Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Schopnost porozumenia citaneho textu je zakladnym predpokladom akejkolvek debaty. ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
misoft misoft

A trochu "ostrejšieho".......
4 2
misoft misoft

A jeje.... nejaký puritán sa realizoval....
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ta je riadne rozpalena! A co by narobila nejakemu chtivemu napadnikovi?!
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Máj je mesiac lásky, tak sa hovorí.
Vývoj nezastavíš. takže i mesiac lásky sa stal po novom celosvetovo, mesiacom lásky, ale na inej úrovni.....tí rozumovo zdatní určite pochopia, menej zdatní si vygúglia. Tí, čo nepochopia....dajú mínusku.
No, je to v srandičkách, ale keď sa človek nad tým zamyslí, teda poriadne zamyslí....tak zistí, že ono to až taká sranda teda nie je. Teda hlavne pre istý druh, alebo rod.

......
0 0
misoft misoft

vicktor
Ta je riadne rozpalena! A co by narobila nejakemu chtivemu napadnikovi?!
Pche.... čo nápadník.... ale čo na to povedia tí železničiari? Veď to nebude príjemné cestovať a natriasať sa....
A možno by aj príjemné bolo.... keby nejaká na lone sedela.... pre oboch príjemné....
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
Máj je mesiac lásky, tak sa hovorí.
Vývoj nezastavíš. takže i mesiac lásky sa stal po novom celosvetovo, mesiacom lásky, ale na inej úrovni.....tí rozumovo zdatní určite pochopia, menej zdatní si vygúglia. Tí, čo nepochopia....dajú mínusku.
No, je to v srandičkách, ale keď sa človek nad tým zamyslí, teda poriadne zamyslí....tak zistí, že ono to až taká sranda teda nie je. Teda hlavne pre istý druh, alebo rod.

......
Dá sa aj jedným slovom. Poznáš ho. Ho....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jej, slečna, vy máte pekného psa! Môžem si vás pohladkať?
3 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Manželkina Pomsta
Prvý deň si zbalila všetky osobné veci do krabíc a kufrov.Ďalší deň si zavolala sťahovákov, aby jej veci odviezli.Tretí deň si posledný krát sadla ku stolu v krásnej jedálni, zapálila si, pustila si pokojnú hudbu a pochutnala si na krevetách, kaviári a fľaši vína. Po večeri posledný krát navštívila každú izbu v dome a do každej tyče na záclonu vložila napoly zjedenú krevetu namočenú v kaviári. Potom upratala kuchyňu a odišla.
Krátko nato prišiel manžel so svojou novou priateľkou a boli veľmi šťastní.Po niekoľkých dňoch začal dom pomaly, ale nepríjemne páchnuť. Vyvetrali, vyčistili koberce, prehľadali otvory či tam nie je mŕtva myš.Nakoniec vymenili koberce, vymaľovali, všade rozložili vonné sviečky.
Nič nepomohlo, priatelia ich prestali navštevovať, služobná odišla, opravári odmietli prísť do domu…Nezostávalo nič iné ako dom predať. Po mesiaci o dom stále nikto nemal záujem a odmietla s nimi pracovať aj realitná kancelária.Neostávalo nič iné iba si vziať vysokú pôžičku a kúpiť iný dom.
Po pol roku bývalá manželka zatelefonovala svojmu ex a pýtala sa, ako sa darí. Súcitne si vypočula ságu o smradľavom dome.Medzi rečou spomenula, že jej ten dom veľmi chýba a bola by ochotná znížiť čiastku, na ktorú má podľa rozvodového riadenia nárok, výmenou za ten dom.Manžel si uvedomil, že jeho bývalá žena nevie, ako veľmi ten dom smrdí.Vycítil príležitosť a súhlasil predať jej ho za desatinu toho, akú mal dom hodnotu, pod podmienkou, že podpíše všetky papiere hneď v ten deň. Žena súhlasila, behom hodiny manžela navštívil právnik s podpísanými papiermi.Po týždni bývalý manžel so svojou novou priateľkou s úsmevom na tvári sledujú sťahovákov, ako im balia zariadenie… vrátane tých záclonových tyčí…
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
mojmu decku v stredu....hladkal psa a potom decku nohyale nie cudzí...len nenapadný...
1 0
misoft misoft

Pýta sa chlapík ženy, ktorá ma na vedľa seba malé, chlpaté, strašne štekajúce "čosi":
"Madam a kde to má hlavu?"
"A prečo sa pýtate!?"
"Aby som ho náhodou nekopol do zadku!!!!"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Tweety
mojmu decku v stredu....hladkal psa a potom decku nohyale nie cudzí...len nenapadný...
Ja radšej hladkám mačku, keď je možnosť.
0 0
misoft misoft

pavol54
Ja radšej hladkám mačku, keď je možnosť.
...dvojnohú.......
0 0
misoft misoft

Na zajtra (podľa predpovede):
Lesyk 023.jpg  
1 0
misoft misoft

A potom:
Lesyk 029.jpg  
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
TORTA MOCHOVCE
mochovce.jpg  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Skôr trapas.
https://www.cas.sk/clanok/551822/neu...u-este-nebolo/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nepozeram pre mňa túto katastrofalnu relaciu...občas zachytím koniec...ked ide ina katastrofa pre iných farma
....hladajú hrozostrašne vyzerajúcich zúfalcov.....ktorí ked sa o seba nestarali doteraz nebudu sa ani po "omladení"....nehovoriac o výplniach ksichtu.... ktoré su na pol roka a potom treba opakovať....je to vlastne reklama pre firmy ...ktoré sa na tom podielajú
5 0
Robert59 Robert59

Robert59 je offline (nepripojený) Robert59

výborná stránka, budem odednes sledovať.
0 0
misoft misoft

Robert59
výborná stránka, budem odednes sledovať.
Takto?
Lesyk 114.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať