Zavrieť

Porady

Kupelna , sprchovy kut + vana

Comu by ste dali prednost v kupelni ?
1. Sprchovy kut + mala vana (120cm )
2. Velka vana sa sprchovou zastenou
3. Sprchovy kut + velka vana ( naukor miesta v kupelni , dalo by sa to natesnat. Uz by bol problem umiestnit kos na pradlo , pracku , radiator )
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
erik555
lujza.j
nikdy by som nechcela prísť o vaňu....aj ked sa nekúpem predstava, že po robote prídem a musím sa umývať na stojáka...nikdy, ale nedajte sa odradiť..to som ja
Ja by som uz vanu na sprchovanie nechcel. Sprchovaci kut a sedadlo. Najlepsie riesenie! Nizsi vstup do vanicky, nez do riadnej vane... to sedadlo je vo vyske, nie ako ked si sadnes do vane a potom sa z nej dvihat...ovela lepsie riesenie pri nejakom uraze, resp. u starsich ludi.
Aj my budeme mat sedatko
ja ak sprcháč tak takúto vaničku

0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
ja ak sprcháč tak takúto vaničku
Tak ano, ale to preskakovanie okraja vaničky v 70-ke môže byt celkom zaujimava športova disciplína. Ale pri nízkej vaničke sa zasa musim dajako vysporiadať s vianočnym obradom - kapor vo vani. Na toto už môžeme zabudnut.
kapor.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
lujza.j
ja ak sprcháč tak takúto vaničku

Tak ano, ale to preskakovanie v 70-e môže byt celkom zaujimava športova disciplína. Ale pri nízkej sa zada musim dajako vysporiadať s vianočnym obradom - kapor vo vani. Na toto už môžeme zabudnut.
...neviem či tu chcem ešte niekoho otravovať v..... ...budem rada ked udržím moč.....
...inak to sedátko v tom sprcháči...nešmýka sa na ňom holá prdka?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Neviem, ešte som neskušal, zajtra sa to začína (búračka....)
Podla mna treba sediet v klude, ved to nie je ako v buse v bratislavskej mhd, že to s človekom hadže dobokov a dopredu a dozadu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Neviem, ešte som neskušal, zajtra sa to začína (búračka....)
Podla mna treba sediet v klude, ved to nie je ako v buse v bratislavskej mhd, že to s človekom hadže dobokov a dopredu a dozadu.
ale takto mi pripadá to sedátko....
ved hej ale ja som myslela, že ked sedíš a chceš si umyť nohu tak ju dvihneš , že či sa nepošmykneš?
...držím palce, nech nevzniknú nepredvídateľné udalosti a nech ide práca od ruky....umývanie počas prerábky zabezpečené....?či kúpalisko funguje..ešte?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
500 metrov mi býva švagrová, takže sprcha večer to istí. Ja ale nebudem skoro nič robiť. Polovička zakazala. Iba dozorujem. Hento povodne som robil ja, steny su krive a ked som lepil obklad, tak to pekne kopirovalo. Musia to obuchat a vyrovnat.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
ved hej ale ja som myslela, že ked sedíš a chceš si umyť nohu tak ju dvihneš , že či sa nepošmykneš?
No tu teraz mam dilemu. Ako vysoko ma byt to sedatko. Možno by to chcelo dat nižšie. Čo je ale blbosť. To sedatko ma služiť pre vyššie vekove kategorie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
500 metrov mi býva švagrová, takže sprcha večer to istí. Ja ale nebudem skoro nič robiť. Polovička zakazala. Iba dozorujem. Hento povodne som robil ja, steny su krive a ked som lepil obklad, tak to pekne kopirovalo. Musia to obuchat a vyrovnat.
verím, že by si to zmákol...už len vyrovnať.....ostatné vieš..ked si to už robil....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
lujza.j
ved hej ale ja som myslela, že ked sedíš a chceš si umyť nohu tak ju dvihneš , že či sa nepošmykneš?
No tu teraz mam dilemu. Ako vysoko ma byt to sedatko. Možno by to chcelo dat nižšie. Čo je ale blbosť. To sedatko ma služiť pre vyššie vekove kategorie.
treba porozmýšlať....aby sa nohy niekomu nehompáľali....poprípade madlo....ešte
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
duves
500 metrov mi býva švagrová, takže sprcha večer to istí. Ja ale nebudem skoro nič robiť. Polovička zakazala. Iba dozorujem. Hento povodne som robil ja, steny su krive a ked som lepil obklad, tak to pekne kopirovalo. Musia to obuchat a vyrovnat.
verím, že by si to zmákol...už len vyrovnať.....ostatné vieš..ked si to už robil....
Aj tak by sme museli byt 2. samemu to trva velmi dlho. Stale mam pocit večer, že som nič neurobil A to zvyčajne vstavam hned o 6 rano a chodievam spať o 11 v noci. Kuchynu som robil 2 tyzdne, ale tam boli steny rovne.
IMG_0097.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
lujza.j
duves
500 metrov mi býva švagrová, takže sprcha večer to istí. Ja ale nebudem skoro nič robiť. Polovička zakazala. Iba dozorujem. Hento povodne som robil ja, steny su krive a ked som lepil obklad, tak to pekne kopirovalo. Musia to obuchat a vyrovnat.
verím, že by si to zmákol...už len vyrovnať.....ostatné vieš..ked si to už robil....
Aj tak by sme museli byt 2. samemu to trva velmi dlho. Stale mam pocit večer, že som nič neurobil A to zvyčajne vstavam hned o 6 rano a chodievam spať o 11 v noci. Kuchynu som robil 2 tyzdne, ale tam boli steny rovne.
no ved ty si šikuláčik....
ja som v máji robila jedni izbu malovala, pokladala som si plávačku, zložila 4ks skrín a 2 komody....napílila a navrtala do panelu poličky,ak som si niečo posrrr..la, tak si nadávam sama na seba....najhoršie bolo pre mňa malovanie.....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Malovat malujem tiež, to azda už každy rok. Hlavne decko - to čo je vyššie s kaprami ma už 14 rokov a pred rokom si vymyslelo bielo-fialovy dizajn dievčenskej izby, tak rodičia realizovali.
IMGP1199.jpg  
IMGP1198.jpg  
1/1
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
Malovat malujem tiež, to azda už každy rok. Hlavne decko - to čo je vyššie s kaprami ma už 14 rokov a pred rokom si vymyslelo bielo-fialovy dizajn dievčenskej izby, tak rodičia realizovali.
jéj...pekná levandulová farba....tiež ma čaká izba mojeho decka/22r/...pes k tomu dopomohol/vyhodila som koberec/....vytopil dvoch susedov....takže počkám kým to poriadne vyschne a položím podlahu...júúúj, ale malovať sa mi silno nechce...tiež chce nejakú lilavú....

ale pekne si to porobil.....
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pes, alebo potomok vytopil susedov?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
pes, alebo potomok vytopil susedov?
pes...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
to ako?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
to ako?
po dlhom čase si všimol pripojnú vodovod. hadicu od práčky....
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
no naš trhal veci iba ako šteňa, ale raz skočil kaprom do vany. Predo mnou, hned som ho stade vyberal blazna.
IMG_1510.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves
no naš trhal veci iba ako šteňa, ale raz skočil kaprom do vany. Predo mnou, hned som ho stade vyberal blazna.
no toto neviem ako by dopadlo u vás...tak náš mal vo februári rok...pubertiak čo ti poviem....inak zničil všetko, ako šteňa...čo prvý nič, tento ho dobehol....
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

lapejko
comodo
No ja mam viacej miesta , este to korigujem velkostou vedlajsiej miestnosti-spajze. Mame vyburanu priecku Skor by som cakal , ci niekto nazacne vyplakavat, ze sa rad kupe a zivot bez vane si nevie predstavit :-). Ale co mi pije krv je skutocnost , ze do kupelne asi budem musiet dat wc , co mi je proti voli. Neznasam predstavu, ze niekto sedi na wc a druhy si vedla cisti zuby. Nemam ho moznost dat k oknu , iba tak ze bude v kupelni. V rod. dome davat wc kamsi odkazane iba na lampu a ventilator sa mi nechce.
Teraz si lamem hlavu ako ho oddelit dverami a akymi.
Momentalne som vymyslel toto.
To WC môžeš preložiť k chodbe s presvetlením z kúpelne a dverami z chodby, takto si robíš chodbu aj s kúpelne...ventilátor s dobehom je v záchode nutnosť a samozrejmosť.
Ano mam i taku alternativu , ale mi vadilo, ze tam nie je hned po ruke uvyvadielko aspon ake take male. . Ale este by sa tam nejaky vyklenok mozno , aby nezavadzalo zmestil. Ale tie dvere wc by sa asi museli otvarat von a uz to kazi vzhlad z chodby.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať