Zavrieť

Porady

Školenie novela DPH od 1.1.2014

Čaute, nevie mi niekto poradiť dobré školenie novela DPH od 1.1.2014, je tam veľká novela, už teraz ma z toho bolí hlava.
Mila123 lokalita?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    ja vyuzivam videoskolenia tu z porady a som s tym spokojna. Mozem si to zastavit ak niecomu nerozumiem, pustit este raz a hlavne vtedy ked mi to vyhovuje :-)

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    http://www.porada.sk/skolenia/ ... odporúčam Ing. Zdenku Jablonkovú - posledné z jej školení ... z vlastnej skúsenosti ( videoškolenie): je to ucelený výklad zákona a ako lektorka je skvelá ... a môžeš si ho púšťať koľkokrát a kedykoľvek chceš ... ALE ak potrebuješ novinky ( Novela zákona o DPH od 1. 1. 2014) = tie budú dostupné 15. 11. 2013 = ďalšie pripravované videoškolenie ..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cacka Ako ste spokojná s kvalitou videoškolenia? Je tam všetko zrozumiteľné a jasné?
    promont maja ... veeľmi zrozumiteľné ... a jasne podané ... s trpezlivosťou p. Jablonkovej vlastnou ... určite budete spokojná ...

    .. http://www.ginn.pro/ludia/zdenka-jablonkova ... a myslím, ža aj toto presvedčí ... o kvalite školenia ... určite to nebudú vyhodené peniažky ...
    cacka Ďakujem. Ponuka školení je dosť široká, ale niet nad osobné skúsenosti a recenzie.
      zbaliť

    emma01 je offline (nepripojený) emma01

    emma01
    Ak si z Bratislavského kraja, výborné školenia robí Ing. Jablonková. Teraz bude 5. 11. 2013 na Mliekarenksej 10, Bratislava.
    JAJA11 súhlasím, školenia pani Jablonkovej sú kvalitné :-)

    Školenie novela DPH od 1.1.2014

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.