Zavrieť

Porady

Ako vložiť odkaz pod text na FB

Ahojte, nevie niekto náhodou poradiť, ako vložiť odkaz pod text na FB? Napríklad ak potrebujem odkaz na album s fotkami vložiť trebárs pod slová "Môj album" aby sa tieto vyznačili na modro a keď na ne kliknem, aby ma to presmerovalo priamo na ten album? Vopred pekne ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    normálne ten link okopíruj a vlož do statusu alebo komentáru. Robí sa to skratkami,ale ja to robím pravým myšítkom.
    skrátenie : http://1url.cz/
    Naposledy upravil kopretinka : 26.02.14 at 10:08
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    milkyways To viem, ze takto sa to bezne robi, ale ja potrebujem ten link "skryt" pod nejake slovo/slova.. skratka, aby nebolo vidiet cely ten link, ale iba tie zvolene slova, na ktore ked kliknem, otvori sa mi dany odkaz
    kopretinka to môžeš robiť iba na vlastnej webke,to na FB nespravíš.....ale môžeš si skrátiť ten link,ak je dlhý....http://1url.cz/
    milkyways Tak to je super, toto mi bude uplne stacit.. dakujem velmi krasne za pomoc
    kopretinka
      zbaliť
    Nemozes to spravit, ak to chces vlozit do bezneho "statusu", ale mozes to spravit, ak si zvolis v menu Udalost, alebo Poznamku, tam su na to nastroje
    arizona odpovedas 2 roky po funuse...
    Marianna Varjanová lebo presne toto som dnes hladala aj ja a nenasla som, musela som na to prist

    Ako vložiť odkaz pod text na FB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.