Zavrieť

Porady

Výpoveď zmluvy s UPC po ukončení viazanosti - kedy dať výpoveď?

Mám zmluvu, ktorej kampaň (viazanosť) skončí 23.6.2013 a zároveň je v zmluve uvedená 1 mesačná výpovedná lehota. Môžem teraz do konca mája dať výpoveď k 30.6.2013? V podstate dodržal som zmluvu, bol som ich zákazník počas celého obdobia až do 23.6.2013 a zároveň je tam aj 1 mesačná výpovedná lehota.

Logika mi hovorí, že tak môžem spraviť.. ale nemá v UPC niekde vo všeobecných podmienkach zabezpečené, aby som mohol dať výpoveď až po ukončení viazanosti? Keby som dal výpoveď v deň ukončenia viazanosti - tj. 23.6.2013, tak na základe 1 mesačnej výpovednej lehoty by zmluva skončila až k 31.7.2013, čiže za júl by som ešte musel zaplatiť - a ktovie, akú neakciovú sumu by si vyfakturovali.

Aha, problém som vyriešil, tu bol podobný problém, podľa všetkého sa to dá spraviť tak ako som myslel:
http://forum.zive.sk/viewtopic.php?f=924&t=1116726
(tému neviem sám zmazať)
Naposledy upravil tomi797 : 21.05.13 at 15:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Výpoveď zmluvy s UPC po ukončení viazanosti - kedy dať výpoveď?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.