Zavrieť

Porady

ešte kontrolný výkaz

Ďakujem za predchádzajúce odpovede, mám ešte dve otázočky. Predávam motorový olej, podľa odpovedí, tento druh tovaru nepatrí do toho § 69..?
No a druhá otázka - niekedy mi príde tovar z Česka, urobím samozdanenie. Do ktorej časti v kontrolnom výkaze zapíšem túto došlú faktúru? Do B.1.? Moc ďakujem za odpovede, neviem ako by som si poradil bez pomoci poraďákov.
Richard vylepsi prosim nazov otazky aby sme vedeli z nazvu o co ide - dolezite pri vyhladavani
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eva M je offline (nepripojený) Eva M

    Eva M
    našla som takýto vzor, páči sa Vám??
    promont maja ... tento je v návrhu ...

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... kontrolný výkaz .. predpokladaný termín od 1. 1. 2014 ... jeho obsah je ešte viacmenej otázny ... nepletieš si ho s niečím iným? ...

    P.S.: .. prelúskaj poradu .. takýchto tém z tejto problematiky je tu už ozaj dosť ... resp. pozri dolu nižšie na: Podobné témy ...

    napr.: http://www.porada.sk/t223678-kontrol...schvaleny.html

    http://www.porada.sk/t217478-kontrol...004-o-dph.html
    Naposledy upravil promont maja : 17.09.13 at 04:39
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lotina Nie nepletiem, len chcem byť pripravený. Presný názov otázky je stále kontrolný výkaz. Každý ma s tým plaší, snažím sa získať informácie dopredu. Pýtal som sa, či motorový olej patrí medzi tovar podľa §69..., ale asi nie, aspoň ho zatiaľ nik z porady nespomenul, no a či faktúry z Česka, pri ktorých robím samozdanenie patria do kolonky B.1. v kontrolnom výkaze. Ďakujem za snahu pri radách.
    avalik hmm ... dalsi viacnickovy? ten nazov otazky fakt nie je s etiketou porady
    Antonia Jendrišáková Čo keby si sa skúsil spýtať mistra financií ? Pre ostatných je to zatiaľ sci-fi.
    promont maja ... noo .. až také sci-fi to už nie je ... je dopripomienkované ... my ostatní už len tŕpneme, či sa podarí na návrhu aj niečo zmeniť ... a sú návrhy, aby sa posunul termín ...
    lotina Ja sa ospravedlňujem, ak konám nie s etiketou porady, ale myslel som, že ak sa obe moje otázky týkajú jednej veci, môžem to napísať spolu. Tak ešte raz pardon.
      zbaliť

    ešte kontrolný výkaz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.