Zavrieť

Porady

Rubriky (Porady) a ich wiki-popis, vyskúšajte

admin
Každá rubrika má popis, ktorý bude môcť určitá skupina Poraďákov upravovať.

Popis by mal obsahovať základné informácie o predmete rubriky.
Cieľom popisu je podať základné informácie o predmete rubriky polopatistickým spôsobom.

Zatiaľ som priradil tieto práva VIP skupine na skúšku.

Môžete si to vyskúšať na rubrike Koncesionárske poplatky.

Pridajte tam základné info. Napísaný text si však najskôr pred uložením niekam odložte.
Funkcia spoločného editovania textu je zatiaľ vo vývoji, tak aby sa Vám nestalo že prídete o obsah, ktorý ste napísali.

Každá úprava je zaznamenaná do histórie pre prípad rýchleho obnovenia predchádzajúcej verzii a straty textov.

Nekopírujte tu prosím texty z iných webov, aby sme neporušovali autorské práva.
Prípadné otázky, prosím cez Súvisiace otázky
Naposledy upravil Richard : 24.03.14 at 15:51
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

skusila som
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Neviem celkom isto, čo to znamená, ale pokúsila som sa pridať len tri bodky za text, ktorý tam bol napísaný a výsledok je aký je. Stále mi to robí technické problémy, písala som aj inde, že znova nemám, čo som mala, dokonca v rovnakom prehliadači niektorí nemáme, čo iní v tom istom prehliadači majú (formátovanie písma, smajlíkov ...), zase mi tam naskakuje br ..., nemôžem pridávať obrázky, čo som už mohla ... A skúsila som aj v Chrome a tam som na tom rovnako .
Naposledy upravil luja5 : 06.05.13 at 16:35
Porada - wiki-popis.jpg  
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tak ako, skúšal ešte niekto túto wiki funkciu v rubrikách? Asi si to na rozbeh rozdelím, každý týždeň niečo
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja som pred chvilou skusila v par rubrikach .-)
Neviem, ci je to podla tvojich predstav,ak nie uprav .-)
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Vyskúšala som, funguje.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Vsak vsetci mozu upravovat a vylepsovat, hlavne nech su tam zakladne info plus linky na nejake temy mozu + vysvetlene to ma byt "po lopate".

Spravime nejaky navod ako najlepsie pisat tieto "clanky".
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Doplnil som do Porady Kontrolný výkaz dph stručný popis priradenia dokladov do jednotlivých oddielov výkazu: http://www.porada.sk/kontrolny-vykaz-dph
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Richard
Doplnil som do Porady Kontrolný výkaz dph stručný popis priradenia dokladov do jednotlivých oddielov výkazu: http://www.porada.sk/kontrolny-vykaz-dph
hmmm ... nemal by byt popis rubriky vseobecny? pouzitelny pre vsetkych a nie len pre Omegacov?

... zrazu ideme do podrobnosti? v rubrike Ucitelia si vymazal zoznam zakonov a vyhlasok, vraj to tam nepatri a tu ides do podrobnosti?

... inac na PFS je KV podla mna uz dost dobre spracovany aj s prikladmi
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
No ved prave ide o to, aby tam boli informacie ktore su priamo uzitocne a nie odkaz na zakony (ale to uz som vysvetloval kedy a ako tam maju zakony vyznam). To co som tam dal je zakladna kategorizacia vykazu, nie nejaka zbytocna podrobnost...

Kludne dopln dalsie uzitocne info ak uznas, prave preto to je na wiki sposob, ze tam mozu viaceri prispievata a postupne to vylepsovat.

Nie je to len pre omegacov (tu vetu som vyhodil, dik), priradenie dokladov do oddielov KV je pre vsetkych rovnake.
Naposledy upravil Richard : 24.03.14 at 17:26
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Richard, to ze z textu vymazes slovo Omega, neznamena, ze ten text je vhodny pre vsetkych - je to proste opajcnuty krosacky popis ku KV ... mne nic nehovori "typ sumy" ... aka tabulka nizsie? co je to ECR?

A este k tym ucitelom, preco je zoznam zakonov neuzitocny? lebo si to ty myslis? Aj keby to pomohlo co len jednemu cloveku, tak je to uzitocne. Ale je to tvoja stranka, rob si co chces. Snaha bola. Venovala som tomu svoj volny cas pre tvoj projekt, na ktorom ty zarabas - nevazis si to, tak si popisuj rubriky a porad sam.
0 0
karakul karakul

karakul je offline (nepripojený) karakul

... vnímam to ako ďalší pokus o skvalitnenie obsahu Porady.
Preferovaná filozofia čo otázka, to nová téma, či pokusy o nové spôsoby hodnotenia a radenia príspevkov podľa môjho skromného názoru nič pozitívne nepriniesli; nový vzhľad - najmä v tomto štvrťroku (akcia 50% reklamy, samé vyskakovacie a otravujúce okná s reklamami, resp. neuzatvárajúce sa roletové menu ) proste chaos a des.
Už proste hláška "nekopírujte sem text z iných webov" kontrastuje s ponúknutým linkom na KV - to nie je okopírovné z webu?
Ako povedala avalik - "...je to tvoja stránka, rob si čo chceš" - nepamätám sa, či za tie roky tu bolo niečo také, ako "čo by ste poraďáci vy chceli zmeniť?" - ako malú safisfakciu za to, čo nežištne roky radia...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať