Zavrieť

Porady

pulzovanie v posve a v analnom otvore

abca

abca je offline (nepripojený) abca

abca
Je tu nieco co niekto nazval ako "aura" pulzuje to v posve a v analnom otvore, ako prud, raz to stegli, beha to raz v analy, raz v posve, raz medzi a stale to pulzuje, intenzita sa taktiez meni, ked si to zakrivam, tak si to najde ine volne miesto, a stale to prudi, a je to tu stale 27h a 7 dni v tyzdni, je to neviditelne, normalne to nasilu otvara posvu a anal, viete co to moze byt aj zo zdravotneho hladiska? Je to nasilne, bez suhlasu, protivi mi to, znechucuje, ubera chut do zivota a psychisky depta, je to ako deviantna praktika sexualneho nasilia ci znasilnovanie. Ak viete odpoved uvitam akukolvek radu, ako sa voci tomuto braanit.
Naposledy upravil abca : 02.01.14 at 15:42
LukyKs A čo takto nejaký kalendár :
1 , je nejaký relevantný súvis s menštruáciou ?

2, začalo to kedy / intenzita / stabilita intenzity / udalosť

3, čo je to zakrývam ?? ( mechanicky / rokou prikryjem / uzavieram / stláčam
lujza.j u gynekológa si bola kedy naposledy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

"Predtým, než si diagnostikujete depresiu a nízke sebavedomie, uistite sa prosím, že nie ste obkolesený blbcami." (Sigmund Freud) ...viac alaya1
    Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
    Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
    Registrovať
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    abca a okrem gynekologa ku komu?
    LukyKs Ja by som tipol, že k nejakému psychošovi, lebo ako sa vraví : Všetko to začína v hlave !!!
    abca alebo porodom, ked sa niekto narodi chori a nielen na hlavu....ale to je ina tema vsakze
    LukyKs Nemyslel som na hlavu, akože chorý, ale, že ti tam všeličo behá, čo by nemalo (asik si už počula o "fantómových bolestiach" )
    abca to je slusne a inac povedane... no mysli si co chces a co tak takato forma niecoho? http://www.magnetoterapia.sk/product...ristrojom-481/
    LukyKs Ja neviem, hoci som elektrikár.
    Ale s doverou v zázračné účinky (technické parametre pre elektrikára - žiadne ) by som bol opatrný.

Preto : priemer 25 mm.

O použití je vhodné sa poradiť so svojim lekárom alebo gynekológom.
    Kvaka Kontraindikácie: nestanovená diagnóza
      zbaliť
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    abca to je divne ze to je len v byte, vonku nie, ani v inych priestoroch
    Kvaka tak prečo píšeš, že 27 hodín a 7 dní v týždni? to si stále doma?
    abca a ako citam s ogazmom to nema nic spolocne, ani nevzrusuje nic take, je to nasilne a so sexom to nema nic spolocne
    Kvaka Nuž tak navštív gynekológa, asi to bude najlepšie.
    misoft Asi to robí duch domáci....... keď len doma.... ale výdrž teda má .......
    LukyKs čo je na tom divné ?????????
    Ja fajčím a fajčenie mám v mozgu zafixované aj ako miestopolohovú závislosť , napr 1 meter od auta si zapálim, ale v aute NIE

PS
    Urob si inventúru v hlave v spojitosti s bytom / udalosťami ( prípadne sexualitou)
    LukyKs Divný časopis
    divný článok
    divný autor

vobec by som sa tým smerom neorientoval
    Kvaka Podľa toho, čo tu zadávateľka neskôr podopĺňala a pomenila, tak si myslím, že ešte aj neurológa by mohla navštíviť.
    marjankaj Veď k neurológovi len tak ísť nemôže. Musí ju tm poslať všeobecný lekár alebo ten gynekológ.
    Teda nech ide ku gynekológovi, a ak ten bude považovať za potrebné, tak ju niekam pošle s výmenným lístkom.
    Kvaka Jasné, Janko, detaily neriešim, ona sama musí vedieť, ako si vybaví vyšetrenia.
    marjankaj Keď mne to tak pripadá, ako keby ešte u žiadneho lekára nebola.Bez výmenného lístka môže ísť iba k všeobecnému lekárovi, gynekológovi, zubárovi. Poprípade na pohotovosť.
    A nie sa tu vypytovať ku komu ešte?
    Kvaka No veď práve, nech ide s tým k lekárovi. Keby aspoň napísala, odkedy to pociťuje. Však to musí byť na zbláznenie, asi.
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    abca sexalny maniak nie som, partnera nemam, ani prostitutka nie som, ale v tom bude nieco ine....
    srska skúsenejšie ma poučili v šuťáku, že to choroba
    abca zial ja ulicne terminologie nepoznam, tak napis o co ide, lebo ja som zial slusna
      zbaliť
    som 30 rocny nezadany chalan,ktory sa sklamal v laske a hlada spriaznenu zenu do voza aj do koča ...viac miroslav korim
    ahoj aj ja mam podobny problem ale ja to mam iba rano ked vstanem ale v inej forme a to ze sa mi postavi asi to bude tym ze ani ty ani ja nemame partnerov.
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač TY si proste INÝ .......ale drístaš inak poriadne blbosti ( hodil by sa aj iný výraz ) ..!!!

Radšej Ťa neskomentujem ...urazil by si sa ...
    Mládež pravdu totiž neznáša ....

Radšej prelúskaj net a bež niekde do teplej aj s tým stoporeným - postaveným údom ...
    lujza.j Toto su tu dnes myslitelia
    kopretinka keď bude mať partnera/partnerku,tak ranná erekcia zmizne
    lujza.j a potom si akoze uz rano neošti ladvinyuz bude mat "Peta" skroteneho...
    buchač Kvietočok - OMYL , nezmizne ...vždy sa objaví a kľudne aj po presexovanej noci ...
    kopretinka buchač,ja som reagovala na Mirov koment.....že ako si to on vysvetľuje......mne to nevysvetľuj,ja to poznám
    buchač Aha ...už jsem se lek .....
    kopretinka si sa zľakol,až ti zmakol?
    buchač ,,,tak toto som mal na mysli , len som dnes , kua , za slušňáka ...
    miroslav korim ty sa robis asi velmi mudry a pritom si mudry iba z internetu.ak nevies co je to sranda tak si to preluskaj na internete.ja sa tu nebudem hrat na nieco co nie som.a doktor nie som tak jej tu nebudem pisat preco ma take pocity ako ma.a kus srandy nezaskodi ani jej.
    buchač Mirečku ....ja sa nerobím múdry .
    JA MÚDRY SOM ... a v určitých oblastiach až príliš .
    Lenže to TY NEPOCHOPÍŠ !!!

Čo sa týka zdravia , tak ja v takýchto témach zásadne nesrandujem ...

...a ozaj , dnes ráno ste vstávali tiež dvaja ???
    Asi aj hej ...
    Krv sa Ti nahrnula do hlavičky a hlava odkrvená trieska zasa 3,14-ny....
    LukyKs " ja sa nerobím múdry .
    JA MÚDRY SOM "
    Buchy !!!
    Láskavo sa nepchaj nasilu predo mňa
    buchač Sorry , ale čítal si pozorne ....

JA som múdry ...
    TY si NAJmúdrejší ....
    Za nami ten zvyšok ....

Šak to je jasné ...
    LukyKs Blahosklonne súhlasím
      zbaliť
    korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
    Ak pri tom pulzovaní neprežívaš orgazmy, asi nepôjde o popísaný prípad, a nepatrilo by vyriešenie tvojho problému do liečby gynekológa alebo psychiatra.
    Nemeditovala si alebo necvičila jógu? Ale niekedy sa vie kundalini prebudiť aj spontánne.
    Ak nemáš žiadne znalosti z oblasti čakier, naštuduj si ich rozloženie v tele. Prvá čakra má 4 subtkanivá, je umiestnená pod trojuholníkovou kosťou a na fyzickej úrovni má na starosti žľazové tkanivo, ktoré sa stará o naše vylučovanie.
    Energia kundalini stúpa zdola na hor od prvej čakry a ak je zablokovaná druhá, tretia čakra, tak trojuholníková kosť doslova pulzuje ako srdce.
    Na internete alebo v knihách,v ktorých je informácií dostatok, sa môžeš zorientovať, ale nepokúšala by som sa to riešiť sama. Oslov kvalitného cvičiteľa jógy, ako ďalej, pretože to zasa nie je až také jednoduché. Ak budeš mať záujem poradiť, napíš SS.
    Táto energia má veľa prejavov v organizme od rôznych pocitov na pokožke až po vnútorné orgány.
    Toto je môj názor na tvoje pocity. Mal by ťa niekto odborne viesť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    LukyKs čakry
    makry
    sakry , teda sakra = návody na odvedenie pozornosti !! a potom peňazí
    abca pekne to je a znie a ako zmala to vyzera uprimne.... no zial takymto veciam neverime, joga sa cvici pravidelne, no nie profesionalne dakujem.
    marjankaj No existujú aj horšie veci. Šup-šup k lekárovi.
    http://diva.aktuality.sk/clanok/2646...rgazmov-denne/
    A možno je to iba kundalíná, ako píše korela.
      zbaliť
    LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Vylúčený člen LukyKs
    Pozrel som sa zbežne na tvoje témy a príspevky (dátumy a intenzitu).

Ak si si toto nevymyslela, tak to máš jednoznačne v hlave

Si v dlhodobom strese

občas to vybuchuje

vtedy napíšeš (teraz to bolo 4. alebo 5. raz za pol roka)

viackrát a husto

potom nepíšeš ( až kým sa zas nenazbiera "kritický tlak" )
    abca super rady diki moc

pulzovanie v posve a v analnom otvore

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.