Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tai, to tu už bolo
http://www.porada.sk/t199230-aky-je-...ieta-seba.html
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mea culpa. Nepodarilo sa mi to predtým nájsť. Ale nakoniec nevadi, veď neublíži, keď sa o tom bude rozprávať viac. ...a ani nemam prava temu zrusit.....
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chýba mi tretia možnosť.Čiastočne ano.
4 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Chýba mi tretia možnosť.Čiastočne ano.
Ako to myslis, "ciastocne" ?, Ze proti niektorym chorobam hej a proti niektorym nie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

ano
0 0
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Čítala som o očkovaní pár kníh a keby som mala tieto informácie skôr, tak by som ich nikdy nedala zaočkovať. Pekný humus do nás pchajú a potom podporujeme farmaceutický priemysel. Dvoch menších ešte nejaké očkovanie čaká, ale odmietnem to.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
ano
a kto bude rozhodovat?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Sú typy očkovaní ktoré by mali byť povinné.A potom také,kde kľudne môže rozhodovať rodič.
9 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Sú typy očkovaní ktoré by mali byť povinné.A potom také,kde kľudne môže rozhodovať rodič.
kto ale bude rozhodovat, co bude povinne a co nie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak určite nie laici,záleží od typu choroby,jej smrteľnosti a epidemiologii.ono by to zrejme záležalo na diskusii pri zmene zákonov.Ale súčasťou by mala byť aj zodpovednosť,ak nedám očkovať a stane sa malér a treba riešiť epidemiologickú situácie za státisíce,kto to zaplatí?
10 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Tak určite nie laici,záleží od typu choroby,jej smrteľnosti a epidemiologii.ono by to zrejme záležalo na diskusii pri zmene zákonov.Ale súčasťou by mala byť aj zodpovednosť,ak nedám očkovať a stane sa malér a treba riešiť epidemiologickú situácie za státisíce,kto to zaplatí?
hmm, na tom nieco pravdy bude
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Rodičia ma odmietli očkovať. Takto vyzeralo moje detstvo:
http://bezpecneockovanie.wordpress.c...-moje-detstvo/
3 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Ja som za očkovanie, ale nie za tie multi vakcíny.
Imunitný systém sa môže zblázniť, keď mu pichnú 4 alebo 6 svinstiev naraz.

Navyše som zhnusený z toho, ako sa nezbierajú a ignorujú informácie o vedľajších a neželaných účinkoch.
Takže toto by bol smer, ktorým by som to tlačil.
5 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Rozumný kompromis.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Smutne je len to, ze ti, co nedavaju deti vobec ockovat, si neuvedomuju, preco vlastne tie choroby uz u nas nie su.
4 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Samozrejme že áno
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Za našich čias sa očkovalo najviac trojvakcínou. Už to bolo podľa mňa dosť, aj keď vtedy sme pekne krásne verili pediatrom, nebol taký informačný boom, ako je teraz. Boli vtedy nebezpečné choroby, bolo treba očkovať. Ale ani mne sa nepáčia kombinované vakcíny, tuším, že až hexavakcíny sú teraz, niekedy môžu ublížiť, najmä ak niekto má nejaké predispozície alebo aj oslabenú imunitu. Prečo sa nemôže pred očkovaním robiť aj nejaké vyšetrenie krvi, možno na imunitu, prípadne na nejaké protilátky? Možno by sa mali dať pri výrobe kombinovať vakcíny rôzne, čo ak dieťa už jednu z tých troch či šiestich chorôb prekonalo? Pripájam jeden odkaz, čerstvý, v diskusii ma zaujal príspevok od šéfredaktorky nášho mesačníka Dieťa.
http://rozalio.cz/index.php?option=c...555&Itemid=163
2 0
555555 555555

555555 je offline (nepripojený) 555555

Som za očkovanie detí.
0 0
AmmiS AmmiS

AmmiS je offline (nepripojený) AmmiS

Len do pozornosti, sú štáty, kde očkovanie vôbec nie je povinné už niekoľko desiatky rokov a všetko je poriadku, žiadna epidémia a žiadne vracanie sa "zlých chorôb" :-) Stoji to za zamyslenie.
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AmmiS
Len do pozornosti, sú štáty, kde očkovanie vôbec nie je povinné už niekoľko desiatky rokov a všetko je poriadku, žiadna epidémia a žiadne vracanie sa "zlých chorôb" :-) Stoji to za zamyslenie.
Ktoré napríklad ...požiadam vymenovať zo 10 - 20 ....
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať