Zavrieť

Porady

Aky matrac?

Dobry den,
viete mi niekto poradit ktory matrac je lepsi:
http://www.segum.sk/latexgumokokos/colat#content
hustota latexu 65kg/m3 , hustota kokosovej dosky 80kg/m3
alebo
http://www.raj-matracov.sk/535-latex...vy-matrac.html
hustota latexu 65kg/m3 , hustota kokosovej dosky 90kg/m3

Popripade ak mate niekto osobnu skusenost s tymito matracmi budem rad ked mi poradite. Dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

a sakra, bol to presne tento, aj rozmer sedí, aj hrúbka.
Za 35,- eur sa oplatí, dnes ho idem pozrieť či ho ešte majú v akcii... http://www.jysk.sk/4/5/20/3418423/a/catalog
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Akciova cena je vela krat skutocna...ale pre tych co nevedia co dany produkt bežne stoji je ta preciarknuta ako štart ku kúpe
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

toto je novootvorená predajňa, takže tieto akciovky sú naozaj akciovky...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

56helena Pozri príspevok
ja mam doma uz 4 roky matrac zo segumu a som velmi spokojna, navlek som uz viackrat prala a je stale vo vybornom stave :-)
Navlek sa do pracky na 5 kg pradla tazko pcha a na jeden krat sa dobre nevyperie.....mam to vyskušane....toto nie je reklama....
0 0
56helena 56helena

56helena je offline (nepripojený) 56helena

lujza.j Pozri príspevok
Navlek sa do pracky na 5 kg pradla tazko pcha a na jeden krat sa dobre nevyperie.....mam to vyskušane....toto nie je reklama....
navlek sa da odzipsovat po celom obvode, cize periem vacsinou len vrchnu cast
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

56helena Pozri príspevok
navlek sa da odzipsovat po celom obvode, cize periem vacsinou len vrchnu cast
snad si nemysliš,ze som tam pchala cely matrac .....
0 0
56helena 56helena

56helena je offline (nepripojený) 56helena

lujza.j Pozri príspevok
snad si nemysliš,ze som tam pchala cely matrac .....
nie to si teda nemyslim, mala som na mysli vrchnu cast navleku, nie celeho matraca. navlek sa da odzipsovat tak, ze ti ostanu dve casti a periem na 60°C, takze vacsinou flaky nemaju sancu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

56helena Pozri príspevok
nie to si teda nemyslim, mala som na mysli vrchnu cast navleku, nie celeho matraca. navlek sa da odzipsovat tak, ze ti ostanu dve casti a periem na 60°C, takze vacsinou flaky nemaju sancu
Nie nemam dve casti....asi nato prisli ze je to velke a dali zips " dookola"... To je vyhoda...
0 0
LenuskaB LenuskaB

LenuskaB je offline (nepripojený) LenuskaB

Nieje nad to ak má matrac prateľný poťah, ktorý sa skladá s dvoch častí, prateľný aspoň na 60 C. Segum má dokonca poťahy prateľné na 95 C.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

LenuskaB Pozri príspevok
Nieje nad to ak má matrac prateľný poťah, ktorý sa skladá s dvoch častí, prateľný aspoň na 60 C. Segum má dokonca poťahy prateľné na 95 C.
Na kolko sa to ma prat je jedna vec...to si viem kuknut doma na ceduly...to na kolko si to niekto doma perie je jeho vec.....
haloooo....inak nas nestriasli z baobabu....
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

LenuskaB Pozri príspevok
Nieje nad to ak má matrac prateľný poťah, ktorý sa skladá s dvoch častí, prateľný aspoň na 60 C. Segum má dokonca poťahy prateľné na 95 C.
a ak nie je, da sa kupit vrchny matrac, resp. chranic.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

takže vrchný matrac z pamäťovej peny z JYSKu za 35 eur zakúpený, vypadá parádne.
Ináč matrace máme kvalitné taštičkové od firmy materasso /odštiepená časť majiteľov matratexu/, zakúpené asi 5-6 rokov naspäť.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Nandrolon Pozri príspevok
toto je novootvorená predajňa, takže tieto akciovky sú naozaj akciovky...
A kde je tá predajňa, myslím v ktorom meste? Tá cena je suprová, len to bude asi iba v tej novootvorenej predajni :-(
0 0
56helena 56helena

56helena je offline (nepripojený) 56helena

ten vrchny matrac o ktorom nandrolon pise, bude podla mna iba tzv. toper, teda nie plnohodnotny matrac
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Nandrolon Pozri príspevok
takže vrchný matrac z pamäťovej peny z JYSKu za 35 eur zakúpený, vypadá parádne.
V Jysku vrchny matrac z pamatovej peny za 35€??? To je ktory? Ak to je GOLD T30 WellPur, tak to si dobre kupil, lebo ja v auguste 2011 v akcii za 55€
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Je to presne tento matrac:
Vrchný matrac 80x200 GOLD T30 WellPur

Výťažok z bloku:

Vrchný matrac 80 x 200 GOLD T30 Wellpur
1 ks * 109
Zľava -74
Celkom 35 eur

- zajtra idem asi po druhý kus pre manželku, zdá sa mi pohodlný a tým, že je človek trochu "zaborený" /4,5 cm/ je aj oveľa teplejšie...
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

a to kde je ta akcia? novootvorena predajna?
http://www.jysk.sk/4/20/526/3418423/a/catalog
Naposledy upravil erik555 : 20.02.13 at 18:21
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neviem čo je presne "toper" ale samozrejme že to nie je plnohodnotný matrac, tie s pamäťovou penou sa pohybujú v stovkách eur za kus....

Je to proste "nadstavba" normálneho matraca, teda ja na svojom 20 cm taštičkovom mám ešte tento a na tom normálne dvojplachtu.

Súčasťou drahého matraca často býva aj táto "lenivá" pena, ale na to som nepočul moc dobré skúsenosti, pretože za ten matrac dáš kľudne aj 200 - 500 eur/kus a tej peny tam máš 2 cm, ale zároveň tá pena ževraj má menšiu životnosť ako samotný matrac a teda ak je jeho súčasťou, tak ho vlastne časom "degraduje".
kvalitné matrace sa udávajú aj 25 rokov a tá pena za tú dobu už bude zrejme vytlačená a degradovaná.
Tento iba vyhodíš a kúpiš nový samotný "vrch"...
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

56helena Pozri príspevok
ten vrchny matrac o ktorom nandrolon pise, bude podla mna iba tzv. toper, teda nie plnohodnotny matrac
nasiel som Topper a to je vlastne vrchny matrac, o ktorom sa tu pise. Logicky vrchny matrac nie je normalny matrac, pretoze prave ten vrchny matrac sa dava na ten normalny
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak by som to používal IBA ako chránič /ktorý je mimochodom ešte drahší a tenká prešívaná látka/ aj tak sa to oplatí a poskytne väčší komfort aj ochranu...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať