Zavrieť

Porady

Treba zahrnut brigadu do DP?

Dobry den,

Za tento rok 2013 vykonavam osobnu asistenciu a budem podavat danove priznanie. V januari - februari 2013 som este predtym pracovala na dohodu o brig. praci studenta, nemam zatial potvrdenie od zamestnavatela ani vyplatne pasky. Zo socialnej poistovne mi bolo vypisane, ze zaklad invalidneho poistenia bol 38 Eur a starobneho tiez 38, vsetky odvody platene zamestnavatelom (to sa vsetko tyka brigady). Za februar tam nemam udaje nakolko ma zaciatkom mesiaca odhlasil. Prosim Vas, bude potrebne pytat si potvrdenie o prijme o tejto brigade a uvadzat ho do DP ked ten zaklad podla ziskanych udajov nepresiahol 155eur? Cize ani dane by mi z toho nemali vzist. Staci teda do DP dat len prijmy z osobnej asistencie? Dakujem velmi pekne!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Treba od zamestnávateľa vypýtať Potvrdenie o príjme a aj tento príjem uvedieš DP.
    Daniellee Dakujem!

    Treba zahrnut brigadu do DP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.