Zavrieť

Porady

Reklamačný poriadok

Chcem poprosiť, či niekto náhodou nemáte REKLAMAČNÝ PORIADOK vo worde. Kamarát (stolárska výroba) bude mať v pondelok kontrolu SOI. Sľúbil som mu, že mu urobím reklamačný poriadok. Akýsi vzor mám zo staršieho Poradcu, ale ako človek pohodlný a aj s časom je to n...... (= nie moc dobre), radšej by som mu niečo len upravil, keď už som mu sľúbil.
Ďakujem vopred za prilepený vzor. Na činnosti nezáleží - upraví sa a zostruční na nevyhnutné minimum, ktoré ale neviem aké je, lebo som reklamačný poriadok samozrejme nikdy nerobil.
Počítal som (pri sľubovaní), že si stiahnem vzor z Porady a prispôsobím, ale spisovne šarišsky povedané: nit. (=nie je).
Vďaka ešte raz!
Usporiadat
01maja 01maja

01maja je offline (nepripojený) 01maja

Nemá tu niekto vzor reklamačného poriadku pre second hand?
0 0
Gatiova Gatiova

Gatiova je offline (nepripojený) Gatiova

Ja by som poprosila niekoho o reklamacny poriadok pre bazar spotrebneho tovaru a pre autodopravu
0 0
jashad jashad

jashad je offline (nepripojený) jashad

ja by som potreboval reklamačný poriadok pre bazár modelov (hobby a hracky) a pre copycentrum spojene s predajom kancelárskych potrieb
0 0
tomi888 tomi888

tomi888 je offline (nepripojený) tomi888

zdravim, moze mi niekto vysvetlit reklamacny poriadok, platny pre mna, ak chcem otvorit velkosklad pripadne aj predajnu s novymi ale tovarmi zez zaruky (tovar ktory bol otvoreny, odskusany a zabaleny naspat).. ,,tak uz nadobudnute,, jedna sa o elektro a domace spotrebice atd.. dakujem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Záručná doba

Záručná doba je 24 mesiacov. Ak je na predávanej veci, jej obale alebo návode k nej pripojenom vyznačená lehota na použitie, neskončí sa záručná doba pred uplynutím tejto lehoty. V praxi to znamená, že záručná doba môže byť len dlhšia.

Ak ide o použitú vec, kupujúci a predávajúci sa môžu dohodnúť aj na kratšej záručnej dobe, nie však kratšej než 12 mesiacov.

Na žiadosť kupujúceho je predávajúci povinný poskytnúť záruku písomnou formou (záručný list). Ak to povaha veci umožňuje, postačí namiesto záručného listu vydať doklad o kúpe."
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať