Zavrieť

Porady

3 komentárov     zbaliť
lujza.j horí???či čoxy krát ešte založ tému....
jslancik A do tretice ešte...
AdrianaA ináč mám pocit, že porada účtovníkov sa mení na poradu všeho druhu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Ja som teraz objednával z www.matracentrum.sk/. Dobrá cena, doprava zadarmo, a hlavne atypický rozmer sa dal navoliť priamo v ponuke. Uvidím ako to dopadne. doplnenie: objednával som 29.1. a dnes 4.2. je matrac doma, klobúk dolu.
    Naposledy upravil KoxXxo : 04.02.14 at 09:57

    AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

    AdrianaA
    no nepoznám túto stránku, ale sú slovenský a český výrobcovia matracov - vyrábajú kvalitné. Skús v googli. ( nebudem robiť reklamu )
    Ináč pokiaľ nechceš kvalitný zdravotnícky matrac, ktorý je už ako zdravotnícka pomôcka, tak označenie zdravotný matrac je u ostatných len marketigový ťah.
    Ing. Ľubomír Janoška
    Ma tu niekto skusenosti so strankou

    AkoOtravitPoraduTrapnymiReklamami.sk?

    Sa nam tu nejako premnozili agenti s teplou vodou.
    Ma to jeden jediny prispevok a - cuduj sa svete - reklama.

    Kill it before it lays eggs!
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik koho tým myslíš? Vidím tu iba jeden link, a chalan má 10x viac príspevkov ako ty. Takže to na reklamu nevyzerá.
    Ing. Ľubomír Janoška Zuzanka Zlatovlasá - na tú som reagoval - pozri si jej aktivity
    jslancik Je to moc priamočiare na to, aby to bola reklama. Aspoň ja to tak čítam medzi riadkami. Ak je to fakt reklama, tak si zaslúži odsúdenie za to, ako je primitívna.
    Ing. Ľubomír Janoška Je to bežný rukopis spammerov. Zaregistruje sa, nahodí otázku typu "máte niekto skúsenosti..." a za tým konkrétny dodávateľ a priblblý komentár... prečo by si niekto chcel objednať od konkrétneho dodávateľa, keď nemá žiadne recenzie
    jslancik Nam rozumnym sa to zda divne, ale ja som si uz zvykol na to, ze su ludia daleko "menej rozumni" ako ja ci ty. A takychto je ovela viac, ako "priblblych spamerov". Ked uz spamujem, tak chcem pri tom vyzerat trochu rozumne, a nie ako primitiv. Ale mozno nie kazdy to ma tak prespekulovane. A moze byt kombinacia - jednoduchsi clovek chce spamovat.
    Richard Však nevadí, recenziu môžu dávať len skutoční poraďáci (ostatné mažem, alebo označte za spam) a keď niekto nájde cez google túto tému tak dostane aj dobre odporúčanú konkurenciu. Kto chce kam pomôžme mu tam.

    Inak často sú to tzv. SEO majstri, za peniaze chodia takto spamovať otvorené stránky ako Porada. Linky zmažem a pri opakovaní dám na blacklist a potom už ani dobrý link odtiaľto nepôjde.
      zbaliť

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Už máme skúsenosť, majú neetické marketingové praktiky, spamujú stránky a otravujú ľudí.

    mate niekto skusenoti zo stránkou SPAM chcela by som si odtial objednat matrace a nevidela som nikde žiadne recenzie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.