Zavrieť

Porady

Vie niekto poradiť, ako sa zbaviť herpesu ? Ďakujem.

Mám na nohe herpes. Začalo to vyhodením sa dvoch výražok-pľuzgierikov . Nevenovala som tomu pozornosť. Keď na druhý deň sa tie dve výražky spojili navštívila som kožného lekára. POdľa doporučenia lekára dávam si obklady dezinfekčné a protizápalové a natieram mastičkou Fucicort. Liečba nezaberá. Čo stým, vie niekto poradiť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Mne zaberá natieranie kokosovým olejom. Neuveriteľné, ale vždy, keď cítim, že "už to príde", tak natieram a buď proces celkom zastavím, alebo zmiernim priebeh a urýchlim hojenie. Kokosový olej používam na všetky kožné defekty, je vhodný aj na vyplachovanie úst a v konečnom dôsledku aj ako potrava.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    mám dobré skúsenosti s koloidným striebrom na veľa vecí zaberá, toto som našiel v jednom fóre: Datum 20.02.2012
    Vložil Sidaku
    Titulek atopický ekzém

    Odpovědět
    Dobrý den,
    ráda bych se zeptala na použití KS na atopický ekzém. zda užívat vnitřně + postřiky na postiženou kůži. a jak často můžu KS stříkat na kůži, jelikož mám několik let problémy s ekzémem a kortikoidy opravdu nic neřeší pouze mám pocit, že mě ekzém potlačí a hlavně se opakovaně vrací. slyšela jsem, že u atopického ekzému jsou velice dobré výsledky s užitím KS. věřte, že už jsem ze své kůže zoufalá, neustálé šupiny a svědění je poněkud vyčerpávající. prosím moc o radu jak užívat KS a jak často můžu stříkat na kůži. Děkuji za odpověď a přeji krásný den
    Datum 21.02.2012
    Vložil Antibakterin - Petr Švanda
    Titulek Re: atopický ekzém

    Odpovědět
    Kortikoidy skutečně nic neléčí, pouze potlačí příznaky. S koloidním stříbrem je to lepší, ale také není všemocné. Koloidní stříbro sice pomůže rychlé obnově postižené kůže, ale příčinu neřeší. Příčina je totiž obvykle alergického původu. Alergie stříbro zpravidla neřeší. Vyjímkou jsou alergie na některé bakterie, které se Vám usídlily v organizmu. Doporučuji současnou změnu stravy. Především vynechat mléko a velmi omezit mléčné výrobky. Možná přijdete na další alergeny, které Váš stav zhoršují.


    Více zde: http://www.koloidnistribro.cz/inform.../antibakterin/
    Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kaivorus Aj ja som mal obdobné problémy. U terapeuta v TT som si zistil, čo je príčinou, po nastolených terapiách mi problém zmizol, a taktiež mi zistil, že príčina na nohe mala vplyv aj na mentalite /agresia/. po odstránení príčiny vediem kvalitný život, po všetkých stránkach...
    BXLmiami Wau,zistiť príčinu herpesu,to dá fakt robotu...
    wagner Ako Ti zistil príčinu? Ja sa roky liečim na herpes a príčinu mi nevie nikto zistiť.
    lujza.j na toto nečakaj odpoved...vždy dáva takéto múdrosti...
    wagner Preto sa pýtam. Lebo keď poviem a, tak musím povedať aj b.
    lujza.j jáj to áno, ale on tak nefunguje B mohol hned....
    lujza.j Fuha....toto vyvazit zlatom.....
      zbaliť

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    Môže to byť teraz v lete aj alergia na slnko. Mňa začne na predlaktí po vyjdení na slnko štípať pokožka na predlaktí, kde ma pred asi dvadsiatimi rokmi uštipla včela. A o chvíľu sa mi začnú robiť pťuzgiere. Vždy si musím natrieť ruky krémom, hocijakým. Zatiaľ stačí. Bývalá kolegyňa mi poradila na herpes / na ústach/ - do malej fľaštičky alpy /10 ml - dostať v drogérii/ namočiť sedem voňavých klinčekov , čo sa dávajú do vína. Za dva -tri dni môžme potierať herpes. Babské recepty:
    http://herpes-opar.blogspot.sk/2010/...esu-oparu.html

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Tak to zas nie,B sa bude hovoriť len za prachy.Ale mohol by odhaliť ešte príčinu chrípky,ked už odhalil príčinu herpesu.
    Ja teda neviem čo je s touto blbou inovovanou Poradou,nepustí ma to komentovať ani pridať novú odpoved pre Wagner-takže-je to o imunite a o inom základnom ochorení.Herpes virus si zvykne na lieky ,zrejme problém je v imunite.
    No a dalej Ti už asi nebudem mať ako odpovedať.
    Naposledy upravil BXLmiami : 22.06.13 at 14:58
    lujza.j kašlem na jeho B..:-)))...kvalitný život po všetkých sférach mám....aj s driemajúcim herpesom v tele...
    wagner Pokiaľ drieme je fajn, ale to množstvo liekov čo musím dennodenne zjesť a k tomu pravidelne injekcie - na všetko sa dopláca celý majland. A to sa mi niekedy už nedarí ho udržať driemajúci.

    Vie niekto poradiť, ako sa zbaviť herpesu ? Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.