Zavrieť

Porady

operácia žalúdka

Prosím Vás poraďte mi dobrého odborníka ktorý sa špecializuje na operácie žalúdka postihnutého rakovinou. Je to veľmi súrne a môže byť kdekoľvek v SR , ČR alebo aj v inej európskej krajine. Ďakujem Vám.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Dnes nestačí dať niekomu len tak po hube. Najprv ho musíš pred tým poriadne dababrať slovne. ...viac
....nechcem byť nejak netaktný .......
Ale čítaš , čo si napísala ???

Poviem aj inak ...
Pre jedného pacienta je ( bude ) ten odborník dobrý ... no pre toho druhého nie ...

Vezmi markantný príklad ...a ozaj markantný ...
Bývalého prezidenta Schustera operoval najlepší chirurg , prof. Vajó , na Slovensku ( teda bol považovaný ) a dokonca ich domy susedia ...
Operácia sa nepodarila a prof. Vajó čelil žalobe od rodiny prezidenta....
http://korzar.sme.sk/c/4677888/profe...e-nevidel.html

A ak je to súrne ???.....radšej nepokračujem ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jorina Jorina

Jorina je offline (nepripojený) Jorina

Možno pre zdravých som trápna a blbá, ale kto mal takéto problémy ten ma isto pochopí. Mladej osobe chcú odobrať celý žalúdok a robím všetko preto, aby som našla kliniku, kde by vedeli zachovať aspoň časť žalúdka.
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Ak sa pacientovi nezdá liečebný postup, moze poziadat o konzultáciu postupu na inom pracovisku. Na Slovensku máte tri velké onkologické ústavy a zopár súkromných..

Nie ste trápna ani blbá, ale ak nie ste onkológ, tak sa v probklematike asi moc nevyznate. Spravna otazka by mala byt.. Je potrebné odstrániť celý žalúdok? Nedá sa to menej invazívne s rovnakým výsledkom?
0 0
Jorina Jorina

Jorina je offline (nepripojený) Jorina

Presne takto som to myslela. Ja nepodceňujem žiadne pracovisko, ale určite sú pracoviská vybavené lepšie a horšie. Nemyslím tým len tie na Slovensku, tie asi budú porovnateľné. Myslím napr. Brno, Praha, alebo niečo v susednom Rakúsku. Možno má niekto podobné skúsenosti, toho prosím o pomoc.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Pridať pochvalu