Zavrieť

Porady

Poradte kam na cerstve ryby v Bratislave a okoli?

Ahojte, som velky rybozravec ale s ponukou cerstvych/chladenych ryb je v BA velmi biedne. Doteraz som bol vtom ze pstruh je zdravy ale vraj na nasich farmich ich krmia hormonmi ci kurcencami nahormonoch, tak ma na ne presla chut.
Skusal som to v predajniach Ryba ale okrem tresky v majoneze tam nic rybacie cerstve nemaju.
ak mate tajny tip na slusneho rybara ci rybopredajnu tak poprosim tyzdenne by som bral 2-3 kusy kapra ci inej ryby .
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
kobolcs vyskusam, diky
labutienka omylom som klikla na "neužitočné", až dnes som na to prišla... ospravedlňujem sa...

labutienka je offline (nepripojený) labutienka

labutienka
este mozno tu:
http://www.stupavskerybarstvo.sk/ind...age=predaj-ryb

Vyskusala som zatial len raz - na Vianoce, tak hadam to este funguje...
Tiez by som dalsie dobre tipy privitala...
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j Tak to ano...aj v Rybe.....len som myslela ze toto zadavatel rybožrut ....ovlada.....
kobolcs ovlada, ovlada ryba,metro,tesco a spol., ked uz tak viedensky trh ale tam nemozem chodit kazdy tyzden.
lujza.j Tak si nakup trosku do zasoby...budes chodit raz za 2 tyzdne...
  zbaliť

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
Stupava smer na Borinku - viacero rybnickov, rybky tam budu cerstvejsie ako "treska v majoneze". Mozes si aj sam nachytat, udicu ti pozicaju, ryby vypitvu, ocistia.
Ahoj nevim či je tvoj dotaz stále aktuálne, ale ja teraz chodím do novej predajne vo Freshmarkete, volá sa MyFish a majú výborné a naozaj čerstvé ryby. chlapi sú tam veľmi ochotní poradiť. Konečne niečo čo tu chýbalo :-)

2009 je offline (nepripojený) 2009

2009
Viem, že to sem nepatrí ale nedalo mi to

Zmrzlá ryba = čerstvá ryba.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Šak si kúp rybársky lístok , výstroj a následne hajde na ryby ....

Alebo druhá varianta môže byť aj taká , že sa prejdeš v okolí a popýtaš sa rybárov - dáš ponuku ....
Len bacha na jednu skutočnosť .
Môžu Ťa považovať za rybársku stráž ...
kobolcs uz sa mi to stalo , a rybarsky listok sice je riesenim ale moja povaha je proti skore vstavaniu

Poradte kam na cerstve ryby v Bratislave a okoli?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.