Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
ivuliatko
Bohatá Američanka si dala do novín inzerát, že kto s ňou vydrží 15 čísel za sebou, tomu dá 400 tisíc dolárov.
Traja Američania a jeden Kanaďan odpadli po piatom čísle. Francúz vydržal sedem.
O inzeráte sa dopočul Jano z východného Slovenska, tak sa prihlásil a vycestoval za ňou.
Idú na vec, Jano na ňu skočí ako býk a milujú sa ostošesť. Američanka si po každom čísle robí na stenu čiarku, aby sa nepomýlila.
Pri deviatom začína mať obavy, že Jano to zvládne, tak začne robiť čiarku len za každé druhé číslo.
Mladý východniar si to všimne a rozhorčene vykríkne: „Tak za to, že podvádzaš, ideme od začiatku!”
Však to nie je žiadny problém ja zvládnem za noc najmenej 50.Dopĺňam polárnu
Palo, ale ty to pocitas, ze: 1dnu 2von 3dnu 4von atd... :-)))))))) a niektori tvrdi chlapi to este pocitame na dve doby :-)) teda 1-2 dnu 3,4 von. Zalezi ci mas dvojtakt alebio stvortakt. Dvojtakt ma vyssi vykon :-)))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mal si krčmu vyhrať...
Čo za to?
Najprv vypiť fľašku Tequilly, potom zúrivému strážnemu pitbulovi boľavý zub vytrhnúť, a pototo.. 80ročnú klebetnú susedu.
Východňar, už podgurážený, reku, idzem.
Ľabol totu tequillu. Ide na dvor, za chvíľu, buchot, treskot. Vrati sa dnu a hovorí,
- No, ta dze tota baba s tym boľavym zubom?
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Loď stroskotala. na ostrov doplávali Američan, Francúz a Slovák. Náčelník domorodcov hovorí. Ak uspokoja ich dcéru tak ich dopraví do civilizovaného sveta. ak nie tak im ureže pýchu . Prvý sa podujme Američan ide do stanu, dlho nič za chvíľu krik a vyjde von bez bimbáka, Potom sa obetuje Francúz dlho dlho nič za chvíľu krik a Francúz tiež vyšiel bez pýchy, nakoniec ide Slovák. dlho nič za chvíľu krik a vybehla von baba. keď vyjde Slovák pýtajú sa ako to dokázal? On že to kombinoval, raz do nej, raz do piesku, raz do nej, raz do piesku, až vybehla zo stanu
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
aúúú
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
- James, povedz tým muchám na stene, že lord Norton im vznešene odkazuje HEŠ.

- James, dnes mám chuť pracovať. Preto si olúpem vajíčko sám.

- Ach, James, z balóna vidím našu zelenú planétu! A vidím aj iné zelené planéty!
- Nerád to hovorím, pane, ale letíme nad melónovým poľom.

Lord Norton príde večer domov, sluha mu pomáha z kabáta a polohlasne hovorí:
- Tak čo, ty starý nadržaný krokodíl, zas si bol v bare chlastať a očumovať pekné dievčatá, čo?
Lord odpovie:
- Nie, James, dnes som si bol kúpiť načúvací prístroj!
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

STOMATOLÓG...
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

6 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
STOMATOLÓG...
"Matológ" je odborník na Matoviča, len ich v kancelárii 100, správne malo byť "matovičológ"
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Miláčik, náš vzťah je ako počítanie hviezd...
Ona:-Taký nekonečný?
On:- Nie, skôr strata času..
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

- Maminkááá - kričí syn - Nechce sa mi vstávať. Veď ma nikto nemá rád, kočkám som na smiech, chalani mi robia zle, deti si zo mňa robia srandu. Nechcem, nechcem, nechcem!
- Ale, zlatíčko, - ukľudňuje ho matka - Keď si už raz minister v slovenskej vláde, tak musíš.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..
7qnjfgomYaB_s720x720.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

prdel ma peknú
3 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo prdel - ale tá mikina.....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Made in USSR
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft

Made in USSR
Náhodou som mal v rukách USSR motorovú pilu, síce to bolo víťazstvo nad hmotou ale technicky vymakaná záber cca 1,2 m dvojmužná. Dokonca som videl holiaci strojček na kľúčik (na tri natiahnutia chlap oholený)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Náhodou som mal v rukách USSR motorovú pilu, síce to bolo víťazstvo nad hmotou ale technicky vymakaná záber cca 1,2 m dvojmužná. Dokonca som videl holiaci strojček na kľúčik (na tri natiahnutia chlap oholený)
Nepochopil - ale čo už.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Náhodou som mal v rukách USSR motorovú pilu, síce to bolo víťazstvo nad hmotou ale technicky vymakaná záber cca 1,2 m dvojmužná. Dokonca som videl holiaci strojček na kľúčik (na tri natiahnutia chlap oholený)
Nepochopil - ale čo už.....
POCHOPIL, TO VYROBILI OPITÍ MUŽÍCI V ZEMľANKE
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
rum.png  
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
kola.jpg  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať