Zavrieť

Porady

Oprava poškodených interierových dverí

Vie mi niekto poradiť ešte inú značku firmy ako je Dimex, ktorá predáva samolepiace fólie na dvere?
Potreboval by som ORECH SATYNA a ten Dimex nemá, pozeral som už aj poľské, české ale nenašiel som ani tam.

Alebo viete mi poradiť stolári, kde kúpim len fóliu na dvere?
Zalisovať by som to mal kde, len fóliu neviem tiež zohnať. Či sa to vôbec dá kupiť samotná fólia, alebo len už nalepená na MDF doske?

Ešte ohľadne tých poškodených dverí, sú to čisto nové dvere hladké zo sklenou výplňou, a sú to tie tzv. papierové. Poškodená je jedna strana dverí a presne tá viditeľná, takže by som potreboval presne túto fóliu. Za rady vopred Ďakujem
orzech satyna.jpg  
Ivana00 Prosím Vás, môže mi niekto napísať presnú stránku alebo poslať kontakt na niekoho, aby som mala presne túto tapetu - orech satyna? Bohužial sa mi podarilo trochu prevaliť dvere a chcem tam dať túto tapetu, aby to bolo rovnaké aké ostatné dvere. Prosím Vás, napíšte mi na zimkovai@gmail.com. Veľmi pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

    Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac 12janci12
    1. zhaňať dekory podľa názvu je takmer nemožné, tie názvy sú len orientačné a pod tým istým názvom môžu byť úplne iné dekory. NIekedy sa dajú kúpiť aj v lepších papierníctvach (u nás ich majú). Používajú sa na takéto účely fólie d-c-fix.
    2. Malé poškodenia dverí sa opravujú voskami - hlavne hlbšie ryhy a pod. Sú rôznofarebné, vtlačia sa do ryhy a zarovná sa to. Majú to profesionáli čo robia s dverami.

    palo184 je offline (nepripojený) palo184

    palo184
    Ďakujem za reakciu.
    K prvej odpovedi, zhaňam podľa vzorkovníkov, nie podľa názvu, preto som tu pridal aj obrázok. V papierníctve som skúšal tie nalepovacie ale neexistuje taky vzor, keby aspon podobný, ale celkom iný je. Neviem aké dekory majú u Vás, ale asi budú tie isté znacky ako som pozeral v papiernictve u nás.
    K druhej odpovedi, ja som stolár, robím s nábytkom a mám vosky na nábytok ale tu vosk nestáčí, lebo je v dverách diera, ktorú som zalepil a zatmelil, takže treba prelepiť dvere fóliou. Ale aj tak ďakujem za radu.

    12janci12 Pozri príspevok
    1. zhaňať dekory podľa názvu je takmer nemožné, tie názvy sú len orientačné a pod tým istým názvom môžu byť úplne iné dekory. NIekedy sa dajú kúpiť aj v lepších papierníctvach (u nás ich majú). Používajú sa na takéto účely fólie d-c-fix.
    2. Malé poškodenia dverí sa opravujú voskami - hlavne hlbšie ryhy a pod. Sú rôznofarebné, vtlačia sa do ryhy a zarovná sa to. Majú to profesionáli čo robia s dverami.

    Oprava poškodených interierových dverí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.