Zavrieť

Porady

hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
Hubata, co dristas, ty vies, kto ho uviazal? nemusis takto prejavovat svoju antipatiu.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

potešilo 5. 35 hod - a mám odbehané 4 km ešte 12 km na orbitreku
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alaya1
hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
Hubata, co dristas, ty vies, kto ho uviazal? nemusis takto prejavovat svoju antipatiu.
..

..a to buď rada, že som sem nedala, ako to mňa nasralo!..tak neliap!..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pepsikova
alaya1
hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
Hubata, co dristas, ty vies, kto ho uviazal? nemusis takto prejavovat svoju antipatiu.
..

..a to buď rada, že som sem nedala, ako to mňa nasralo!..tak neliap!..
To akoze odkial viete, ze ten clovek, co to spravil isiel hned na polnocnu omsu????nepaci sa mi, ako Hubata tu hned zaselektovala toho odluda Mozno to bol nejaky zazobanec, co do kostola ani nohu nevlozi, alebo bezdomovec. A ked ta to tak nastvalo, mala si stena hned prichylit. tymto, ze to tu komentujes, psovi nepomozes
P.S. preto, ze vy nie ste veriaci ludia, nemyslim si, ze je nutne hned dedukovat a podla jedneho cloveka posudzovat ludi, ze zle pachaju ti, ktori idu potom na sv.omsu.
Naposledy upravil alaya1 : 05.01.14 at 09:03 Dôvod: dopln.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Aká zaujímavá Bratislava, konečne iný pohľad
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
Ja pridám , Pali , iba také jedno ...dosť staré , ale aj pravdivé ...

Pes ( hlavne ) je v poslednej dobe povýšený nad človeka ...

Zvyšok je síce pravdivý ( tie praktiky sa ani mne nepáčia ) , ale všetko je o ľuďoch a je jedno , či ide o " chovateľa " alebo kupujúceho ...

P.S.:
...a ozaj , zaujímavé je , že určité skupiny chceli tie bojové plemená zakázať ( prísne sledovať ) , no ide skôr o to , že pohodené sú poväčšinou tie malé potvory ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100370/137369...kami-na-hlave-
blbé.....další magor
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
Ja pridám , Pali , iba také jedno ...dosť staré , ale aj pravdivé ...

Pes ( hlavne ) je v poslednej dobe povýšený nad človeka ...

Zvyšok je síce pravdivý ( tie praktiky sa ani mne nepáčia ) , ale všetko je o ľuďoch a je jedno , či ide o " chovateľa " alebo kupujúceho ...

P.S.:
...a ozaj , zaujímavé je , že určité skupiny chceli tie bojové plemená zakázať ( prísne sledovať ) , no ide skôr o to , že pohodené sú poväčšinou tie malé potvory ...
Na výške nám na jednej hodine politických vied povedal(asi SPP či PE) profesor, že západ je tak prehnitý, že zviera čo nič nerobí má svoje hotely, nemocnice, televízory na zábavu ale aj cintoríny a má väčšiu cenu ako človek ktorý spáva na ventilačkách pod kartónom lebo nemá prácu, tak som si povedal "toto si už poriadne prehnal, ale veď platený komunista" po rokoch som zistil že má pravdu. Osobne som proti týraniu ako ľudí tak aj domácich zvierat. a divíš sa že sú pohodené malé potvory? Koľkí rodičia kúpia svojmu plačúcemu decku malého pitbula a koľkí niečo z malých rás?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

LOVE YOU ATALANTA BERGAMSCA + GENOA 1893+ SSC NAPOLI- FUCK OFF FIORENTINA...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
hubatá
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
Pridám ešte jedno ...

Detský domov nie je domov.
Domov je mama a oco.

http://www.adopcia.sk/


....či sa mýlim ???

JA teda určite a rozhodne NIE !!!
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pohar
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km
No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

buchač
Pohar
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km
No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pohar
buchač
Pohar
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km
No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

buchač
Pohar
buchač
Pohar
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km
No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
a prečo manželovi? šak on cvičí už roky! myslíš cukrovku? tú dostal kvoli inému dôvodu! a ničiť zdravie behom? chorý na hlavu? no to asi áno....keď to tvrdíš, nepoznám človeka ktorý by si ničil zdravie behom ja už ráno o 5,45 mám tenisky a behám po vale....to je choré???????? možno v tvojej hlave!
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Angláni píšu, že dnes pozor, dnes je najdepresívnejší deň v roku. a ako to čítam asi kúsok pravdy na tom je
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-day-year.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pohar
buchač
Pohar
buchač
Pohar
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km
No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
a prečo manželovi? šak on cvičí už roky! myslíš cukrovku? tú dostal kvoli inému dôvodu! a ničiť zdravie behom? chorý na hlavu? no to asi áno....keď to tvrdíš, nepoznám človeka ktorý by si ničil zdravie behom ja už ráno o 5,45 mám tenisky a behám po vale....to je choré???????? možno v tvojej hlave!
Prečítaj si ešte raz po sebe ,čo za sprostosti si napísala ...
Pche .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať