Zavrieť

Porady

Nejde mi spustiť Microsoft Office 2010

Poraďte čo mám robiť keď mi nejde spustiť MS Office 2010. Doteraz šlo všetko vpohode, až kým som nenainštalovala tlačiareň. Nespustí mi ani excel ani word....nič. Kliknem na Excel, načitáva, a potom mi vyhodí tabuľku "Produkt Microsoft Excel Starter 2010 sa neodarilo otvoriť. Skuste to znova alebo opravte produkt v časti ovládací panel."
ČO MÁM ROBIŤ????
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

opravit produkt v časti ovládací panel (resp. vloz cd aj skus preinstalovat, prip. opravit)
0 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Neviem ako mam opraviť produkt v časti ovladaci panel ... a cd nemám lebo noťas bol kupeny už s ninštalovaným office. mám len ten kod pravosti ( key kód či ako sa to valá) a ked som chcela dať aktivovať office a zadala som key kod tak mi vyhodilo že je neplatný.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Jáj moja zlatá maja, najprv zaplať
To sú len verzie, ktoré bežia 30 dní a potom si ich musíš kúpiť.
Ale ak Ti stačí niečo jednoduchšie ta máš zadarmo LibreOffice alebo OpenOffice.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

KEY na spodnej časti NTB nie je k OFFICE ale k OS Windows.Už sa to tu riešilo náhrada za Microsoft Office je Open OfFice alebo teraz Apache.Takže si stiahni a preinštaluj alebo zakúp originál Microsoft office.
http://www.openoffice.org/sk/download/
1 0
matrixxx matrixxx

matrixxx je offline (nepripojený) matrixxx

V ovladacich paneloch klikni na odinstalovat program, tam si v zozname najdi balicek Microsoft Office, klikni nan a hore mas prikaz zmenit. Dalej v sprievodcovi daj opravit a pokracuj dalej ako ta bude navigovat, uz neviem presne ako to tam je. Skontroluj si ci zadavas dobre heslo...zamena velkeho "I" za male "l" alebo nula za O....Alebo je to vyprsana trial verzia...
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Veď to bolo zakúpené v cene notebooku. A šlo mi to vyše pol roka vpohode. ...A ten Open Office mám kde zohnať?
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Vlado ale veď pri kúpe notebooku mi povedali že originál MS Office mám nainštalovaný a že to je na vždy,nie len nejaká skúšobná verzia.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

maja21041989 Pozri príspevok
A ten Open Office mám kde zohnať?
Dal som odkaz.
0 0
matrixxx matrixxx

matrixxx je offline (nepripojený) matrixxx

ak si to pri oprave ziada kluc, najdes ho pomocou tohto...http://www.slunecnice.cz/sw/product-key-finder/. Len si ho musis nainstalovat
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Možno Office Starter nepotrebuje KEY a je niekde v NTB aj inštalačný súbor.Startér je naozaj neobmedzaná ale okresaná verzia.
http://www.microsoft.com/cze/office2...r/default.aspx
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

matrixxx JA NEVIEEEEM ako to mám opraviť. Je tam tlačítko len odinštalovať,ale opraviť tam nieje.
0 0
matrixxx matrixxx

matrixxx je offline (nepripojený) matrixxx

tak sa to asi v tych okliestenych verziach neda...ako dlho ti to blbne? vratit spat cez obnovu systemu by ti mozno pomohlo...
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

AAAAA Vlado ten open čo si mi dal odkaz to je na vždy či len nejaká skúšobná verzia??? :-D
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

V jednom NTB ACER som našiel aj inštalačku na ten Startér.Ak sa nemýlim a chceš ten Startér ,tak sa pozriem a pošlem Ti inštalačku.Zvykne byť na tej partícií disku ktorá je od výrobcu.Tak sa pozri na svojom NTB.
0 0
matrixxx matrixxx

matrixxx je offline (nepripojený) matrixxx

cez obnovu systemu sa ti pc vrati do takeho stavu ako bol naposledy, ked sa zalohoval (ked ti napr. este fungoval office)...ak mas nastavene zalohovanie...dokumenty sa ti pritom nezmenia, akurat by sa mal pc vratit do stavu ked ti office fungoval. Ak ti medzitym pribudla hociaka fotka napriklad, tak ti v pc aj ostane. Na 100% ti vsak nezarucim, ze ti office pojde...
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Tak mám ten Open Office a ideee to :-) Ale aj tak ma serie prečo mi pri kupe notebooku v ktorom bol už naištalovaný balík MS Office 2010, nedali aj inštalačné cdčko! Myslíte že keby som šla s noťasom do toho obchodu tak by mi to tam preinštalovali,aby to šlo?
0 0
maja21041989 maja21041989

maja21041989 je offline (nepripojený) maja21041989

Matrix čo to je že sa zalohoval? :-D Píšte mi tu také vyrazy ako pre školkara,lebo ja tomu nechááááápem :-(
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

maja21041989
Vlado ale veď pri kúpe notebooku mi povedali že originál MS Office mám nainštalovaný a že to je na vždy,nie len nejaká skúšobná verzia.
Predajcovia často ani sami nevedia - čo tam vlastne je a potom voloviny tliachajú!

maja21041989
Veď to bolo zakúpené v cene notebooku. A šlo mi to vyše pol roka vpohode. ...A ten Open Office mám kde zohnať?
Somarina - keď to šlo v pohode 6 mesiacov - tak to bolo nastavené - je to trial verzia (časovo obmedzená), prípadne Starter verzia (funkčne obmedzená) - vieš ty koľko stojí full M$ Office? Cca 180€! http://kancelarske-aplikacie.heureka...FYdb3godQnUACw . Zadarmo ti do NB nedajú žiadny full program - všetky sa musia aktivovať (po zakúpení licencie) na full - inak po určito čase = finíto.
AAAAA Vlado ten open čo si mi dal odkaz to je na vždy či len nejaká skúšobná verzia???
Nie - toto sú full programy (je to open source)
Open Office: http://www.openoffice.org/sk/
a podobný (skoro rovnaké):
http://sk.libreoffice.org/

Všetky sú za taliansku menu (satarmo).
Ovládanie je podobné ako v M$ Office.
1 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Pozri sa Tento počítač a tam je Disk označený C -to je OS .Potom D...,tak sa pozri či tam nieje nejaká zložka s označením Instal a v nej sa pozri na ten office Startér,ktorý naozaj nepotrebuje žiadný KEY k inštalácií.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už mohla stiahnuť Open Office, alebo Libre Office a nie sa trápiť s M$Office (ktorý aj preto, lebo je oklieštený - sa po inštalácii tlačiarne "zablokoval"). Takto by jej nainštalovaná tlačiareň v OO, alebo LO krásne šla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať