Zavrieť

Porady

Nefunguje zvuk.

Zdravím Poraďáci,
mám taký, pomerne veľký problém... Na mojom notebooku absolútne nejde zvuk. Všetky hlasitosti mám zvýšene na 100% a aj tak nič. Pokiaľ som mal handsfree sadu, zvuk išiel, ale z reproduktorov na notebooku sa mu už akosi nechce.

Každá rada by mi pomohla.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tipnem: vytiahol si a repráky mlčia.
    Niekoľko možností:
    a) konektor pre pripojenie "neprepol" na repraky - malá oprava to vyrieši
    b) nejako je nastavené iné zvukové zariadenie ako predvolené - otvoriť Ovládacie panely - Zvuk a v časti Prehrávanie pozrieť, čo je nastavené (malo by byť Speakers)
    c) niekde sa porúčali ovládače zvukovej karty (asi šli na predčasnú dovolenku) - v Správcovi zariadení dať aktualizovať ovládač.
    d) skúsiť bod obnovy, kedy to ešte "fungovalo".

    Harendil je offline (nepripojený) Harendil

    Harendil
    nie nie, reproduktory neboli zapojené, použival som reproduktor, ktorý je zabudovaný v počítači.... a nakoniec niečo bolo ponastavované v nastaveniach zvuku ako sú speakers.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ som mal handsfree sadu, zvuk išiel, ale z reproduktorov na notebooku sa mu už akosi nechce.
    vs.
    nie nie, reproduktory neboli zapojené, použival som reproduktor, ktorý je zabudovaný v počítači
    Nejako si odporuješ! T.z. že si niečo musel mať zasunuté do konektora, nakoľko handsfree bude asi slúchadlá s mikrofónom, alebo bluetooth slúchadlá.
    V prípade BT to však nejde cez repráky a ZK.

    Harendil je offline (nepripojený) Harendil

    Harendil
    nie nie, neodporujem si... v tom momente, keď som nepočul zvuk, som nič nemal zasunuté do konektora, ani externé reproduktory, ani handsfree sadu....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pozri sa na Možnosti ovládania zvuku. Čo máš nastavené ako predvolené výstupné zvukové zariadenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.