Zavrieť

Porady

Ako pridať obrázok z môjho PC?

Ktorá ikonka umožní pridať obrázok z môjho PC? Po stlačení T sa objavia rôzne ikonky. Ten, ktorý považujem za "Vložiť obrázok" požaduje URL - čiže slúži na vloženie obrázku z netu.
Ako môžem vložiť vlastný obrázok prípadne akýkoľvek súbor?
alaya1 Ja sojm odpoved, ako to robim napisala v druhej teme o vkladani obrazkov, ale momentalne ju neviem najst. Je to tu dost teda neprehladne.Chcela som prilepit tu link.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Stlač sponku a vysunie sa ti tlačítko na pridávanie obrázkov.
    Pridávať sa dá tlačítkom, alebo aj presunútím, pozri si všetky tri screenshoty z ktorých to pochopíš najlepšie.

    Tá sponka funguje tak v odpovediach ako aj v otázke aj v debatách. Komentáre fotky nepodporujú.
    Naposledy upravil Richard : 02.05.13 at 22:03
    pridat obrazok.png  
    pridatobrazok2.png  
    pridatobrazok3.jpg  
    1/1
    Rozalka Kde je tá ponuka? nikde nevidím "pridať súbor"
    Ach "limes" - už som to našla. Vďaka
    Viem pridať obrázok do už rozoberanéj témy, ale nie do vlastného - ani ako nového ani už pri úprave. Tam tá spinka nie je, len T a smetiak.

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Dole pod "oknom" je Odpovedať, Odoslať ako komentár, T (formátovať), ikonka pre Vložiť odkaz a obrázok spinky=Priložiť súbor. Na ten keď klikneš, objaví sa Ti Pridať súbor a na to keď klikneš, otvorí sa Ti ponuka pre Tvoj PC.
    Rozalka Tá spinka sa mi nie vždy objaví, závisí od toho, či je to debata alebo otázka?
    misoft Mala by sa zpobraziť v tzv. rozšírenej ponuke Editora - po stlačení T - v komentároch ale NIE!

    Ako pridať obrázok z môjho PC?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.