Zavrieť

Porady

neustale grganie

prosim vas.. mam problem stale sa mi grga ( tak ze stale kazdu chvilu citim ze zo zalludka mi ide do hrdla ako keby vzduch a musim to vytlacit a grgnuti si prosim o skoru odpoved
15 komentárov     zbaliť
jslancik tvoj jedálny a nápojový lístok za posledných 48 hodín + časové rozostupy medzi jedlami a pitím? porozmýšľame, z čoho to ideš umrieť.
lujza.j kolko máš rokov???
jslancik nečakáš, že pri toľkom TRÁPENÍ bude vedieť takú nepodstatnú informáciu? a prečo by sa mal s ňou s nami podeliť?
lujza.j jasné že neje to nejaké decko...ved sú prázdniny..tak je nejaký grgavičný.....nudí sa a našiel poradu....
jslancik decko by snáď ešte malo v pamäti základné gramatické pravidlá, ako používanie y/i... alebo možno mu nemoc tak zatemnila mozog, že zabudol aj na to Bude to s ním asi vážnejšie, ako si myslíme...
lujza.j tipujem max 13rôčkov
peter rehak Tak dopiče najprv ma tu strašite ze umrem a ze mam ist k doktorovi a nevim esce co .. a potom si robite zomna strandu,,(narovinu povedzte ze to nič neni ) inteligenti
peter rehak preco mi neporadite?
peter rehak dobre no.. tak mi nic neni.. uz som pochopil
buchač Daj si Senný čaj a zapi Šaraticou ....

Že jak rýchlo prestaneš tlačiť ....
arizona vzduch sa bude tlacit opacnym koncom
lujza.j ježiši fát...tak bude téma o prdení
arizona temy som ti spojila, nabuduce nezakladaj duplicity
peter rehak preco si to vymazala ten koment...
arizona neviem aky koment...nevymazavala som nic,len som spojila temy, lebo duplicity su na Porade zakazane.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Temu uzatvaram, kvoli vulgarnemu slovniku zadavatela

peter rehak je offline (nepripojený) peter rehak

peter rehak
už 5 dni mam. ze stale si musim grgnut.(taky vdduch ako keby mi ide do krku a musim to vytlacit a grgnut si .. asi 100 krat za den.) prosim o radu
Naposledy upravil arizona : 23.12.13 at 14:46
lujza.j http://www.porada.sk/t230611-neustale-grganie.html
načo zakladáš dalšiu tému

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
..noo, tak to bude na umretie!..lebo ak nepojdeš ešte dnes k lekárovi, alebo aspoň do lekárne, može sa stať všeličo!..ale myslím, že to skôr bude nejakého neurotického pôvodu..niečo sa ti stalo a vstrebal to žalúdok..a to by bol ešte ten lepší prípad...
..ale keďže tu nemáme gastro, ani nič podobné sonu či rentgenu, ostáva ti len lekár...
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
peter rehak NESTRAŠte ma stale !! (ked nevies mi normalne poradit tak sa toho zdrž )
pepsikova peter rehak (Dnes 14:04) to si mislite že si NAMIŠLAM???
...ano, presne to si myslím..a ešte-že sa nudíš!.....ale si ten lepší prípad..nevieš, že ti to môže ostať...)
peter rehak čo mi moze ostat?
peter rehak ??? sak normalne mi poradte
  zbaliť

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
neodpovedal si na otázku, tak čo zakladáš ďalšiu tému? Vešteckú guľu nemáme, ak ti chceme solídne odpovedať...
peter rehak ospravedlnujem sa teda
peter rehak to všetko mam pozrete nic sa tam v mojom pripade nepiše:
Peggynka Ako nepíše? U lekára si nebol,nevieš prečo máš problém a tam sa nič nepíše? Tam sa píše,čo ti môže byť a ty si taký génius,že vieš,že sa ťa to netýka?! Tak to potom nedávaj na Poradu a pomôž si sám...Škoda času.

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
a načo čakáš 5 dní?? dávno si mal byť u lekára....a ak to nepovažuješ za nutné,tak sa tu nepýtaj,nemáme vešteckú guľu,ani nobelovu cenu za medicínu v liečbe na diaľku cez počítač.
peter rehak ??

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
namiesto vypisovania na nete a vysedavania za pocitacom si sa mal prejst k lekarovi alebo aspon do lekarne

PS: a taktiez si odpusti vulgarne komentare - precitaj si etiketu porady!!! ... dopln co si jedol ked chces radu, naozaj tu vestecku gulu nemame

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Pravdepodobne ide o Cyberchondriu...


DOPLNENIE No I. :

Cyberchondria (alebo cyberchondriasis), je neopodstatnené eskalácie obavy o spoločnej symptomologii na základe hodnotenia výsledkov vyhľadávania a literatúry on-line článkov v populárnych médiách pozícii cyberchondria kdekoľvek dočasné neurotické prebytku na doplnok hypochondria . Cyberchondria je rastúce znepokojenie medzi mnohými zdravotníckymi pracovníkmi, pretože pacienti môžu teraz výskum všetky príznaky zriedkavé ochorenie, ochorenia alebo stavu, a prejavovať stav lekárskej úzkosti.
Z uvedeného vyplýva , že poniektorí jedinci sa radšej utiekajú k všetkým možným riešeniam na miesto tej skutočnosti , aby lekára navštívili !

DOPLNENIE No. II :

Si predstav , že tieto príznaky majú svoje opodstatnenie .
Buď môže ísť o nevhodnú stravu , respektíve kombináciu takých , ktoré práve toto majú za následok .
Následne zareagujú tie príslušné orgány , t.j. žlčník , pankreas a pečeň . Tieto problémy a následné vyšetrenia ( krv , USG , RTG ) potvrdia alebo vyvrátia nejakú diagnózu ...
Capisci ???

P.S.:
Ako vhodný liek vidím zajtrajšiu večeru .
Nadlábnuť sa kapustnicou , šmariť do seba 1/2 kg majonézového šalátu a samozrejme nejaké to vyprážané mäso k tomu .
Ak máš problémy , tak skončíš LEN so žlčníkovým záchvatom alebo IBA so záchvatom pankreasu .
Medzi nimi je jeden podstatný rozdiel .
Pri žlčníkovom záchvate LEN stukáš od bolesti na posteli .
Pri pankreasovom sa IBA po plafóne budeš plaziť ....
Samozrejmosťou sú tie infúzky a cca 3 dňová hospitalizácia ...
Naposledy upravil buchač : 23.12.13 at 13:07
14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
peter rehak co je ciberchondria?
buchač Doplnené ...
peter rehak to si mislite že si NAMIŠLAM???
buchač JA si nič nenamýšľam ...

JA VIEM !!!!.....to svoje !!!
peter rehak to čo jako.. ma tu sčim porovnavate .. to ma jakoze na taketo veci namna nechodte.. ked mi neviete normalne poradit a splietate tu vseliake..blbosti!! :. ze zlcnik pankreas a neviem esce co ..ach preco neexistuju normalni ludia
peter rehak JAKO normalne sa mi vyjadrite.. šak ja si nic nenamislam.. prossim o normalnu odpoved
jslancik svatá prostato... napíšeš konečne, čo si jedol, čo ti to mohlo spustiť?rozčuľuješ sa tu, ale odpovedať na jasnú otázku nevieš...
buchač CITUJEM :
peter rehak ....ach preco neexistuju normalni ludia

ODPOVEDÁM :
...ach ...aj ja sa pýtam ....si Ty vôbec normálny ???

Ak nevieš čítať , Tvoj problém .
Ja Ti len približujem ,čo všetko sa môže stať .
Ale kľudne grgám na Tvoje reakcie ( čítaj stupidyty ) ....

Dúfam len , že o nejaký čas nedáš príspevok - novú tému ohľadom iných problémov , ktoré vznikli tým grganím ...
Šak na Porade sa zvykne aj operovať ...toť minule som jedného navigoval cez net , slepák si sám operoval .
peter rehak co ste sa zacali navazat vsetci.. ja som sa len slušne pytal
buchač Očuj môj ......

Ja slušnejšie grgám a prdím , ako sa Ty pýtaš ...
peter rehak chcel by som ta vdet.. buchač .. kolko mas rokov?
peter rehak choj dopiče
peter rehak ked mi nevies normalne poradiť som zvedavi keby to tebe sa stalo
buchač JA ???...a koľko mám rokov ???
Môj Ty mladej ...dedo by som Ti kľudne mohol byť ...

Si zvedavý ???
Buď aj naďalej ...hlavne sa dobre uč ...
  zbaliť

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Nedupľuj otázku ...aj keď ide o to isté , len s iným názvom ...

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.