Zavrieť

Porady

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo na chate chatičke: fazuľová s údeným kolenom, fliačky s kapustou, hovädzie kocky na rasci, slovenská ryža, zeleninový šalát, varená kukurica, limetkovo-malinová zmrzka.
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Palacinky s tvarohom (včera som vypražila 15 rezňov,zvýšili mi vajíčka,nuž treba využiť).
5 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Syn bol chorlavy,tak som vybrala kurca z mrazaku a z celeho som spravila vyvar a cestoviny
Spravila som rizoto k nemu marhulovy kompot , uvarila som aj vtacky s ryzou a upiekla borovkovy kolac. Na veceru leco. Asi by som mala napisat do rubriky "co ma potesilo.....),ze keby som nemusela varit aspon do stredy
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Aanika
Syn bol chorlavy,tak som vybrala kurca z mrazaku a z celeho som spravila vyvar a cestoviny
Spravila som rizoto k nemu marhulovy kompot , uvarila som aj vtacky s ryzou a upiekla borovkovy kolac. Na veceru leco. Asi by som mala napisat do rubriky "co ma potesilo.....),ze keby som nemusela varit aspon do stredy
Čo si celé dopoludnie robila tanečky okolo sporáku? Ja do 9.8. nemusím variť ,len čo budem jesť ?
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Hovädzia polievka , francúzske zemiaky klasika so špekačkami, slaninou, vajcami a zaliate smotanou a palacinky s tvarohom
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Obed - cukinovo-patizonový nákyp, čerstvé rajčiny a uhorky
Večera - ešte neviem, ale včera boli palacinky s džemom a šlahačkou a popritom som zavarila ďalších 12 pohárov uhoriek
5 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Asi tak nejako o siedmej uz bublala polievka a to som medzi tym ,ako sa obed varil este aj zehlila.Vecer som bola utahana ako stado volov.....,
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

cukina, plnená mletým mäsom, paprikou, cuketkou, so strúhaným syrom, s kyslou smotanou, varené maslové zemiaky..
DSC_9704.jpg  
DSC_9725.jpg  
1/1
9 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

tiež francúzske zemiaky, ale s klobásou , brokolicový krém a krutónmi, perník s čerstvým ovocným dipom z ríbezlí a jahôd, poliaty čokoládou
7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Prave som dostruhala tekvicu , takze idem nacistit zemiaky a nakrajat bravcove mäso. Polievka zeleninova je uz uvarena.
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Obed - plnená paprika a guľky
Večera - sme pozvaní na oslavu
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja dnes nevarím, musíme dojesť všetko doteraz uvarené z chladničky.. a večer budem robiť chlapcovi segedín, to si každoročne objednáva keď ideme na dovolenku..
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
Obed - plnená paprika a guľky
Večera - sme pozvaní na oslavu
Guĺky...mnaaam musim povedat mojej máti...boze u nej chuti šecko...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
evuš
Obed - plnená paprika a guľky
Večera - sme pozvaní na oslavu
Guĺky...mnaaam musim povedat mojej máti...boze u nej chuti šecko...
Luji, akurát tlačím do huby
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zeleninová polievka, kuracie stehienka na paprike, nokerle.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Cukinové rezne, zemiaky s vňat'ou, šopský šalát. Potomkom čevabčiči so zemiakmi, horčicou a cibul'kou.
4 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

trochu zeleniny čo záhradka dala a priplietla sa tam aj hovädzina tak hovädzie na záhradnícky spôsob, zemiaky
009.jpg  
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

obed - narýchlo v práci = rajčiny s uhorkami preliate kyslou smotanou, cereálny rožok
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Vločková polievka so zeleninou,milánska roštenka s tarhoňou (chceli tarhoňu).
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

včera som uvarila kotol kapustovej tukožrútskej polievky - ale je vylepšená kosťami z krkovičky a domácou klobáskou
dnes k nej tekvicový nákyp, uhorkový šalát
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať