Zavrieť

Porady

Import z inej verzie Omega

Dobry den, moze mi niekto poradit ohladom Omegy. Chcem importovat faktury, ktore mam vsak v nizsej verzii Omegy, na co ma PC upozorni a nedovoli mi importovat. Pritom mi vypise, ze mam otvorit subor v tejto novej verzii a pokusit sa importovat znova. Ja s Omegou zacinam a vobec netusim ako otvorit ten subor ktory mam na diskete v mojej Omege. Mozno blba otazka, ale kedze je tu porada, chcem sa poradit. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    misa
    Dobry den, moze mi niekto poradit ohladom Omegy. Chcem importovat faktury, ktore mam vsak v nizsej verzii Omegy, na co ma PC upozorni a nedovoli mi importovat. Pritom mi vypise, ze mam otvorit subor v tejto novej verzii a pokusit sa importovat znova. Ja s Omegou zacinam a vobec netusim ako otvorit ten subor ktory mam na diskete v mojej Omege. Mozno blba otazka, ale kedze je tu porada, chcem sa poradit. Dakujem.
    Takže takto:
    Pokiaľ máte k dispozícii celú databázu, v ktorej sú faktúry (t.j. nielen export) potom stačí urobiť nasledovné:
    V menu Omega---Pripojené firmy---Pripoj - tu si nalistujete tú databázu, v ktorej sú faktúry a jednoducho ju otvoríte v tej novej verzii. Ale pozor!
    Ak budete chcieť pripojiť 2 alebo viac firiem s rovnakým názvom, Omega im prideľuje rovnaké ID. Keby ste mali problém s hláškou o rovnakom ID, dajte vedieť. Nájdete ma aj na ICQ, rád pomôžem.

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    co mas presne na tej diskete celu databazu Omegy alebo len vyexportovane faktury z inej Omegy. Ak mas celu databazu tak Oldi ti radi spravne len si ju obnov a otvor v novej verzii a mozes ich kludne naimportovat. Ale ak mas na diskete len vyexportovane faktury zo starsej verzie tak tam to bude troska zlozitejsie. kludne sa ozvy pomozem

    Import z inej verzie Omega

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.