Zavrieť

Porady

terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Cesnaková polievka, kuracie na drobno na čínskej zelenine, zemiaková kaša, uhorka.
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kelový prívarok s bravčovým gulášom, chlieb.
9 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Polievka krúpková so zeleninou a zemiakmi,a pizza donáška:Šunka,paradajky,mozzarela,šampiňóny
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

na zajtra.. kapustnica, vyprážaný karfiol.. zemiaky mám od včera, a tatársku urobím večer..
DSC_9993.JPG  
DSC_9977.JPG  
1/1
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Obedovečera lečo s vajcom, ryža.
Lečo s ryžou.JPG  
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zeleninová polievka s krupicovými haluškami, prívarok z červenej fazule s párkom, perník z acidka.
7 0
Žabinka Žabinka

kapustnica, vyprážaný karfiol, maslové zemiaky, domáca tatárska omáčka..
DSC_0026.JPG  
DSC_0001.JPG  
1/1
9 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

obed...čo krabička dala z piatka jedna ostala....masko a pyre s mrkvou....cvikla....teraz skora večera.....chcela som palacinky alebo cisarsky trhanec..trt makový...tak aspoň krupicovu kašu mi chlap urobil.....kuchar čo doma neuvarí...vrr
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Lui, však zájdi za ním do roboty, objednaj si a nechaj sa obslúžiť ... Tam Ti hádam uvarí, keď nebude vedieť, pre koho to je ... A povedz, že to je na účet toho, čo doma neuvarí...
Ja som tiež mala chuť na palacinky... Tak som urobila aj synovi, aj mužovi... posledné dve si urobil sám /druhýkrát v živote/... to zas bude počúvania, ako on "musel" variť... cca najbližších desať rokov...
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

šalátová polievka, kuracie stehná pečené spolu so zemiakmi a cukynou, šalát so zeleniny, čo bola v chladničke
4 0
lujza.j lujza.j

Oliw...nikdy som za chlapom do roboty nechodila oni su restika s amerikan handemande burgrami....a s dennym menu... takze on vari "len"meníčko....sam si vymysli sam si uvari...sam si zmenežuje vydaj....v case obedov ma "dostihy" ludia stoja na schodoch az na ulicu...cakaju na miesto a v tom dojdem ja
Ak je chut na burger tak ideme....resp.rezervuje stol....pre istotu
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Všetko je raz po prvý raz...
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Vývar z kuracích chrbtov, zapekané kuracie prsia s hruškou a syrom, ryža s hrozienkami, kapustový šalát s jablkom a mrkvou, zapekané filé so špenátom a syrom na cukine a paradajkách, pohánka.
9 0
lujza.j lujza.j

ja dnes kuracina osmahnutá...červena fazula,ananas zalejem rajčinovou štavou/včera decko donieslo domacu od kamky/ochutím....k tomu rejží
11 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hrnčisko segedínskeho (Môžem ponúknuť aj žabkinmu mínuskárovi, keďže ona bola asi lakomá ) a keďže som mala veľa bôčika, uvarila som kúsok a keď vychladne natriem paprikou a cesnakom.
DSCF6485.JPG  
DSCF6484.JPG  
1/1
8 0
Žabinka Žabinka

kapustnica, karé s pórom a červ.paprikou - čína, ryža, obchodová štrúdla..
DSC_0043.JPG  
DSC_0036.JPG  
DSC_0054.JPG  
1/1
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zeleninová polievka s haluškami, vysmážané rybie filé, zemiakový cibuľový šalát.
10 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

hovädzia polievky, bravčové plátky na hubách a medveďom cesnaku, kvedľa.
8 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Grilované kuracie stehná,zemiaky,uhorka
9 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

my sme si dali hovädzí vývar a hovädzie roštenky so zemiakovou kašou a kyslou uhorkou, ako "múčnik" sme si urobili banánový kokteil .......
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať