Zavrieť

Porady

Má niekto skúsenosti s oeko dry - odvlhčovač stien?

Prerábam chalupu, zistila som, keď som vypratala nábytok, že mám vlhké steny. Našla som viac možností na odstránenie vlhkosti stien. Jeden z nich Je Oeko Dry.Bola by som povďačná ak by sa mi ozval niekto kto si ho kúpil, nechcem kupovať mačku vo vreci. Je to dosť peňazí. Celý deň hľadám recenczie na tento výrobok ale žiaľ nenašla som ani jednu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    julysak je offline (nepripojený) julysak

    julysak
    Skús normálne porozmýšľať
    "
    vnútorné zariadenie prístroja Oeko-Dry vytvára okolo seba do presne nastavenej vzdialenosti také prostredie, ktoré zabraňuje vlhkosti stúpať v kapilárach múrov smerom nahor. Prirodzená energia je prijímaná anténnym systémom, následne je polarizovaná a zosilnená. Takto "upravené" prirodzené energetické polia pôsobia proti pohybu molekuly vody v kapiláre múru a vlhkosť nemôže vzlínať. Najväčšou výhodou celého systému je to, že táto energia je zadarmo a je nevyčerpateľná.

    Viac tu: http://suchydom.webnode.sk/o-nas/
    "
    Solárne panely majú nejakú plochu, aby nabrali slnečnú energiu

    tento prístroj cez anténu naberie "prirodzenú energiu" (okrem energeticky redšieho (ako slnečné žiarenie) elektromagnetického a gravitačného poľa o nejakých iných veľa neviem) v takom mmnožstve, že časťou zu nej vie tú druhú časť polarizovať a zosilniť vie

    http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=66900&SID=2&P=1
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    modrak7 to im robis reklamu?ale uplne hrubo!
    preboha na akej adrese nájdem vysušený dom touto technológiou? Ď.
    Rgr To je ako Aquapol, nefunguje to. Nechal som sa nachytať, neskúšajte.
      zbaliť

    Má niekto skúsenosti s oeko dry - odvlhčovač stien?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.