Zavrieť

Porady

Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

rybie file robené na plechu, zemiaky s maslom, kel so slaninkou a cesnakom
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Varené bravčové ,paradajková omáčka a knedľa
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Paradajková polievka s cestovinou a syrom, šišky s džemom a vareným jahodovým snehom.
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

šošovica dusená s ryžou a zelenou fazuľkou
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fazuľová s údeným a fliačkami, grilované odkostené kuracie stehná, ryža, domáci kompót.
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

POlievka zo včera paradajková , 3/4 rodiny gyros so zeleninou a dresingom v arabskom chlebe, ja huspeninu s cibulou, octom a chlebom.
6 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

u nás dnes len úhrabky - varené zemiaky nahrubo popučené a premiešané s vyškvarenou slaninou a kyslou kapustou
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

paradajková polievka so syrom, cestoviny so zeleninovo-morčacou smotanovou omáčkou, tvarohovo-ríbezľový koláč..
DSC_5737.JPG  
DSC_5747.JPG  
1/1
10 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Žabík, bodík aj za fotky, koláčik sa nezvýšil?

Ja som uvarila včera večer takú silnú kapustnicu, že musím pozbierať odvahu na zjedenie. Nielen kyslá, ale štípe aj od cesnaku, pepru a chilli, uf.
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

evuš
babka - ježibabka
Likvidujem nejaké potraviny z darčekových košov. Otvorila som 2 krabičky šampiňony, 1 nenapadne ma v rýchlosti slovenský názov - chřest umyla od nálevu, podusila na cibuľke, ochutila vegetou a korením a urobila rizoto. Celkom jedlé a bude aj k večeri.
Olinka, chřest je špargľa...milujem ju, keď je jej sezóna...s holandskou omáčkou som schopná sama zožrať aj pol kila......
Evka viem, len ma to hneď nenapadlo. Jedla som ju iba raz, chrumkala surovú od kamarátky kolegyne, ku ktorej sme chodili s dedkom na marhule. Jej syn to u nej mal nasadené.
Dnes bola kapusta s chvostíkami a fašírky.
Fašírky.JPG  
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kapustnica riadne ochutená /štipľavá /.
7 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

Krupova polievka s udenou krkovickou,zemiakova kasa,brusnicova omacka a udene z polievky.Po obede cokoladovy puding s piskotami a borovkami.A samozrejme pred a za obedom huspenina.
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kurací vývar so zeleninou a rezancami, mad'arský guláš s ryžou, mrkvovo jablkový šalát s pomarančom, tuniak na grilovacej panvici, pečené zemiaky s cesnakom, jarnou cibulkou a rozmarínom, ladový šalát s paradajkou a olivami.
7 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hovädzí guláš. Neviem z akého dôvodu sa mi nezdvihol kvások, tak kúpený rez. Tvaroh, ktorý mal byť do buchty zjedla mládež zarobený iba tak lyžicou z misky, pomelo.
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Pečené pliecko so zemiakmi, cviklový šalát, rakúsky koláč Reinling-dala som doň aj čokoládu okrem ostatných surovín.
6 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Dusené kuracie stehná,ryža dom.čerešňový kompot
Ps: ja som kuracinu nejedlaneviem čím to je-ale absolutne mi kurčatá ''odpadli od chuti''/okrem domácich-to zjem/neviem čím to chovajú,ale keď len kúsok ochutnám hneď mám kŕče v bruchu...tak som si 4 palacinky s džemom urobila
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Domáce lipkané lekvárové pirohy s roztopeným maslom.
5 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Brokolicová krémova polievka, z pliecka ešte ostalo aj na dnes.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zatiaľ je len slepačia polievočka.. mám chuť na harule, ak sa mi bude chcieť, urobím neskôr..
DSC_5746.JPG  
DSC_5751.JPG  
1/1
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prevcerom

naturalna ryza,dusena mix zelenina,jedna mala pecianka z bio kuriatka,hlavkovy salat

vcera

celozrnne kolienka,zelenina dusena v paradajkovej omacke,s bielym Tofu,uhorkovy salat

dnes
grilovany baklazan s mozarelou ,k tomu jeden maly vareny zemiak a hlavkovy salat
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať