Zavrieť

Porady

doteraz účtujem ručne, môže sa ručne účtovať aj naďalej keď sú už povinné aj kontrolné výkazy ? Ak ano dajú sa bud vytlačiť alebo kúpiť ?

za IV.Q.2013 som posielala elektronicky cez eDANE kde bolo ešte staré tlačivo na DPH-ačku ktoré som si otvorila a hneď na pc vypísala a poslala, že či to takto bude aj s KV.
Že si všetko zaučtujem ručne a či sa bude dať cez eDANE otvoriť KV a vypísať ho cez pc a potom elektronicky poslať a aj vytlačiť pre svoju potrebu
Naposledy upravil Monika Šps : 04.02.14 at 13:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    pravdepodobne nebudú fungovať eDane - KV ani nové tlačivá, ale bude to možné cez portál finančnej správy=DU.
    Naposledy upravil KEJKA : 04.02.14 at 14:14
    Monika Šps ďakujem za odpoveď, áno viem, už aj za IV.Q.2013 som posielala elektronicky cez eDANE kde bolo ešte staré tlačivo na DPH-ačku ktoré som si otvorila a hneď na pc vypísala a poslala, že či to takto bude aj s KV.
    veronikasad Kontrolný výkaz je položkový, také jednoduché ako vyplniť DP DPH to nebude

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Kontrolny vykaz je uz dostupny na stranke FS - pozri si v osobnej internetovej zone - katalog formularov

    doteraz účtujem ručne, môže sa ručne účtovať aj naďalej keď sú už povinné aj kontrolné výkazy ? Ak ano dajú sa bud vytlačiť alebo kúpiť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.