Zavrieť

Porady

praca na dohodu popri zamestnani

Dobry den,
pracujem v jednej spolocnosti v normalnom pracovnom pomere (nie dohoda). Popri zamestnani mam este dohodu o vykonani prace (konkretne upratovanie v bytovom dome), kde odmena za pracu je vo vyske 60 eur mesacne z fondu oprav. Bytove druzstvo mi tuto sumu posiela pravidelne kazdy mesiac na ucet za vykonanu pracu. Z tejto sumy si kupujem cistiace prostriedky a taktiez to co potrebujem k praci. Riadne odvadzam dan /robim si sama danove priznanie, cize zo sumy 12x60eur - cistiace prostriedky zaplatim dan/. Za rok 2011 aj zdravotne poistenie, nakolko som obdrzala zdravotne zuctovanie.
Moja otazka znie: co vsetko potrebujem v roku 2013 nahlasit, co vsetko je potrebne odvadzat, nikde sa k tomu neviem dopracovat. Musim ist sa prihlasit na socialnu poistovnu kvoli dohode...
Viete mi prosim niekto pomoct? Ak by bolo nieco nejasne v mojom vysvetleni tak doplnim. Pracovny pomer a dohoda je u roznych "zamestnavatelov"

Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    praca na dohodu popri zamestnani

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.