Zavrieť

Porady

Dobrý právnik Bratislava

Dobrý deň, prosím potrebovala by som kontakt na dobrého právnika - právničku. Viem že existujú portály, hladampravnika a podobne, ale tam nenachádzam žiadne referencie. Ide mi aj o prístup - aby bol šikovný, nebol arogantný, vedel vysvetliť a podobne. V tomto momente by som s nim potrebovala riešiť otázky autorského práva a ochrany osobných údajov (dve veci zvlášť), pre budúcnosť asi BSM, rodinné právo, tak prosím poradiť aj podľa toho, či Váš osvedčený právnik má takéto zameranie.
Ďakujem za pomoc.
Andrea
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    Dobry pravnik nema cas na taketo ,,drobnosti,,. Vsetko budu zabezpecovat / obiehat koncipienti ktori na pojednavani nepovedia ani C bez suhlasu šéfa
    Zivozny uspech je vyhnut sa prevnikom

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No ja osobne, ak by som uz hladal pravnika, tak iba arogantneho. Pritulny pravnik nevybavi nic. :-)

    pavol38 je offline (nepripojený) pavol38

    pavol38
    Potreboval by som pomôcť urgetne v podobnej veci, skôr čo sa týka pracovného práva a nehnuteľností. Hľadám právnika s ľudským prístupom, doteraz bohužiaľ nemal dobré skúsenosti. Viete mi niekto doporučiť spoľahlivú advokátsku kanceláriu ideálne Bratislava a okolie?
    misoft Právnika s ľudským prístupom? To skôr nájdem 10000000 karátový diamant....

    Dobrý právnik Bratislava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.