Zavrieť

Porady

evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Hríbová kapustnica, cukinové placky pečené v rúre.
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Cesnaková polievka, bravčové mäso na rasci, zemiakové pyré, sterilizovaná uhorka
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

plnená tekvica.. na zajtra.. ešte na vrch pôjde kyslá smotana.. a s varenými maslovými zemiakmi..
Naposledy upravil Žabinka : 26.10.16 at 19:08
DSC_8404.JPG  
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
plnená tekvica.. na zajtra.. ešte na vrch pôjde kyslá smotana.. a s varenými maslovými zemiakmi..
Neprezradíš, čo si skryla pod perinku?
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Tweety
Žabinka
plnená tekvica.. na zajtra.. ešte na vrch pôjde kyslá smotana.. a s varenými maslovými zemiakmi..
Neprezradíš, čo si skryla pod perinku?
majka, prezradím.. iba mleté bravčové mäsko, podusené na cibuli, plus veľa cesnaku, a rôzne bylinky.. aké som našla, také som dala.. dávam aj červenú papriku pokrájanú na kocočky, ale teraz som nemala, a nechcelo sa mi kvôli tomu ísť do obchodu.. tak som sa zaobišla bez nich.. s nimi je to v podstate krajšie na oko, ale zjeme aj tak..
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tekvica plnená mletým mäsom, zapečená, so syrom, poliata kyslou smotanou, varené zemiaky..
Naposledy upravil Žabinka : 26.10.16 at 19:08
DSC_8419.JPG  
7 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Hrachová kaša s praženou cibuľou, údené karé, chlieb.
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Šošovicová polievka na kyslo, zemiakové placky.
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Tekvicová krémová polievka, z pečenej hokaido tekvice.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka s rezancami a francúzske zemiaky, kyslá uhorka.
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kapustnica.... včera sa všetka zjedla, tak dnes som varila znovu....s čerstvým mäsom, údeným, hríbami a s klobásou.
7 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Polievka cesnaková s krutónmi,halušky s vajcom
6 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka od včera gulášová, dusená bravčová pečienka, ryža, uhorka, nabalené k večeri ku čaju na Moravu makovo - jablkový koláč, smotanovo - kôprový báleš, pica.
Jablkoo - makový koláč.JPG  
Pica (1).JPG  
Pica (2).JPG  
Smotanovo - koprový báleš.JPG  
1/1
8 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

u nás dnes úhrabky - asi je to krajové, tak v preklade - uvarené zemiaky popučené, zmiešané s opraženou slaninkou, cibuľkou a kyslou kapustou. Starodávne jedlo a teda keď sa nad tým zamýšľam, tak je tam všetko, čo treba, tuky, cukry,j bielkoviny aj vitamíny

A zo zvyšku popučených zemiakov (bez slaniny, kapusty....) na večeru zemiakové placky.
6 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

babík - Huraaa, konečne báleš.....so smotanou a kôprom
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_
u nás dnes úhrabky - asi je to krajové, tak v preklade - uvarené zemiaky popučené, zmiešané s opraženou slaninkou, cibuľkou a kyslou kapustou. Starodávne jedlo a teda keď sa nad tým zamýšľam, tak je tam všetko, čo treba, tuky, cukry,j bielkoviny aj vitamíny

A zo zvyšku popučených zemiakov (bez slaniny, kapusty....) na večeru zemiakové placky.
pozrela som na internete úhrabky.. asi v 90% sa miešajú zemiaky varené so zemiakovými haluškami.. tie halušky tam musia byť? mne by to asi viac chutilo bez nich.. či to sú dáke krajové rozdiely, že s haluškami, bez halušiek?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
Dáša_
u nás dnes úhrabky - asi je to krajové, tak v preklade - uvarené zemiaky popučené, zmiešané s opraženou slaninkou, cibuľkou a kyslou kapustou. Starodávne jedlo a teda keď sa nad tým zamýšľam, tak je tam všetko, čo treba, tuky, cukry,j bielkoviny aj vitamíny

A zo zvyšku popučených zemiakov (bez slaniny, kapusty....) na večeru zemiakové placky.
pozrela som na internete úhrabky.. asi v 90% sa miešajú zemiaky varené so zemiakovými haluškami.. tie halušky tam musia byť? mne by to asi viac chutilo bez nich.. či to sú dáke krajové rozdiely, že s haluškami, bez halušiek?
u nás bez halušiek, iba zemiaky, slanina, kyslá kapusta
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_
Žabinka
Dáša_
u nás dnes úhrabky - asi je to krajové, tak v preklade - uvarené zemiaky popučené, zmiešané s opraženou slaninkou, cibuľkou a kyslou kapustou. Starodávne jedlo a teda keď sa nad tým zamýšľam, tak je tam všetko, čo treba, tuky, cukry,j bielkoviny aj vitamíny

A zo zvyšku popučených zemiakov (bez slaniny, kapusty....) na večeru zemiakové placky.
pozrela som na internete úhrabky.. asi v 90% sa miešajú zemiaky varené so zemiakovými haluškami.. tie halušky tam musia byť? mne by to asi viac chutilo bez nich.. či to sú dáke krajové rozdiely, že s haluškami, bez halušiek?
u nás bez halušiek, iba zemiaky, slanina, kyslá kapusta
to sa mi pozdáva, bez halušiek.. a kapusta sa aj dusí či surová..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
to sa mi pozdáva, bez halušiek.. a kapusta sa aj dusí či surová..
Záleží od trávenia.
Ak máš/te problémy, tak urob kompromis. Kapustu len tak trochu podus, pár minút (5-10) stačí úplne.
Kapusta bude ešte chrumkavá, no ľahšie stráviteľná. Ja takto zvyknem halušky...
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
Dáša_
Žabinka
Dáša_
u nás dnes úhrabky - asi je to krajové, tak v preklade - uvarené zemiaky popučené, zmiešané s opraženou slaninkou, cibuľkou a kyslou kapustou. Starodávne jedlo a teda keď sa nad tým zamýšľam, tak je tam všetko, čo treba, tuky, cukry,j bielkoviny aj vitamíny

A zo zvyšku popučených zemiakov (bez slaniny, kapusty....) na večeru zemiakové placky.
pozrela som na internete úhrabky.. asi v 90% sa miešajú zemiaky varené so zemiakovými haluškami.. tie halušky tam musia byť? mne by to asi viac chutilo bez nich.. či to sú dáke krajové rozdiely, že s haluškami, bez halušiek?
u nás bez halušiek, iba zemiaky, slanina, kyslá kapusta
to sa mi pozdáva, bez halušiek.. a kapusta sa aj dusí či surová..
ja dávam surovú. Ale ja surovú pridávam skoro všade. takže podľa chuti. Ak chceš, tak podus. Ale je to zvytočné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať