313.jpg  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Amatérka https://kefir.gulas.sme.sk/upload/po...7f3fa0fc4a.png
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niečo aktuálne


0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1544423785035.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft










0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať