Zavrieť

Porady

Ako mam postupovat ak nie som spokojna s odpovedou a moja otazka sa uz nezobrazuje medzi nezodpovedanymi? Mam znovu zadat otazku aby si ma niekto vsimol a poskytol relevantnu odpoved?

...

otazka je zadana z pohladu cloveka, ktory neholduje pocitacu a nefunguje na socialnych sietach ... je rad, ze ma jednu emailovu adresu a ze si pamata heslo ... maily ani neposiela, konto ma len na to aby sa sem mohol zaregistrovat
Naposledy upravil avalik : 02.05.13 at 22:13
wagner avalik má pravdu, nedonútiš nikoho aby používal FB. Aj ja som si odtiaľ zobrala údaje a odišla som. Žijeme tak rýchlo, že zabíjať čas na FB, Twitteri a iných komunikačných médiách je nemožné.
avalik vylepsila som otazku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Dobrá poznámka.

    Momentálne neurobíš nič na posuntie, môžeš len propagovať otázku "ručne" - že niekomu pošleš link alebo ju budeš zdieľať alebo využiješ dolu pozvánky a napíšeš známym.

    Budeme však motivovať!
    - Aby boli otázky dobré, čiže može sa posunúť téma pri vylepšení otázky (niekedy sú otázky tak zle položené že sú až neatraktívne na zodpovedanie)

    - Aby bolo na Porade viac aktívnych užívateľov
    - budú môcť minúť body na propagáciu (posunutie) otázky
    - možno systém, kde ponúkneš priamo body za odpoveď (ktorá ťa uspokojí)

    Otázky treba zdieľať, aby sme tu dotiahli viac odborníkov, múdrych ľudí je dosť aj na Slovensku, len ich treba rozhýbať, aby neleňošili a urobili niečo prospešné, možno sa aj oni trochu precvičili, lebo kto odpovedá, ten sa dozvie viac ako ten čo sa pýta
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik ma to jeden zadrhel ... nemozes ludi nutit pouzivat FB ... a neviem ako je nastavene zasielanie odbornikom ale ja som pred niekolkymi hodinami zaslala otazku na svoju emailovu adresu a doteraz mi nic nedoslo
    Richard Je tu aj Google+ aj Twitter aj FB aj Email, zdielani je vela. Je to uplne bezna prax objavovania informacii a pristupu k nim a je to zalozene na dobrovolnosti. Nepozeraj sa na zdielanie cierno-bielo.
    kuravesele Ja neviem, ale ja nejak nie som stotožnená s týmito zdieľačkami, lebo prečo aj moji známi by mali vidieť napr. na FB čo riešim tu...ja neviem, ja sem chodím preto, aby mi tu poradili, a nie aby som to vycapila aj niekde inde...(ale to je môj subjektívny názor..)
    wirgi kuravesele súhlasím s tebou, čo sa týka zdieľania a FB mám ten istý názor
    ninocka55 súhlasím, tu na Porade riešim pracovné veci a nie súkromné. Doteraz som brala Poradu ako miesto, kde sa stretávajú odborné kapacity, tým sa líšila od sociálnych sieti.
    Richard Chodis tu preto aby si si tu Poradila, co je na tom zle ze tu dotiahnes aj inych ktori vedia poradit. Na FB je kopec ludi, takze je to jeden z dalsich sposobov ako mozes informovat o otazke/Porade aby tu prisli odbornici. Zdielanie je zdoraznovane hlavne v otazkach nie v debatach.
    korela Presne. Súhlasím kuraveselé. Ja nie som na FB a poznám dosť ľudí, čo na ňom ani nevystupujú pod svojím menom. Najmä mladí ľudia si ešte neuvedomujú možný dosah svojej dôverčivosti. Pridávanie fotiek z dovoleniek, novorodeniat a pod., zverejňovať svoje súkromne prežívanie života, nechápem to.
    Keď sa firma prezentuje na FB, a aktualizuje svoju činnosť, to chápem.
    Zrejme aj Porada sa pokladá za "podnik" a potrebuje sa zviditeľniť ešte viac. Lenže nejde priamo o výrobný alebo obchodný podnik (doslovne).
    Porada bol svojou podstatou jedinečný web na Slovensku.
    "Neopravuj, čo nie je pokazené. Rob to, čo funguje. Ak to nefunguje, rob niečo iné".
    Insoo Kim Berg a Steve de Shazer
    Táto prestavba je zrejme inovácia.
    KEJKA súhlasím.- dals om súhlasím, lebo sa mi zobrazoval len prvý komentár od avalik a ked som slovko suhlasím odklikla, tak zrazu môj súhlas je 9-ty v poradí a sa viaže úplne k inému komentáru.
    Rozhodne nechcem miešať FB a Poradu, trochu mi to pripadá ako cesta spropagovať Poradu našimi príspevkami, trochu lacný pokus.
    Ak zistím, že sa na FB citujú-objavujú-zddieľajú moje príspevky na Porade končím.
    GabiZ FB je jedna zo sietí, ktorú rázne odmietam! Porada bola vždy trochu v inom ponímaní a nepáči sa mi, že sa ide dávať na úroveň iných sociálnych sietí. Ak to tak bude, tak s veľmi ťažkým srdcom, ale tiež ju opustím. FB je jedno z najväčších nehanebností, aké kto vymyslel a nestotožňujem sa s tým, aby Porada, ktorá má byť viacmenej odbornou stránkou sa stala jednou z tých trápnych sociálnych sietí. No neviem, možno tí noví, ktorí sem prídu sa tu nájdu. Viem, že sa táto stránka chce prispôsobiť dobe, ale všetko, čo sa dnes tejto dobe prispôsobuje speje k ničeniu ľudských hodnôt. Teraz sem budú prichádzať ľudia, ktorí to tu úplne zničia a veľmi rýchlo sa táto stránka zmení na ďalšiu sociálnu sieť, kde sa ľudia budú chodiť ventilovať na tých druhých a s odbornosťou to nebude mať nič spoločné. Ale tak kto chce kam.......
    Richard Všimni si že upútavka na zdieľanie "Pomôže pri získaní najlepšie odpovede" je v otázkach nie debatách. Nechcem tu pokec, ale dotiahnut odborníkov. Zdielanie je reklama a sposob informovania, tak ako sa sem ludia dostavaju cez vyhladavanie tak sa mozu aj cez zdielanie - je to dalsia forma.
      zbaliť

    Ako mam postupovat ak nie som spokojna s odpovedou a moja otazka sa uz nezobrazuje medzi nezodpovedanymi? Mam znovu zadat otazku aby si ma niekto vsimol a poskytol relevantnu odpoved?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.