Zavrieť

Porady

Problémy s BAZOS.SK, vymazávajú bezdovodne inzeráty

Dobrý deň prajem,
mám problémy s BAZOS.SK.

Predávam veci cez ich portál. Jedná sa o ženské šperky. Posledný čas, cca mesiac vymazávajú moje inzeráty, uplne bezdovodne!

ani emailovú notifikáciu od nich nedostanem, proste nič. Na moj email ani neodpovedajú.

každý svoj inzerát TOPUJEM cez mobil, čo mi stojí 1,60eu. za jeden deň míňam na to min. 4,80 eu. podstate ich inzertny server z toho žije.

mám podozrenie že niekto z ich admin predáva tie isté veci podstate drahšie, lebo podobné inzeráty tam je kopa, ale ja som bol lacnejší....

čo by som mohol spraviť ? už som za to zaplatil vela...
proste oni možu všetko, aj keď som zaplatil ??

ďakujem za odpoveď...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tifesa tifesa

tifesa je offline (nepripojený) tifesa

Mne sa s bazosom pracuje veľmi dobre, možno to bude v tom, že inzeráty netopujem, neinvestujem do tejto inzercie ani cent, a sama vyhľadávam hľavne netopované inzeráty, keďže inzerciu potrebnú pre moju prácu prezerám denne a tie topované inzeráty som poväčšine videla, takže odporúčam skúsiť netopovať, a možno práve vtedy vám tam inzercia vydrží, a možno sa vám ozve aj viac ľudí ako pri topovaní. Poznám viac ľudí, ktorí využívajú bazos, a väčšina z nich má podobný názor, kto hľadá, ten si pozrie všetko čo daný minimálne deň ponúka a porovnáva ceny bez ohľadu na to, či je vás inzerát prvý alebo posledný, ale možno vy máte inú skúsenosť, nemôžem porovnávať ani moju oblasť s vašou.
0 0
tomoloco tomoloco

tomoloco je offline (nepripojený) tomoloco

skúsil som bez topovaní inzertovať a bohužial 3x menej sledovanosťi som zaznamenal. podla mňa preto, lebo inzertuje v tejto sekcií asi najviac ludí... takže topovanie je tu nevyhnutné... ďakujem za odpoveď
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nedávate ten istý inzerát viackrát? Vtedy ho vymaže.
2 0
tifesa tifesa

tifesa je offline (nepripojený) tifesa

Tak potom asi fakt záleží na oblasti, v ktorej inzerciu využívate. Je to ale zrejme najnavštevovanejšia inzertná stránka, ešte sa mi ako-tak osvedčila občas tetaberta.sk, ale najlepšie sa asi pracuje s tým bazosom, a toto je fakt nepríjemné
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Ja som mal podobné problémy v mesiaci september, keď mi zrušili topy za takmer 20 €. Našťastie som platil cez PayPal a po reklamácii u PayPal mi boli peniaze vrátené. Čo je smutné je, že spoločnosť, ktorá prevádzkuje Bazos.sk i Bazos.cz, teda pán Radim Smička, nijako nekomunikuje. Na maily vôbec neodpovedajú. Skúsil som tiež komunikovať ho SOI a ČOI, žiaľ bezvýsledne, ako vždy našli si zámienku, pre ktorú je to pre nich bezpredmetné a uzavreté. Odvtedy neinzerujem.
0 0
tomoloco tomoloco

tomoloco je offline (nepripojený) tomoloco

nie, ten istý mám vždy raz. pred dvoma mesiacmi som mal tam inzeráty aj 3 týždne hore, so sledovanosťou 1500x pozretý. potom sa všetko zmenilo. denne my vymazávaju, a pritom podobné sú hore, topované a nič....
skúšal som zmeniť email, nepomohol, podla tel. čísla a ip. adresy vedia, a do kolónky lokalita proste nebudem dávať falošné údaje..

tam asi z nich niekto robí to isté a robím mu konkurenciu... trožka nefér.. a pritom za to aj platím..
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Lenže treba brať na ohľad aj to, že naozaj porušujete pravidlá, keďže zárobková činnosť je zakázaná a pravidelný predaj podobných tovarov, obzvlášť ak sú nové, je naozaj zárobková činnosť, môžete sa brániť čím len chcete.
Pravda je, že keď mažú, tak by mali spravodlivo a všade kde je niekoľko tovarov, lebo sú tam predajcovia, ktorí nemajú žiadnu živnosť a nonstop majú 50 pridaných nových tovarov.
0 0
Patron Patron

Patron je offline (nepripojený) Patron

Hod nam sem znelku svojho inzeratu nech sa ti na kuknem Takto len hadam, mozno predavas napodobeninu nejajeho originalu/ inzerat ala predam penazenku od gucci-ho za 50€ tak tam by to mohli zmazat a dovodne
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Treba si pozriet aj pravidla danej stranky. Mozno spadate do kategorie tych, ktori porusuju podmienky Bazos.sk, preto su vase inzeraty vymazavane

Na inzertnom serveri Bazoš.sk je zakázaná inzercia:
(Tento zákaz platí bez ohľadu na Topovanie.)
  • webovej stránky a loga firmy, nadmerné množstvo hviezdičiek, výkričníkov a podobných znakov (a to ako v texte inzerátu, tak na mieste obrázku alebo cez obrázok), orámovanie obrázkov;
  • chudnutia;
  • Multilevel a províznych systémov;
  • Emailingu a iných bezprácnych zárobkov;
  • práce s poplatkom vopred;
  • kopírovania diskiet, CD, DVD;
  • firemnej činnosti a tovaru na objednávku (neplatí pre sekciu Služby);
  • opakované inzercie stále rovnakého nového tovaru;
  • neobmedzené množstvo zboží;
  • tovar kúpený iba za účelom ďalšieho predaja (zárobku);
  • kópií, napodobenín, padelkov;
  • chip tuningu, powerboxov, diagnostických sád, a pod.;
  • dokladov a technických preukazov;
  • pohonných hmôt;
  • výkupu;
  • erotických inzerátov;
  • livechatu, práca spoločnice, tanečnice, konzumentky a hostesky v zahraničí;
  • eKníh;
  • pôžičiek, úverov a hypoték, exekúcie, oddlženie;
  • liekov a potravinových doplnkov;
  • cigaret, e-cigaret.
http://www.bazos.sk/podmienky.php
6 0
dragoboarder dragoboarder

dragoboarder je offline (nepripojený) dragoboarder

ja mam podobne skusenosti, zial peniaze za topovanie mi nikto nevratil, predaval som drevo na parkety, ktore mi ostalo a nechcem ho pouzit. neporusil som ziadne pravidla, prisiel o peniaze za topovanie.
0 0
kom0dus kom0dus

kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

tiež som mal ten problém.
mazali inzeráty keď som pridal pracovné ponuky, inzeráty ohľadom služieb atď.

preto už bazos nepoužívam.

čo však môžem potvrdiť je to, že bazos je miesto plné podvodníkov , falošných inzerátov a falošných ponúk. Poznám veľmi veľa ľudí, ktorí nakúpili, zaplatili ale tovar neprišiel.. aj mne sa to raz stalo
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neviem, ake inzeraty podavate, ked vam ich vymazavaju.
Ja som na Bazosi inzerovala viackrat, aj topovane,aj netopovane inzeraty, nikdy mi ziaden nevymazali.
Raz som mala problem s fotiekami /bola to moja chyba, nie Bazosu/,napisala som adminovi, ten mi zakratko odpisal a problem vyriesil.

A to ze na stranke inzeruju aj podvodnici,ktory tovar neodoslu? Ved za to predsa stranka nemoze! Pri tolkych tisicoch inzeratov sa vzdy najdu aj podvodnici,ale je na ludoch,aby pouzivali rozum a nenaleteli na velakrat do oci bijuce nezmysli.Ale to sa netyka len Bazosu...
1 0
xtriadax xtriadax

xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

mne raz zmazali inzerát po topovaní že porušujem pravidlá. Pred topovaním som ho tam mal asi tri dni. Napísal som im že prečo mi ho teda nezmazali skôr ale až keď som ho topoval. Odpovedali mi hneď v tej deň, čím som porušil pravidlá a poslali mi nový kód na topovanie.
Naposledy upravil xtriadax : 24.01.13 at 08:42
0 0
Bazoska Bazoska

Bazoska je offline (nepripojený) Bazoska

Toto mazání nemusí být nutně bezdůvodné. Může být i naprosto záměrné, ale odjinud, než byste si mysleli. ,,Odstřelit" někomu inzerát a to i ten TOPovaný je poměrně jednoduché: Stačí jej z několika IP adres naklikat jako špatný a systém inzerát smaže. Admin to má naprosto na háku, vám nepřijde na mail žádné upozornění a tak často ani nemusíte vědět, že byl inzerát smazán. A i to má důvod: Inzerent který takto přijde o peníze si nestěžuje, neprudí a nepožaduje peníze zpět. Osobně vyzkoušeno. Vložili jsme dva ,,velmi porušující" inzeráty. Jeden na jediný kus dětského oblečení a druhý na mobil na součástky. A i jsme obětovali jeden TOP kód, ať se má Bazoš dobře. Potom jsme přes FB poprosili několik kamarádů z různých konců republiky o to, aby inzerát označili jako špatný. Nebylo zapotřebí ani deseti kliknutí a oba byly pryč. A podle zavedeného scénáře na maily nikdo nereaguje. A protože jsme si dovolili prudit a otravovat, bylo zablokováno telefonní číslo, mail a nakonec i IP adresa. Peníze z TOP kódu jsme ,,obrečeli".
Nemorální - ale ne nezákonné. Podmínky inzerce (se kterými musíte souhlasit) umožňují, aby vám provozovatel upravil nebo smazal cokoliv i při pouhém ,,podezření", že inzerát by mohl porušovat podmínky. Pod heslem: Ve městě je nový šerif a já jsem zákon!
Tak tedy - pokud máte konkurenta v lásce či podnikání, nebo vám třeba soused chodí za manželkou a inzeruje na BAZOŠi, tady máte v ruce nástroj na dělání naschválů. Pár ochotných kamarádů vám jistě pomůže, když jim pošlete link na jeho inzerát. A přitom je BAZOŠ plný inzerátů, které tam nemají co dělat - a to platí pro český i slovenský. Snadno najdete inzeráty na semena marihuany, technické průkazy k motorovým vozidlům, e-cigarety, hostesky, půjčky, inzeráty s odkazy na www stránky. Je to sice paradoxní, ale i tyto inzeráty přitom BAZOŠ potřebuje. Protože kdyby tam nebyla taková záplava inzerátů, tak by třeba právě ten váš v ní nezmizel a tak byste si ho nemuseli TOPovat.
A právě na tomto zřejmě stojí podstata tohoto podnikání. Podobných diskuzí je plný internet, jedna skupina na FB má prozaický název BAZOŠ-to se mi nelíbí. Proč samotný BAZOŠ nemá na FB oficiální stránku, to jeho majitel jistě ví moc dobře.
1 0
nokia007 nokia007

nokia007 je offline (nepripojený) nokia007

neviem,preto sa pýtam....:-D ...viac
aj ne sa to stalo.mala som tam asi 5 inzerátov a v pohode ,potom som pridala tri na nove mobily,a všetky inzeráty sú fuč!! maju nejake nové pravidlá,ktoré brzdia v konečnom dôsledku velmi vela ponúk...škoda..:-/
0 0
tinuss0 tinuss0

tinuss0 je offline (nepripojený) tinuss0

Zdravim,mne sa stalo to iste,uz viackrat. Pridam napr 20 a zmazu uplne vsetky inzeraty. Vacsinou neposlu mailom ziadny dovod,niekedy napisu,ze porusujem pravidla,v jednom inzerate moze byt iba 1 konkretny produkt - co dodrziavam ! Takze si len vymyslia nejaku vyhovorku. Napisala som im dorazny email,ze si nevazia zakaznikov,ktori im topuju inzeraty a kedze to zrusili v druhy den,ziadala som vratenie penazi,avsak uz ziadna odpoved.
Problem je,ze su najvacsi bazar na SR,takze sa tam oplati davat inzeraty. No uz nikdy viac nebudem topovat,aby si ti darmozraci nezarobili nic. Radsej vytvorim vlastny portal .
Co doporucujem vsetkym,co mali takyto problem je,aby dali staznost na SOI,pripadne COI , na prisluzny danovy urad. Ked tam bude vela staznosti.budu nuteni to riesit.
0 0
Bazoska Bazoska

Bazoska je offline (nepripojený) Bazoska

Neztrácejte čas s podáváním hromadných trestních oznámení (jak už jsem viděl několik takových iniciativ) nebo se stížnostmi na SOI / ČOI. Protože NEMÁTE ŠANCI uspět. Podmínky inzerce jsou nastaveny tak, že vám můžou smazat kdykoliv a cokoliv. Vložením inzerátu souhlasíte s podmínkami. A kromě toho, jak už jsem psal výše: Toto vám nemaže BAZOŠ, ale konkurence nebo někdo, kdo vás prostě jen nemá rád. Topnutím inzerátu si jen řeknete o jeho ,,odstřel". Stačí s tabletem nebo laptopem oběhnout několik veřejných ,,wifin", váš inzerát naklikat jako závadný, nebo se domluit s několika kamarády. A opět neuhádáte nic. Jeden z bodů podmínek je i to, že portál neodpovídá za škody způsobené třetími osobami. My jsme nic nemazali, nemůžeme za to, že si inzerenti dělají naschvály - bude se bránit BAZOŠ, pokud by došlo na nějaké trestní oznámení po linii podvod, nebo bezdůvodné obohacení.
Takže jedinou možností jak se bránit je NETOPOVAT inzeráty. A dát ve známost co nejvíce lidem, na jakém základě BAZOŠ funguje. A nebo inzerovat jinde. V Česku se říká: Pánové, měním lokál. A vy byste měli také.
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Jedna drobnosť, pokiaľ si topujete inzeráty cez PayPal, tak môžete prípadné zmazanie Topu reklamovať priamo cez PayPal a oni Vám vrátia peniaze. Aspoň u mňa to platilo. Čo sa týka tých podaní na SOI a iné úrady, tak vyskúšané, avšak beznádejné NIE ako odpoveď.
1 0
lubeno4 lubeno4

lubeno4 je offline (nepripojený) lubeno4

Zdravim aj vas tiez ma problemy z vymazavanim mojich inzeratov stale trva to uz cca 2 mesiace.Inzerujem na bazoši asi 3 roky a nebol ziadny problem ani som nevedel otych podmienkach.Mal som cca 50- 70 inzeratov na 2 rozne cisla a nebol ziadny problem.Teraz pridam napr:10 inzeratov na druhy den su fuč.samozrejme cislo zablokovane,a druhy krat sa už neda pouzit.menil som cisla,maily aj som topoval, aj od kamarata z druhej IP ADRESY podal inzeraty,Nove fotky.Jednoducho neviem co mam ako mozu o mne vediet z BAZOSA.Uz si myslim ze vedia aj s ktoreho fotaku su fotene fotky.Poradte ako to mam vyriešit.Dakujem pekne vopred.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lubeno4 Pozri príspevok
Zdravim aj vas tiez ma problemy z vymazavanim mojich inzeratov stale trva to uz cca 2 mesiace.Inzerujem na bazoši asi 3 roky a nebol ziadny problem ani som nevedel otych podmienkach.Mal som cca 50- 70 inzeratov na 2 rozne cisla a nebol ziadny problem.Teraz pridam napr:10 inzeratov na druhy den su fuč.samozrejme cislo zablokovane,a druhy krat sa už neda pouzit.menil som cisla,maily aj som topoval, aj od kamarata z druhej IP ADRESY podal inzeraty,Nove fotky.Jednoducho neviem co mam ako mozu o mne vediet z BAZOSA.Uz si myslim ze vedia aj s ktoreho fotaku su fotene fotky.Poradte ako to mam vyriešit.Dakujem pekne vopred.
Bazos je stranka, kde sa predavaju skor veci z druhej ruky,nie na komerncu inzerciu.
Ked ma niekto 50 inzeratov, tak asi nepredava tricko,ci knihu ,ktore boli kupene ako nevhodny darcek...to uz je predaj,ktory porusuje pravidla, tak sa nediv, ze ti ich zmazavaju.

V prisp. c.10/pozri vyssie/ su skopirovane pravidla Bazos.sk , ked si ich pozries, tak snad pochopis,preco ti inzeraty vymazavaju...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať