Zavrieť

Porady

borelioza

Chcem poradiť, všetkým čo majú s touto chorobou problémy. Moja 6 ročná dcéra to mala a nemohli sme sa toho zbaviť trištvrte roka. Teraz sme mali už výsledky negatívne. Nakoniec jej pomohla kúra byliniek od DR. Podhorskej. Zakúpiť sa dá v zelenom svete. Veľa šťastia ostatným.
Usporiadat
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Je fajn, ze dcere bylinkova kura pomohla, ale zial, boreliozy sa bylinkami nezbavis.
Prave preto kym neobjavili liecbu ATB trpelo tolko ludi na postihnutie nervov ako nasledok neliecenej boreliozy.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Borelioza vie byt svinstvo ak sa adekvatne nelieci. A ano, liecba trva dlho. A nie bylinkami ju nevyliecis.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lenuska236
Chcem poradiť, všetkým čo majú s touto chorobou problémy. Moja 6 ročná dcéra to mala a nemohli sme sa toho zbaviť trištvrte roka. Teraz sme mali už výsledky negatívne. Nakoniec jej pomohla kúra byliniek od DR. Podhorskej. Zakúpiť sa dá v zelenom svete. Veľa šťastia ostatným.
REKLAMA ako vysita.
0 0
Katarína111 Katarína111

Katarína111 je offline (nepripojený) Katarína111

No neviem, ja sa borím s boreliózou už niekoľko rokov a stále ju mám. Už som opakovane podstúpila liečbu ATB - a trvalo to dosť dlho, vždy tuším 3 mesiace som sústavne jedla ATB a nič. Boreliózu stále mám. Neviem prípravky od dr.Podhorskej som ešte nevyskúšala tak neviem posúdiť či je to len reklamný ťah.
0 0
lenuska236 lenuska236

lenuska236 je offline (nepripojený) lenuska236

ja viem čo to je zažila som to, ale bylinky sme dávali spolu s ATB a pomohlo to. Čo vzíde z prírody malo by sa aj prírodou odstrániť. Všetci podceňujeme silu prírody, ja nerobím žiadnu reklamu, chcem len pomôcť ostatným. Na ďalší odber krvi pôjdeme za dva mesiace, tak dám vedieť ako sme dopadli. Z čínskej medicíny som počula, že je dobrá aj dračia krv, ale nemám s tým skúsenosti. Treba vyskúšať. Ja som vyskúšala a sme šťastný, že nám to pomohlo.
0 0
lenuska236 lenuska236

lenuska236 je offline (nepripojený) lenuska236

je zaujímavé, že niektorým už ATB nezaberajú, tak sa treba chytať každej slamky . Ak si niekto myslí, že robím reklamu, nemusí to vyskúšať. Chcela som sa len podeliť o svoju skúsenosť s boreliozou. Reklamy sú všade. A nie som taká sviňa aby som niekoho zbytočne oberala o peniaze. Tak si to natrhajte v prírode a urobte si to doma sami. Som nahnevaná, že niekto to berie takto. Ale nikto nikomu nedrží zbraň pri hlave. Nie som doktor a nezaručujem každému, že to pomôže. Ale keď je človek zúfaly, vyskúša všeličo.
1 0
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

Tiež si myslím,že lenuska 236 len popisuje svoju skusenost.Bylinky, aj v prirodných doplnkoch výživy sa nachádzajú,veru dokážu robiť divy. Trvá to síce dlhšie, ale pokiaľ sa dostaví úspech a človek sa problému zbaví,tak je tým nadšený a rád to odporúča iným.Dokážem pochopiť ľudí, ktorí natrafia aj na šarlatánov, alebo proste majú zlú skúsenosť, ale nemali by sme sa nechat strhnúť a za všetkým hľadať to zlé,útočiť na seba......to je môj názor.Naozaj, všetko je reklama,aj to, že sme tu, na tejto stránke...je len na každom, či chce to či ono skúsiť. Odsudzujem ĺudí, ktorí ani nevyskúšajú a už osočujú, nesúhlasia.....presne, aj ja, ked som bola zúfala so svojím zdravotným problémom, tiež som vyskúšala všetko, čo som uznala za vhodné, lebo som si chcela pomôcť.Aj zlá skúsenosť je skúsenosťou,dá sa z nej poučiť,aj ked na úkor vlastný...niekedy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať