Zavrieť

Porady

Súrne potrebujem poradiť - e-dane

Včera zmenili na portíli finančnej správy možnosť pozrieť si elektronické podania cez e-dane.
Prosím vám to funguje? Čo robím zle, keď mi vypíše neúspešná autentifikácia používateľa: internal error???
Usporiadat
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
nezabudni na dsigner/xades + net framework, prípadne proxy
????????????? Vôbec neviem, čo to je??? a kde to tam je???
ešte, prosím, k tej inštalácii. Na ploche mám ikonu DRSP.Win.DP.DRklient, a teraz je to už akože nainštalované??? Môžem sa na drsr. prihlásiť a podať DP? Ďakujem. Som z toho na nervy, sama som takéto veci nikdy nerobila, ale teraz nikto znalý nie je nablízku, ešteže je porada.Stokrát ďakujem!!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
????????????? Vôbec neviem, čo to je??? a kde to tam je???
ešte, prosím, k tej inštalácii. Na ploche mám ikonu DRSP.Win.DP.DRklient, a teraz je to už akože nainštalované??? Môžem sa na drsr. prihlásiť a podať DP? Ďakujem. Som z toho na nervy, sama som takéto veci nikdy nerobila, ale teraz nikto znalý nie je nablízku, ešteže je porada.Stokrát ďakujem!!!
http://www.drsr.sk/wps/portal/vyplnenie_tlaciv
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
????????????? Vôbec neviem, čo to je??? a kde to tam je???
ešte, prosím, k tej inštalácii. Na ploche mám ikonu DRSP.Win.DP.DRklient, a teraz je to už akože nainštalované??? Môžem sa na drsr. prihlásiť a podať DP? Ďakujem. Som z toho na nervy, sama som takéto veci nikdy nerobila, ale teraz nikto znalý nie je nablízku, ešteže je porada.Stokrát ďakujem!!!
a čítaj aj tu: http://edane.drsr.sk/install/instalacia_edane.pdf a aj tu: http://edane.drsr.sk/install/Plugin/...20prirucka.pdf
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

Prosím ťa, ako kde nájdem ten proxy server, aby som tam pridala tú adresu?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
Prosím ťa, ako kde nájdem ten proxy server, aby som tam pridala tú adresu?
netreba pridávať. ale zraď nám ako, akým spôsobom budeš podpisovať podania. so zep alebo bez zep?
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

bez ZEPu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
bez ZEPu
tak dsigner/xades nepotrebuješ. ale net framework nainštaluj (ak nemáš) http://www.microsoft.com/en-us/downl...ils.aspx?id=21
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
bez ZEPu
windows aký?
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

nedá sa mi nainštalovať aplikácia z drsr. keď ju chcem spustiť, tak napíše, že overuje požiadavky aplikácie a že aplikácia nemôže byť spustená. Všetko ostatné okrem toho proxy serveru je ok. Neviem len ako tam pridať adresu, kde to hľadať. som skúšala cez mozillu - nástroje - možnosti, ale neviem to nájsť.
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
windows aký?
XP
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
nedá sa mi nainštalovať aplikácia z drsr. keď ju chcem spustiť, tak napíše, že overuje požiadavky aplikácie a že aplikácia nemôže byť spustená. Všetko ostatné okrem toho proxy serveru je ok. Neviem len ako tam pridať adresu, kde to hľadať. som skúšala cez mozillu - nástroje - možnosti, ale neviem to nájsť.
na proxy sa vybodni. nainštaluj ten framework a potom inštaluj edane
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
XP
musí byť xp+sp3 skontroluj sp3:
Ak chcete zistiť, či je balík SP3 pre systém Windows XP už nainštalovaný, postupujte takto:

  • Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite pravým tlačidlom myši na položku Tento počítač a potom kliknite na položku Vlastnosti.
    Ak sa položka Service Pack 3 zobrazuje v časti Systém, potom je balík SP3 už v počítači nainštalovaný, a nie je potrebné postupovať podľa nižšie uvedených pokynov.

    ak nieje sp3 na pc postupuj podľa:http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...ice-pack-3-sp3
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
musí byť xp+sp3 skontroluj sp3:
Ak chcete zistiť, či je balík SP3 pre systém Windows XP už nainštalovaný, postupujte takto:


  • Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite pravým tlačidlom myši na položku Tento počítač a potom kliknite na položku Vlastnosti.
    Ak sa položka Service Pack 3 zobrazuje v časti Systém, potom je balík SP3 už v počítači nainštalovaný, a nie je potrebné postupovať podľa nižšie uvedených pokynov.

    ak nieje sp3 na pc postupuj podľa:http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...ice-pack-3-sp3
sp3 mám nainštalovaný
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
sp3 mám nainštalovaný
tak potom net framewok a následne eDane
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
tak potom net framewok a následne eDane
keď spustím inštaláciu, potvrdím podmienky, tak začne inštalovať. Napíše že sťahovanie je ukončené a môžem sa odpojiť od internetu (nič nespravím) začne inštalovať a vyhodí SETUP ERROR.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
keď spustím inštaláciu, potvrdím podmienky, tak začne inštalovať. Napíše že sťahovanie je ukončené a môžem sa odpojiť od internetu (nič nespravím) začne inštalovať a vyhodí SETUP ERROR.
koho, čoho?
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
koho, čoho?
Toho frameworka (
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
Toho frameworka (
sem sa pri inštalácii dostaneš?
net_framework_35.jpg  
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

srska Pozri príspevok
sem sa pri inštalácii dostaneš?
áno.tam som potvrdila, že súhlasím, dala som pokračovať a začalo niečo sťahovať. to ukončilo, chcelo to inštalovať a vyhodilo error
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

adam Pozri príspevok
áno.tam som potvrdila, že súhlasím, dala som pokračovať a začalo niečo sťahovať. to ukončilo, chcelo to inštalovať a vyhodilo error
pozri medzi programy či to tam máš
net_framework_35_01.jpg  
0 0
Načítať ďalšie