Zavrieť

Porady

Príloha - poznámky k DP

Prosím Vás, nemáte niekto Prílohu k účtovnej závierke = poznámky vo Worde? Neviem, zdá sa mi, že som tu niekedy na porade niečo také zazrela, ale neviem to nájsť. Alebo sa mi to len zdalo? Veľmi by mi to pomohlo - nemám tlačivo z SEVTu a nechce sa mi zrovna vymýšľať slohovú prácu. Pomôžete?
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja som už tak unavená z práce, keď som už dva týždne každý deň 12 hodín v práci, že ma ani nenapadlo prelistovať si tie poznámky. Samozrejme na konci bola kolonka na podpis.
0 0
press press

press je offline (nepripojený) press

Gabi03 Pozri príspevok
Významné položky sú nad 1000 Sk, alebo si to určuje firma sama?
na toto by som sa chcela spytat tiez.
v poznamkach je oddiel> vyznamne polozky nakladov za poskytnute sluzby.
0 0
piskotka piskotka

piskotka je offline (nepripojený) piskotka

Zdravim vsetkych,
prikladam kompletne poznamky v .doc dokumente z original tlaciva zo Sevtu. Presli sice dlhym formatovanim a upravami, ale kedze ja osobne nevyuzivam ani zdaaaaleka vsetky tabulky, ktore obsahuje, dajaky formatik vam mozno este bude treba..
Dufam, ze pomoze

Pekny vecer

>> nasla som tam chybu, tak prikladam opravene (zaiste si mozno niekto vsimol.. 8ma strana bola 2x chybal odsek f.l az f.p )
Naposledy upravil piskotka : 31.03.07 at 11:11
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Odovzdávali ste niekto aj skrátené poznámky z príspevku 9, nemali výhrady. Alebo je predpísaná forma, myslím, že nie, dík.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Gabi03 Pozri príspevok
Ja som už tak mimo. Súrne
Prosím Vás, treba aj Poznámky k účtovnej závierke podpisovať konateľom alebo nie?
Pozri moje poznámky v pdf - poslednú stranu - je tam miesto na podpis štatutára. A zachovaj kľud - my ti tu poradíme
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Braňo Pozri príspevok
Pozri moje poznámky v pdf - poslednú stranu - je tam miesto na podpis štatutára. A zachovaj kľud - my ti tu poradíme
Kľud bol zachovaný takmer pred štyrmi mesiacmi.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Ja dávam teraz dodatočné DP, tak sa pýtam, či môžem dať aj tie skrátené poznámky, alebo musia byť tie mnoooooho stranové, díky.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Odpoveď na otázku o Poznámkach tú už bola napísaná, napr. aj v príspevku č.10, stačí si ho prečítať.
0 0
kvetinka23 kvetinka23

kvetinka23 je offline (nepripojený) kvetinka23

ahojte. prosííím vás nemá tu niekto nejaké poznámky k účovnej závierke, najlepšie k mimoriadnej. píšem diplomovku a moc by mi to pomohlo. ďakujeem
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

kvetinka23 Pozri príspevok
ahojte. prosííím vás nemá tu niekto nejaké poznámky k účovnej závierke, najlepšie k mimoriadnej. píšem diplomovku a moc by mi to pomohlo. ďakujeem
Kvetinka, v tejto téme je 5 vzorov poznámok - hľadáš nejaké iné ?
0 0
kvetinka23 kvetinka23

kvetinka23 je offline (nepripojený) kvetinka23

ja by som potrebovala nejakú teoriu k mimoriadnej závierke. už som písala viackrát a nikto mi neodpisuje. ďakujem
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

kvetinka23 Pozri príspevok
ja by som potrebovala nejakú teoriu k mimoriadnej závierke. už som písala viackrát a nikto mi neodpisuje. ďakujem
Kvetinka, treba pozrieť do zákona pozorne si prečítaj celý § 17. Rozdiel medzi uzávierkou riadnou a mimoriadnou je uvedený v tomto odseku zákona:

§17 ZoÚ
"(6) Účtovná jednotka zostavuje účtovnú závierku vždy, keď uzavrie účtovné knihy podľa § 16. Ak uzavrie účtovné knihy k poslednému dňu účtovného obdobia, zostavuje účtovnú závierku ako riadnu, v ostatných prípadoch uzavretia účtovných kníh uvedených v § 16 zostavuje účtovnú závierku ako mimoriadnu."
0 0
kvetinka23 kvetinka23

kvetinka23 je offline (nepripojený) kvetinka23

ďakujem. ale tak iba zákon mi na napísanie diplomovky nebude stačiť. myslela som že tu bude mať niekto aj nejaké materiály k tomu-mimoriadnej účtovnej závierke
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

kvetinka23 Pozri príspevok
ďakujem. ale tak iba zákon mi na napísanie diplomovky nebude stačiť. myslela som že tu bude mať niekto aj nejaké materiály k tomu-mimoriadnej účtovnej závierke
Kvetinka, žiadny ekonóm nezverejňuje údaje svojho klienta - najmä nie údaje z účtovnej závierky - na porade . Tu sa môžeš dozvedieť len všeobecné riešenia niektorých problémov.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

liba2 Pozri príspevok
Kvetinka, žiadny ekonóm nezverejňuje údaje svojho klienta - najmä nie údaje z účtovnej závierky - na porade . Tu sa môžeš dozvedieť len všeobecné riešenia niektorých problémov.
súhlas
+ skús "kvetinka23" u svojich osobných známych, tu ide najmä o dôveru...........ale minimálne u majiteľov firiem, prípadne osôb, ktoré majú rozhodovacie právomoci. Ono sú to totiž vždy citlivé údaje, najmä ak sú tie Poznámky vypracované s plnou vážnosťou....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať