Zavrieť

Porady

Súrne potrebujem poradiť - e-dane

Včera zmenili na portíli finančnej správy možnosť pozrieť si elektronické podania cez e-dane.
Prosím vám to funguje? Čo robím zle, keď mi vypíše neúspešná autentifikácia používateľa: internal error???
Usporiadat
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Najka Pozri príspevok
ahojte, vyplnila som DP k dani z mot.vozidiel cez edane, ale keď dám tlačiť 3 stranu (mám ich šesť) tak mi vytlačí iba jednu, keď stlačím, že tlačiť všetky, tak mi to vynuluje. Poradí niekto, čo s tým?
Aj ja som to hľadala, zdá sa mi, že keď si na tej tretej strane, úplne dolu je možnosť tlačiť postupne tie ostatné tretie strany, skús
0 0
Najka Najka

Najka je offline (nepripojený) Najka

keď dám nasledujúca strana, tak mi to nič nerobí, keď dám vytlačiť všetko, tak skočí na poslednú a tá je prázdna
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Najka Pozri príspevok
keď dám nasledujúca strana, tak mi to nič nerobí, keď dám vytlačiť všetko, tak skočí na poslednú a tá je prázdna
Dolu na spodku vyplnenej strany je prejsť na ďalšiu stranu alebo také niečo podobné... a bude sa ti dať posúvať..a vytláčať. Skús
0 0
Najka Najka

Najka je offline (nepripojený) Najka

to som robila a nič
0 0
misa misa

misa je offline (nepripojený) misa

Prosím Vás, počítam pomernú časť dane na 3 mesiace zo sadzby 667,64€. Kalkulačka mi vypočíta 166,91€ presne, v e-Dane mi to však hlási chybu a chce to zmeniť na 166,90€. Prečo?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
misa Pozri príspevok
Prosím Vás, počítam pomernú časť dane na 3 mesiace zo sadzby 667,64€. Kalkulačka mi vypočíta 166,91€ presne, v e-Dane mi to však hlási chybu a chce to zmeniť na 166,90€. Prečo?
Kalkulačka ti vypočíta presne, ale zobrazí zaokrúhlenú sumu na 2 desatinné miesta, čiže NIE presne.
DMV sa zaokrúhľuje nie matematicky ale nadol. Takže uprav na 166,90 €,
Skús si na kalkulačke zobraziť nastavenie na viac ako 2 desatinné miesta, uvidíš.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misa Pozri príspevok
Prosím Vás, počítam pomernú časť dane na 3 mesiace zo sadzby 667,64€. Kalkulačka mi vypočíta 166,91€ presne, v e-Dane mi to však hlási chybu a chce to zmeniť na 166,90€. Prečo?
ja som dnes natiahla xml subor a hlasilo mi chybu v troch riadkoch, myslela som si ze zaokruhlovanim, prepocitala som, spocitala som (boli tam 4 auta) niekolkokrat, vzdy mi vyslo to co bolo v cervenom riadku ako chyba, tak som v cervenych riadkoch prepisala na novo tie iste cisla co tam boli a zrazu boli eDane spokojne a formular vypisany korektne. Tak neviem co sa mu nepacilo....
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mohla si tam mať medzeru, nejaký neviditeľný znak, čiarku miesto bodky, či naopak......
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

KEJKA Pozri príspevok
mohla si tam mať medzeru, nejaký neviditeľný znak, čiarku miesto bodky, či naopak......
bolo to natiahnute z programu, tak ako aj dalsich 9 ktore som vcera a dnes robila a so ziadnym nebol problem, neviem co sa mu nepacilo...ale ved tiez je to len "clovek"
0 0
Zorenka Zorenka

Zorenka je offline (nepripojený) Zorenka

Dobrý deň, prosím o radu, resp. Váš názor:
Priznanie dani mot. voz. som posielala 10 01.2013. teraz som si to skontrolovala cez históriu- otvorila zaslaný dokument a hneď na mňa vyskočilo rok 2011. Stalo sa to aj Vám? jedná sa o podanie len 10.01.2013. Nikto mi neberie telefon na DÚ, takže si neviem overiť čo s tým. Pri dátume podania 10 01 2013 by malo byť jasné že podávaný dokument bol za rok 2012, ale nechcem riskovať pokutu. Mám zaslať teraz opravný za rok 2012? Ako by ste túto situáciu riešili Vy?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zorenka Pozri príspevok
Dobrý deň, prosím o radu, resp. Váš názor:
Priznanie dani mot. voz. som posielala 10 01.2013. teraz som si to skontrolovala cez históriu- otvorila zaslaný dokument a hneď na mňa vyskočilo rok 2011. Stalo sa to aj Vám? jedná sa o podanie len 10.01.2013. Nikto mi neberie telefon na DÚ, takže si neviem overiť čo s tým. Pri dátume podania 10 01 2013 by malo byť jasné že podávaný dokument bol za rok 2012, ale nechcem riskovať pokutu. Mám zaslať teraz opravný za rok 2012? Ako by ste túto situáciu riešili Vy?
dal by som opravné
0 0
Zorenka Zorenka

Zorenka je offline (nepripojený) Zorenka

Dovolala som sa do B.B. - elektronické doručovanie, tam mi poradili, aby som dokument poslala ešte raz ako riadny, pretože nie je čo opravovať, keď im prešiel ako rok 2011.Tak som aj učinila, teraz už to ide v poriadku aj s možnosťou nahliadnutia. Chcela by som vidieť aj ostatné výkazy, ktoré som zasielala 10 01 2013, t.j. výkaz o zrazených a odvedených preddavkov dane z.č, ale tie zaslané dokumenty v historii sa mi za svet nedajú otvoriť. Dá sa mi otvoriť DPH, daň z motorových voz., ale výkaz preddavku dane za 12/2012 nie. Máte aj Vy podobnú skúsenosť?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Zorenka Pozri príspevok
Dovolala som sa do B.B. - elektronické doručovanie, tam mi poradili, aby som dokument poslala ešte raz ako riadny, pretože nie je čo opravovať, keď im prešiel ako rok 2011.Tak som aj učinila, teraz už to ide v poriadku aj s možnosťou nahliadnutia. Chcela by som vidieť aj ostatné výkazy, ktoré som zasielala 10 01 2013, t.j. výkaz o zrazených a odvedených preddavkov dane z.č, ale tie zaslané dokumenty v historii sa mi za svet nedajú otvoriť. Dá sa mi otvoriť DPH, daň z motorových voz., ale výkaz preddavku dane za 12/2012 nie. Máte aj Vy podobnú skúsenosť?
dá sa otvoriť aj prehľad.
0 0
tmhwk tmhwk

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

všimli ste si že na potvrdenke z edane je napísané že bolo "podané riadne daňové priznanie za zdaňovacie obdobie 2009 - 2011", aj keď ste podali priznanie za rok 2012?
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tmhwk Pozri príspevok
všimli ste si že na potvrdenke z edane je napísané že bolo "podané riadne daňové priznanie za zdaňovacie obdobie 2009 - 2011", aj keď ste podali priznanie za rok 2012?
...a?

viď príspevok 430

http://www.porada.sk/t162601-p43-dr-...cia-edane.html
0 0
kuravesele kuravesele

kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac
A bude nové tlačivo k DPH? Lebo ja keď si pustím E-Dane, mam tam iba tlačivo platné od 1.1.2012. Ale keď si kliknem na stránku drsr. dám si daňové tlačivá, a zoznam tlačív v aplikácii E-Dane, tak je tam napísane : Daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty platné od 1.1.2013. Tak teraz neviem, či to ešte nahodia do nejakého 20.2.2013???
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
kuravesele Pozri príspevok
A bude nové tlačivo k DPH? Lebo ja keď si pustím E-Dane, mam tam iba tlačivo platné od 1.1.2012. Ale keď si kliknem na stránku drsr. dám si daňové tlačivá, a zoznam tlačív v aplikácii E-Dane, tak je tam napísane : Daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty platné od 1.1.2013. Tak teraz neviem, či to ešte nahodia do nejakého 20.2.2013???

V eDaniach vo verzii 1.2.0.0 je tlačivo na DPH aj na rok 2012 aj 2013
0 0
kuravesele kuravesele

kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac
Economic Pozri príspevok
V eDaniach vo verzii 1.2.0.0 je tlačivo na DPH aj na rok 2012 aj 2013
No ale tam je na danovom tlačive napísane dole v ľavo: Ministerstvo financií SR/DPH 01-2012

nemalo by tam byť s rokom 2013?
0 0
kerny kerny

kerny je offline (nepripojený) kerny

Zdravim, v tom prehlade 2013 chyba strana 3, kde sa vyplnalo udaje o zamestnancovi, aj Vam to chyba? V starom 2012 mam 3 strany, tu len 2. Hm?
0 0
Načítať ďalšie