Zavrieť

Porady

szčo stratil čísla účtov

neviem,či mal niekto pripad mam jedného živnostníka,ktorý stratil čísla účtov,čo mu dal daňový úrad a teraz dajú sa tieto čísla účtov vyžiadať opäť lebo chce zaplatiť dan z motorovýc vozidiel a nemala som ešte prípad,že by niekto stratil čísla účtov dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    vanessa2 Pozri príspevok
    neviem,či mal niekto pripad mam jedného živnostníka,ktorý stratil čísla účtov,čo mu dal daňový úrad a teraz dajú sa tieto čísla účtov vyžiadať opäť lebo chce zaplatiť dan z motorovýc vozidiel a nemala som ešte prípad,že by niekto stratil čísla účtov dakujem
    problém? treba vyhnať szčo na dú aby sa o svojom základnom čísle účtu informoval. sú aj takí, ktorí do dnešného dňa fakturujú na rodné číslo - nestihli navštíviť dú a prevziať si kartu s dič

    Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

    Kika69
    Ja som to dnes tiež riešila pre môjho brata, na DU mi bolo povedané, že treba podať žiadosť písomne spolu aj s kolkom 1,50 Eur a osobne zaniesť. A potom majú 30 dní na odpoveď.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    vanessa2 Pozri príspevok
    neviem,či mal niekto pripad mam jedného živnostníka,ktorý stratil čísla účtov,čo mu dal daňový úrad a teraz dajú sa tieto čísla účtov vyžiadať opäť lebo chce zaplatiť dan z motorovýc vozidiel a nemala som ešte prípad,že by niekto stratil čísla účtov dakujem
    pokiaľ viem na drsr.sk je aplikácia, ktorá "vypľuje" č. účtu na základe - myslím - zadania rodného čísla.
    kn-alka žial aplikácia nefunguje, skúšam to celý týždeň, tiež mám experta, ktorý stratil list. Našťastie ho včera našiel

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    KEJKA Pozri príspevok
    pokiaľ viem na drsr.sk je aplikácia, ktorá "vypľuje" č. účtu na základe - myslím - zadania rodného čísla.
    Kejka je , ale toho času nie je v prevádzke ..
    KEJKA sila !!!
    marosc mne ho tiež bez problémov nadiktovali

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    a čo tak skontrolovať výpis za 1/2012? prípadne, ak platil nejakú daň, tak máš základné číslo a podľa kraja pridáš predčíslie a doplníš variabilný symbol a máš.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    KEJKA Pozri príspevok
    pokiaľ viem na drsr.sk je aplikácia, ktorá "vypľuje" č. účtu na základe - myslím - zadania rodného čísla.
    toto bolo zverejnene na stranke financnasprava.sk
    25.05.2012
    Novinka
    Oznámenie o aktualizácii interaktívnej pomôcky pre zistenie základného čísla účtu daňovníka

    Finančné riaditeľstvo SR oznamuje, že nakoľko prebieha aktualizácia interaktívnej pomôcky pre zistenie základného čísla účtu daňového subjektu a variabilného symbolu, bude aplikácia používateľom dočasne nedostupná. Daňové subjekty môžu počas nedostupnosti pomôcky zistiť svoje základné číslo účtu pre úhradu dane u svojho miestne príslušného správcu dane.

    - asi este stale aktualizuju

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Kika69 Pozri príspevok
    Ja som to dnes tiež riešila pre môjho brata, na DU mi bolo povedané, že treba podať žiadosť písomne spolu aj s kolkom 1,50 Eur a osobne zaniesť. A potom majú 30 dní na odpoveď.
    nemám slov.............tak oni dlhé mesiace aktualizujú interaktívnu pomôcku a trúfnu si pýtať peniaze za túto nefunkčnosť. Daňovník za tých 30 dní zmešká kde-čo zaplatiť, tak potom zasa môžu vyrubovať pokuty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.