Zavrieť

Porady

Môže zamestnávateľ obmedzovať dobu lekára gravidita?

Dobrý deň, rada by som sa spýtala na náhradu mzdy počas vyšetrenia u gynekológa ak som tehotná. Môj zamestnávateľ nám obmedzuje vyšetrenie lekára časom od 9:00 do 15:30, vždy keď si vezmem celodenného lekára tak musím nadrobiť 2:15. Akurát včera som bola u gynekológa na poradni, ráno mi robili odbery, do práce dochádzam vlakom 50km, pričom nie je možné, aby som prišla do práce do 9:00 a čas si nadrobila (pracovná doba od 7:00, ale lekár sa neráta od 7:00 do 9:00 až po 9:00). Je to vôbec normálne? Má na to zamestnávateľ právo? A to keď mi lekár stanoví dve prehliadky za mesiac budem musieť navyše s veľkým bruškom odrobiť mesačne 4:30 navyše? Neviem ako sa ohradiť v práci. Ďakujem za pomoc
Naposledy upravil Emilka01 : 13.03.14 at 08:42
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Máš pružný pracovný čas ?
veronikasad Emilka01, otázky na Porade sa nemažú ...
Llívia Požiadala som o obnovenie otázky - a nič.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Budem trochu mimo témy.
    Neviem akú prácu vykonávaš, ale v čase môjho tehotenstva ma ani nenapadlo "brať si" celodennú priepustku na návštevu tehotenskej poradne ,,,
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    VERONIKA6 Bola iná doba. Dnes niektoré mladé čakateľky považujú tehotenstvo za chorobu. Čakala som dvojičky a do posledného dňa pred pôrodom som okopávala v záhrade.
    Emilka01 Presne ako hovoríš bola iná doba, ja sa nesťažujem na tehotenstvo, som šťastná, že som tehotná aj keď mi je zle. Beriem to, že to tak má byť. Takže by som bola rada, keby ste tu neodsudzovali pokiaľ presne nevviete o čo sa jedná. Nemyslím, že niekedy pred 15 rokmi by ste vôbec narátali pár ľudí vo veľkej firme, čo malo raz do roka celodenného lekára. Tu, ale nejde o to. Ide o pracovné podmienky, to že Vám ich stále bez udania dôvodu menia k horšiemu, zmenia Vám zmluvu a nútia Vás ju podpísať. Takže tu neodsudzujte tehotenstvo, keď oň vôbec nejde. Ďakujem za pochopenie.
    veronikasad Nie všetky, máme 3-týždňového vnuka a dcéra k tehotenstvu pristupovala rovnako ...
    veronikasad Ak bude zamestnávatel trvať na tom, aby ti lekár písal čas odchodu z ambulancie, neurobíš s tým celkom nič. Preplatí ti dobu strávenú u lekára + primeraný čas na dopravu.
    Buď teda rada, že ti ten celodenný § uznáva - pri pružnom prac.čase v súlade so Zákonníkom práce.
    Llívia Emilka01, nikto tu tehotenstvo neodsudzuje, len ten tvoj prístup je taký... no ... nie moc správny.
    V inej dobe boli na vyšetrenie u všeobecného lekára určené 4 hod., u odoborného celý deň, u gynekológa neviem.
    Llívia Veronika16: Dnes niektoré mladé čakateľky považujú tehotenstvo za chorobu.
    Od viacerých tehuliek som počula, že ak sa gynekológovi nezdala čo i len maličkosť, hneď ich hnal na PN-ku - chránil sa. Pred napr. 15 rokmi totiž nebolo bežné ani žalovať lekára za zanedbanie starostlivosti.
    VERONIKA6 Viem o tom dosť, nevesta je lekár gynekológ - pôrodník. Tiež mi povedala, že keby som v dnešnej dobe čakala dvojičky, bola by som na rizikovom a možno aj celý čas ležala v nemocnici.
    Llívia Veronika16, poukazovala som na to, že ak je tehotná žena na PN-ke, nemusela to byť nutne ona, ktorá považuje tehotenstvo (http://www.porada.sk/tehotenstvo#__AUTOKW) za "chorobu" - cháp: nemusí to byť nutene žena, kto navrhol PN-ku
    alaya1 Veronika, bud rada, ze si nemusela cele tehotenstvo lezat v nemocnici na rizikovom.. Respektujem lekarov, ze v sucasnej dobe, ked su vseobecne problemy s otehotnenim zien, mnozia sa tehotenstva po umelom oplodneni, lekari neriskuju a zvazia, co je pre plod a hlavne zenu, najlepsie. Ved my, co mame deti, to vieme najlepie, co sme prezivali.
    veronikasad Ala, neviem či si odpovedala na môj príspevok, alebo Veronika6. Všetky rozhodnutia gynekologa rešpektujem, ak potvrdí, že pracovníčka danú prácu nemôže vykonávať, môže ju vypísať na PN-ku alebo zamestnankyňa požiada u zamestnávatela preradenie na v hodnú prácu s nárokom na vyrovnávací príspevok.

    Nie som zamestnávatel, ale je mi maximálne proti srsti, ak zamestnankyňa si vypýta na návštevu poradne (kde niekedy strávi hodinu času - opakujem niekedy) paragraf na celý deň. Ak by si bola v pozícii zamestnávatela a mala by si to hradiť zo svojich prostriedkov, stavala by si sa k tomu rovnako ...

    Vážim si ženu - matku, maximálne by som sa jej snažila vychádzať v ústrety, ale potvrdenie "celý deň" by mi priniesla len raz - vrátila by som ju, aby jej tam lekár napísal odchod z ambulancie - a ten si dobre rozmyslí, aký čas tam napíše.
      zbaliť

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Ak máš pružný pracovný čas a základný pracovný čas = časový úsek, kedy si povinná byť na pracovisku.od 9:00 do 15:30, za dobu strávenú mimo tohto času nemáš nárok na náhradu mzdy a musíš si ju nadrobiť, ak ti chýbajú hodiny do plnéhé mesačného fondu.

    Vždy, keď si vezmem celodenného lekára? Máš nárok na náhradu za nevyhnutne potrebný čas, t.j. čas cesty k lekárovi, čas vyšetrenia a čas späť do zamestnania.

    Zákonník práce

    § 141 Dôležité osobné prekážky v práci

    (2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:

    a) vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom zariadení

    3. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas na preventívne lekárske prehliadky súvisiace s tehotenstvom, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,

    § 143 Prekážky v práci pri pružnom pracovnom čase

    (1) Prekážky v práci na strane zamestnanca sa pri uplatnení pružného pracovného času posudzujú ako výkon práce s náhradou mzdy len v rozsahu, v ktorom zasiahli do základného pracovného času. V rozsahu, v ktorom zasiahli do voliteľného pracovného času, sa posudzujú ako ospravedlnené prekážky v práci, nie však ako výkon práce a neposkytuje sa za ne náhrada mzdy.
    Naposledy upravil Llívia : 13.03.14 at 07:55
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Emilka01 áno pružný len mne to príde celé na hlavu postavené, príchod do práce je medzi 7:00 do 9:00. Na pracovisku musím byť povinne od 9:00 do 15:30hod. Ale to že si to musím nadrobiť je naozaj normálne?
    Llívia Áno, je, viď doplnený § v mojej odpovedi.
    Emilka01 Tak ďakujem za vysvetlenie. "teším sa z neho".
    Llívia Teš sa z toho, že aj keď nepracuješ, dostaneš niečo zaplatené ;-)
    Emilka01 Teším. Len som fakt ostala prekvapená dnes v práci ale nejdem sa znepokojovať. Beriem to s nadhľadom.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Aký máte PČ?
    Emilka01 (Dnes 08:49) áno pružný len mne to príde celé na hlavu postavené, príchod do práce je medzi 7:00 do 9:00. Na pracovisku musím byť povinne od 9:00 do 15:30hod. Ale to že si to musím nadrobiť je naozaj normálne?

    Tak je postavený ZP, ale na druhej strane nehovor, že vyšetrenie trvá celý deň.
    Naposledy upravil Tweety : 13.03.14 at 07:53
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Emilka01 Poviem to takto, pri pracovných podmienkach aké človek v práci má a "adekvátnom" plate a všetkých zrušených výhodách a všetkých nútených nevýhodách sa prosím nečudujte, že sa nevrátim do práce od lekára, kde strávim nejakú tú hodinu, pričom sa musím dostaviť na železničnú stanicu, ktorá je tiež viac ako pol hodinu od lekára, navyše každoročne ubúda vlakových spojov a ešte sa mám s úsmevom na tvári o nejakej pol tretej vrátiť do práce?? Jasné už bežím.
    Tweety Zamestnáv. Ti to môže ospravedlniť, ale bez náhrady mzdy.
    Emilka01 Tomu rozumiem, ďakujem za vysvetlenie a Váš čas.
    Llívia Emika01, nečudujem sa ti, že sa od lekára nevrátiš do práce, je to dosť rozšírený jav zneužívania zákona zo strany zamestnancov.
    mareko Ale no tak Lívia, načo až také ostré slová..... ber to aj z druhej strany. Čo všetko si dovoľujú niektorí zamestnávatelia k zamestnancom a nie sú za to nijako postihnutí, keď zneužívajú (a to naozaj) veľký nedostatok pracovných miest!
    Llívia Mareko, prosím??? A čo ju mám pochváliť za to, ako vybabráva so zamestnávateľom a ešte sa jej nepáči, že 2 hod. nedostane zaplatené?! Ešte môže byť rada, že jej nikto na to neprišiel, pre závažné porušenie pracovnej disciplíny, ktorým je aj neospravedlnená absencia, môže dostať výpoveď aj počas tehotenstva. Keby bolo po mojom, tak žiadne platené ošetrenie/vyšetrenie u lekára neexistuje, len ospravedlnené neplatené voľno. To by si videla, koľko ľudí by potom strávilo u lekára celý deň.
    Emilka01 Ďakujem pekne za "milé" vyjadrenia na moju osobu. Len pre detail, pracujem v meste vziadelom 50 km od miesta môjho bydliska aj miesta, kde mám lekára? Nemám náhodou aj nárok na celodenného lekára. Každý deň cestujem vlakom a každý kto sa nevyváža autom vie, že spoje sa menia každý rok k horšiemu. Každý deň zabijem cestovaním a časom v práci viac ako 12 hodín tak prepáčte, že teraz keď som tehotná som si dovolila vziať celodenného lekára. Nemrzí ma tu žiadna mzda ani ju nevyžadujem mať zaplatenú ide o o to nadrábanie, že tu môžem už aj spávať v práci. A na druhej strane neviem koľko zamestnávateľov v tejto krajine by dostalo pozitívne hodnotenie pri všetkých podmienkach aké stanovujú. Tu sme boli donútení podpísať pod nátlakom nevýhodné zmluvy, predĺžili nám pracovný čas už dvakrát počas jedného roka, zrušili všetky výhody, kontrolujú pomaly aj to koľkokrát ideme na záchod, tak neviem prečo tu pani Llívia odsudzuje môjho lekára. Len som sa pýtala jednoduchú otázku, nepotrebujem aby ma tu niekto osočoval. A kým by som sa dostala na stanicu v mojom meste (tiež to nie je že kameňom dohodil, ale pekná polhodinová štreka a keďže vraciam na každom rohu a to sa nesťažujem lebo som šťastná že som tehotná a zvládnem to, ale ide o ten princím, že ničomu neorzumiete a už tu na mňa nadávate). Navyše by som priľšla do práce niekde po druhej a späť domov o šiestej večer, och to ma podrž, že sa nehrniem do práce. To je naozaj nepochopiteľné. A to že som napísala že ak si zoberiem celodenného lekára, ja si ho nikdy neberiem, toto je výnimočný príprad, keďže odbery sa robia RÁNO rada by som si dala lekára aj poobede, ale neviem kde by mi krv zobrali o jednej poobede. To len pre vysvetlenie. Ešte raz ďakujem Llívia, tento deň sa hneď cítim po Vašich komentároch lepšie.
    alaya1 Emilka, prosim, neber vsetko co je na internete vazne. tes sa z babatka, ako kazda zena, ktora ho nosila pod srdcom. Na ostatne sa vykasli. pochopi ta len ten, co prezil mesiace ocakavani a kto to neprezil, zial, nepochopii.
    Vies, mysli len a len na seba a tvoje babatko- rob len tak, aby vam dvom bolo v tomto obdobi komfortne. Zelam ti pokojne tehotenstvo a velku radiost s babatka.
    Emilka01 Ďakujem pekne alaya za pochopenie. Veľmi sa tešíme na bábätko a nič neberiem tragicky, len ma zarazilo, že si to musím nadrábať, nejde o náhradu mzdy.
    Nemyslím, že niečo alebo niekto môže pokaziť ten pocit z niečoho nového, čo nosím pod srdcom.
    Len ma ten príspevok zamrzel...
    Llívia 1.Emilka01: ...tak neviem prečo tu pani Llívia odsudzuje môjho lekára....
    Kde presne som odsudzovala tvojho lekára, keď som sa k nemu vôbec nevyjadrovala?!
    2. Emilka01: ....Len som sa pýtala jednoduchú otázku, nepotrebujem aby ma tu niekto osočoval....
    Otázka je jednoduchá, odpoveď tiež. Ne je ti po vôli? Smola, také sú zákony. Zneužívaš ZP a vybabrávaš so zamestnávateľom - to nie je osočovanie, ale skutočnosť, ku ktorej si sa sama priznala. Neospravedlňuj to tým, čo robí zamestnávateľ.
    Ale pokojne si nechaj mazať medík okolo pusy od niekoho, kto nemá o Zákonníku práce ani šajnu, a moju odpoveď neber vážne, veď ja s tým robím iba X rokov. Len aby sme tu onedlho neriešili, či má zamestnávateľ právo vyhodiť ťa pre závažné porušenie pracovnej disciplíny – neospravedlnená absencia, keď si tehotná ;-)
      zbaliť

    Môže zamestnávateľ obmedzovať dobu lekára gravidita?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.