Zavrieť

Porady

Dá sa stiahnuť balík MS Office 2010 zdarma?

Nemyslím tým len trial verziu, ale klasický balík, ktorý mi bude fungovať - Excel, Access, Word, Outlook.
4 komentárov     zbaliť
marjankaj Ešte aj access chceš sadarmo?
srska a ako bonus maces
veronicka1901 Veru, asi chcem vela, co?
marjankaj A ja chcem zase nové FERRARI. Zadarmo. Predsa sa nebudem vyvážať v nejakej škodovke.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... akosi sa zadávateľom otázok nechce do čítania Etikety Porady ...
    misoft ....nová móda - prichádza sem New Wave .......

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    samozrejme ze da, vsetko sa da ked sa chce aj MS office ZADARMO ale na čierno skus sa pohrabat na strankach torrent alebo warez...
    srska tak, tak a potom položí otázku - čo s modrou obrazovkou?
    tictac7 ...ale ušetrí
    Zialbohu v sucasnej dobe to mozne nie je. Ako vysla edicia Office 360, tak balik starter aktualizaciou pyta kupu. Predtym bol urceny pre domacnosti a obsahoval Word a Excel s reklamou v pravom dolnom rohu. Office bol sice osekany o funkcie, ktore nebolo mozne pouzit ani pri editacii ale bol zdarma. Ale ako som pisal "bol"
    http://ulozto.cz/xwSmUqPv/office-2010-starter-rar

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Ak potrebuješ otvárať súbory MS Office 2010 v staršom MS Office, na stránke MS si stiahni program, ktorý ti bude bez problémov otvárať nový office v starom. Ja takto otváram a pracujem so súbormi z 2010 v Office XP. A je to program zadarmo.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronicka1901 Myslis ten klasicky konverter? Dalsia vec je, ze si potrebujem nakonfigurovat MS Outlook 2010 do svojho PC, tak neviem, ci by mi to fungovalo, ked ja mam Outlook 2007. Nie som prilis technicky zdatna bohuzial . Dakujem
    marjankaj A to je čo? Office XP? Kde sa to dá kúpiť? Alebo stiahnuť?
    Letko Kúpiť už nikde.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Opýtam sa otázkou ?

    V čom je lepšia verzia 2010 od tých predošlých ???
    V podstate ide furt o jedno a to isté , akurát s takou kozmetickou úpravou ..
    Šak aj Mázikova furt rovnako spieva , ibaže tie plastiky nejak nepomáhajú ...

    Mám v mašine 2003 , 2007 , 2010 ....
    Ktorá verzia je asi v mojom prípade funkčná ?

    DOPLNENIE :

    anto ekonóm
    Namiesto MS office si stiahnite Openoffice od firmy Apache fundiation, ten je zadarmo a je lepší ako MS office. Chvíľu vám bude trvať, kým si v ňom zvyknete, ale má množstvo funkcii. Ja ho používam už najmenej 10 rokov a som výsostne spokojný. Otvára aj dokumenty MS a aj ich ukladá v vo formáte MS.
    Sorry , ekonóm ....
    Ale ak niekto nesúhlasí s Tvojom názorom , tak sa patrične realizuješ ???
    Že TY si spokojný , to neznamená , že Openoffice je aj lepší ..
    Chvíľka je niekedy aj dosť dlhý čas .
    Ja som svojho času mal Open , no tá chvíľka sa dala rátať na pomaly týždne a ni hodiny ( obrazne povedané ) .
    Pri bežných programoch majú byť tieto priehľadné , jednoduché a hlavne zrozumiteľné ...používanie zo dňa na deň .
    Zvyšok je o ničom ...
    Naposledy upravil buchač : 21.10.13 at 17:47
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronicka1901 Bohuzial ja potrebujem vyslovene Office 2010 kvoli praci, v 2007 neotvorim ani jeden lokalizacny subor, takze preto. Keby to bolo na mne 2007 by mi bohato stacilo.
    marjankaj A ja zase potrebujem nové ferari. Nevieš kde ho dostanem zadarmo?
    veronicka1901 Skus napisat sem, mozno niekto dobre poradi, mne uz poradili.
    marjankaj A čo myslíš? Kam som to napísal?
    Čo ti nedopína?
      zbaliť

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Namiesto MS office si stiahnite Openoffice od firmy Apache fundiation, ten je zadarmo a je lepší ako MS office. Chvíľu vám bude trvať, kým si v ňom zvyknete, ale má množstvo funkcii. Ja ho používam už najmenej 10 rokov a som výsostne spokojný. Otvára aj dokumenty MS a aj ich ukladá v vo formáte MS.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj A v čom je tak asi lepší?
    tictac7 ...to by aj mňa zaujímalo. Bola som s ním nútená 3 roky u jedného zamestnávateľa pracovať a šľak ma išiel trafiť....a nebodaj, keď som urobila niečo v MS Office doma a potom som to poslala do roboty kolegom - je jedno, či word, či excel - bol to des
    misoft Také porovnania:
    http://www.linuxexpres.cz/kancelar/s...crosoft-office
    misoft Mimochodom - ja už dlhšie miesto M$ Office používam OpenOffice aj Libre Office (skoro totožné balíky od rôznych výrobcov - majúcich spoločného predka ) A otváram všetky dokumenty aj z M$ Office posledných verzií. OO i LO samy upozornia na aktualizácie.
    marjankaj A nebodaj ti aj všetky fungujú. Aj tie s príponou *.XLSM ?
    Stefan2005 tu je novší prehľad: http://www.zive.sk/microsoft-office-...9/default.aspx
    marjankaj Štefan, ale tam chýba ten skvelý OFFICE XP, čo spomínal Letko.
    Letko Office XP (2002)
    http://www.igtfy.com/?q=history+of+microsoft+office
    Otvor si hneď prvý na Wiki, tam to je.
    veronicka1901 Dakujem za komentar, ako som pisala vyssie, potrebujem vyslovene MS Office 2010 kvoli praci.
    vlado 33 Maš to tam.
      zbaliť
    Kabaka123 22.05.15 09:56 odstránil(a) z Porady

    Dá sa stiahnuť balík MS Office 2010 zdarma?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.