Zavrieť

Porady

Ing.Melánia Ferenčáková 5 + 2, s.r.o.

Sídlo: Sv. J. Nepomuckého 351/55,Markušovce 053 21 moja otazka je len tolko ci vie otejto firme volakto ci suspolalivy seriozny ,lebo som nasiel inzerat kde ponukaju robotu v nemecku a nechcel by som naletiet volaakym podvodnikom.Dakujem vopred za vsetky informacie
Usporiadat
Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pár rokov dozadu sa to dosť "premielalo" v médiách.Myslím ,že presnejšie info. sa dá nájsť niekde na stránkach nemeckých úradov.Na Slovenských súdoch dosiahnete akurát to ,že vám dajú za pravdu ,aj to len vtedy ak sudcu riadne "podmažete".V Nemecku sú okamžitý.Po nahlásení ho ešte v ten deň zatknú, pozastavia účty ,ak sa dokáže podvod ,tak do mesiaca je odsúdený a ide si oddýchnuť do väzenia.Plus doživotný zákaz podnikania v Nemecku.
V gramatike sa môže každý pomýliť,ale čo je moc to je veľa.Aj podľa toho si každý urobí obrázok o prispievateľovi.
Naposledy upravil 220870 : 29.03.13 at 07:32
1 0
piero151 piero151

piero151 je offline (nepripojený) piero151

Áno Slovenske súdy...súhlasím ....
0 0
pravda11 pravda11

pravda11 je offline (nepripojený) pravda11

Ja som pre nich robil, ani tam nechodte!!!! Len ludi vyuziju na pracu a potom nevyplatia. Lukas Bartko z LB Elekto s.r.o robi pod nim, tiez zamestnava ludi a nevyplaca!!!! Stale len vyhovorky a nezmiselne pokuty len co najviac oklamat ludi. Len Vas dostanu do dlhov. Je to ciste otrokarstvo!!! Nas nevyplatili asi 15 tich co viem ale je ich ovela viac.
0 0
lily1983 lily1983

lily1983 je offline (nepripojený) lily1983

Manžel sa teraz odtial vracia aj s jeho kolegom.
Včera prišli na byť,kde mali byvať a katastrofa. Ráno dnes isli prvy krát do práce
a pred stavbou už pána Rogulu čakali chlapci,ktory pre neho robia aby im vyplatil
peniaze a pán sa schovával po stavbe, lebo sa bál o vlastnu kožu!!!
Našťastie nič nepodpísali ale škoda, že sme ich nepreklepli a nepozreli toto forum
predvčerom, nemuseli zbytočne cestu merať. Každý len klame!!!! Inak dalo sa to
čakať - slovák podniká v nemecku, čo iné možno čakať ako odrb!
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

treba posúvať ďalej....neznášam takýchto zlodejov...
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

Tato podnikatelska suka nam znicila meno firmy a len do velkych problemov dostala nasu firmu !!!!!
Dufam ze bude hnit v base aj s rogulom pre podvod !!!
0 0
odrb Lb odrb Lb

odrb Lb je offline (nepripojený) odrb Lb

POD NICH PATRI AJ FIRMA LB ELEKTRO CIZE LUKAS BARTKO KTORY VAS OBERE AJ O POSLEDNE NAJPRV ZLATE RECICKY A MA DOJST K VYPLATENIU TAK SAME VYHORKY A NAKONIEC NESMYSELNA POKUTA LEN ABY NEVYPLATILI. A ROGULA TEN K....T TO JE JEBKO TO JE LEN OJEBAVAK ALE JEHO FIRMA SI MOZE VYBERAT S PONUK V NEMECKU ESTE NEVEDIA AKY JE OJEBOVAK BODAJ BY ICH TAM CHYTILI A LUKASKOM KTORY MA STRACH V POSLEDNOM CASE LEBO AJ MANZELKU BERIE SO SEBOU DO NEMECKA LEBO TOLKO LUDI UZ NEVYPLATIL ........
0 0
piero151 piero151

piero151 je offline (nepripojený) piero151

komu dlhuje ROGUĽA, FERENČÁKOVÁ alebo BARTKO prihláste sa, podávam na nich žalobu, za podvod a nevyplatenie faktúr.
Pridajte sa oklamaný čím viac nás bude tým je to pre nich horšie.
0 0
odrb Lb odrb Lb

odrb Lb je offline (nepripojený) odrb Lb

piero 151 ja sa k vam pridam s tou zalobou mna, ojebalu tiez s partiou
0 0
lukas2703 lukas2703

lukas2703 je offline (nepripojený) lukas2703

Aj ja sa pridám k vám,tiež mi dlžia peniaze,a nemálé,akými krokomi chcete pokračovať?
vieme sa stretnut spoločne a vyriešit to?
0 0
lukas2703 lukas2703

lukas2703 je offline (nepripojený) lukas2703

Aj ja sa k vám pridávam,piero151 ako to chces zrealizovat?
sám podáš trestne oznamenie?
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

piero sa toho vzdal a predal pohladavku. My to riesime cez generalnu prokuraturu na radu policie lebo GP ma vecsie pravomoci a moze dat prikaz ekonomickej kriminalke a to uz je dost pruser ked ta zacnu oni preverovat a pozastavia ti zivnost. Ozvy sa mi sukrmne sme viaceri
0 0
lukas2703 lukas2703

lukas2703 je offline (nepripojený) lukas2703

kreator 391 ozvi sa mi na lukas2703@centrum.sk
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

Ferencakovu brali policajti lebo neprebera postu, a za nase peniaze si kupila nove auto ...
Naposledy upravil Richard : 10.07.13 at 10:10 Dôvod: Vymazanie vulgarizmov
0 0
andreasegh andreasegh

andreasegh je offline (nepripojený) andreasegh

Nechápem,ja pracujem uz 3mesiac pre 5+2 a nič neronbím len opravujem sračky ktoré narobili firmi predomnov.nechcem sa jej zastavať,ale ani ja bi som tym luďom nabal ani cent.elektrika ktory nevie zapojit vypinač s kontrolkou,alebo 6 vypinač,vrdí že preskusal byt pod napätím a polovica bytu nefunguje a už je vymaované,schodiská do pivníc,kde bi mali biť natiahnuté 2 okruhy nudzakov a niekto sa na to vysare a natiahne tam len jedena vala ďalších sračiek.ten kto to spôsobil tak ten bude mať kurva problém.ak chcete vedieť viac môžte mi zavolať +4915216850511
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

si ***** a ne elektrikar ked robis 3 mesiace. A po dalsie co viem tak ich osobne kontroloval rogula tak sa najprv obrat na neho !!!
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

Kedze pani Ferencakova ma odvahu sudit sa tak timto hladame ludi nielen zo slovenska ktory boli poedvedeni firmou 5+2 , Elzam rogula, a;lebo LB elektro lukas bartko, ozvyte sa nam bude veselo, mozete uplatnit vase pohladavky na sude
0 0
snvelektro snvelektro

snvelektro je offline (nepripojený) snvelektro

Dobrý Deň dávajte si pozor na kreator391 je to podvodník a fušer prvej triedy taky ludia vedia len znepríjeniť život všetko čo píše je jedná veľká hlúposť.Nieje všetko povedať som elektrikár dorypať prácu a potom chce peniaze ja ho poznám osobne mám svoj názor naňho a ako jediný majiteľ a konateľ spoločnosti LB ELEKTRO,s.r.o. prehlasujem že všetci čo pracovali alebo pracuju pre firmu 5+2,s.r.o. , Elzam,s.r.o. , LB ELEKTRO,s.r.o. sa nemusia obávať hrozby ktorá sa šíri na tejto stránke kto je elektrikár a bude robiť správne a bez zbytočných chýb sa nemusi obávať že nebude mať zaplatené.Kreatora 391 bude máť problém na súde je totiž podana žaloba.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Samozrejme pán Bartko, vy máte všetky dlžoby uhradené, nikomu nič nedlžíte. A preto sa zatajujete, nedvíhate telefony. Ale vy ste ten čestný , ostatný si vymýšlajú a klamú. Len tak dalej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať