Zavrieť

Porady

Domace zakusky na objednavku

Ahojte poradaci, viete mi poradit nejaku sikovnu cukrarku z Kosic a okolia, ktora pecie domace zakusky na rozne akcie?Budem vdacna za kontakty.Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    korela Pozri príspevok
    To som netušila, že je to až takto rozbehnuté.
    ...hm ....
    Keď tak čítam z tej uvedenej stránky ...LEN tie torty sú v ponuke ....

    Mapa zručných žienok

    Dievčatá, tortičkami sú označené lokality našich cukrárok, ak nad nimi prejdete myšou, zobrazí sa vám meno zručnej žienky a ak naň kliknete, zobrazia sa vám bližšie informácie a odkazy na katalóg s ich dielkami a na kontaktný formulár.
    Šikovné žienky, ak máte záujem mať svoj katalóg a miesto na mape, tak si objednajte Tortu na mape.
    Evelainka

    Domace zakusky na objednavku
    Ahojte poradaci, viete mi poradit nejaku sikovnu cukrarku z Kosic a okolia, ktora pecie domace zakusky na rozne akcie?
    Na zákusky zbehni do cukrárne http://www.porada.sk/t202401-cukrare...ml#post2162094
    evaj63 Pod tou tortičkou sú označené aj dievčatá čo pečú zákusky a koláčiky na svadby a tak.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Buchač, možno sa toto pečenie na objednávku ujalo aj z toho dôvodu, že intolerancií pribúda, a vo vitríne sa zákazník nedočíta zloženie dezertu. Tomu tiež inak nerozumiem. Malo by to byť samozrejmosťou ako je to u ostatných potravín.
    Takto na objednávku má človek istotu, ak si zadá požiadavku, resp. si možno môže priniesť aj vlastné suroviny.
    korela Máš recht. A kde?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    korela Pozri príspevok
    Buchač, možno sa toto pečenie na objednávku ujalo aj z toho dôvodu, že intolerancií pribúda, a vo vitríne sa zákazník nedočíta zloženie dezertu. Tomu tiež inak nerozumiem. Malo by to byť samozrejmosťou ako je to u ostatných potravín.
    Takto na objednávku má človek istotu, ak si zadá požiadavku, resp. si možno môže priniesť aj vlastné suroviny.
    evaj63 1 Day Ago #40793
    Pod tou tortičkou sú označené aj dievčatá čo pečú zákusky a koláčiky na svadby a tak.
    ...dievky moje ......mne je to tááááák jedno , až to hučí .....nepozeral som tie cukrárky všetky ...

    Čo sa týka toho môjho linku , nuž mám ( a nie iba ja ) overenú hentú cukráreň ...
    Ako som spomínal , na svadbu dievky sme tam objednávku dali ...
    Pečú kvalitne , oproti iným sú tie koláče aj v gramáži väčšie , vo veľkom výbere ( vedúca poskytne aj katalóg ) ....a za nižšiu cenu ...

    Nevraviac aj o tom , že poskytujú aj množstevnú zľavu ...( teda aspoň nám dali nejaký cent na kuse dole )...

    Domace zakusky na objednavku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.