Zavrieť

Porady

ahojte,môže mať žena ktorá dlho nemá pohlavný styk po sexe bolesti brucha,resp. žalúdka?

Pred zhruba 3 dňami som mala pohlavný styk asi po troch rokoch a bol to môj tretí sex v živote.Chcela by som vedieť,či môžem pociťovať bolesti,kŕče v oblasti brucha,resp. žalúdka vďaka tomu že v podstate nežijem pohlavným životom. Alebo teda tam môže byť šanca,že by som mohla byť tehotná,aj keď neejakuloval do mňa. Ďakujem
lujza.j kolko máš rokov?
evu 23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    chobot-take tehu testy su sprostost,treba pockat aspon 2 tydzne od aktu a potom mozeme polemizoat...
    vsak za 3 dni sa to ani neuhniezdi,tak logicky ako by to mohlo fungovat....bolesti iste nie su tehotenske.

    Evu-ked budes Sem chodit castejsie,pochopis ze Buchac je tlchuba ale ako sam podotyka,treba citat medzi riadkami,on to mysli dobre,neni zakerak.-)
    si esste mlada a v dnesnej dobe je taketo /ne/sexualne zitie skoro az neuveritelne,pre nas beznych smrtelnikov
    ja ti nebudem polemizovat u coho to mas,ale daj si Teply kupel prevonany kamilkami,leandulou,pi Vela alchemilkoveho a medovkoveho caju,
    po takej dobe abstinovania je normalne ze mas viac prekrvene sliznice-mas nabeh na zapal.a kedze si asi nebola uplne uvolnena,zovrela ta v brusnej dutine.
    pocuvaj tichu hudbu,zapal si vonavy olejcek a predstavuj si to pekne,co sa ti na Tom akte pacilo,co ta naplnalo,po com tuzis znova to zazit
    a koncentruj sa na to.dufam ze tam bol aspon okamih ktory stal za to.ak nie,tak je to jasne,si psychicky zovreta.
    velmi dobra je aj relaxacna masaz.
    evu dakujem,naozaj,ani som necakala ze mi niekto odpise no s tym zapalom budes mat mozno pravdu lebo ked lezim a zatlacim si oblast pupku,pulzuje mi tam a viem že to byva casto pri zapale. uvidime,ale urcite sa ozvem že ako som dopadla

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kúp si tehotenský test (v lekárni ti poradia, ktorý). Ak nie si tehotná a bolesť neprejde, choď k lekárovi. Neviem, čo iné poradiť.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    evu Nevadi aj tak dakujem
    evu a test uz mam kupeny to bolo prve,len som chcela pocut rozne nazory
    arizona Ake nazory chces pocut? Ved po troch dnoch ti tehotenstvo nezisti ani lekar pri osobnej prehliadke,nieto este niekto cez monitor. Bolesti si mohla mat aj preto,lebo sex.styk si mala po dlhsej dobe...
    LukyKs Ari.

    Čiastočne máš pravdu - - netrénovaný človek je netrénovaný
    Preto je dobré, ak je optimisticky motivovaný

    Ale IBA vydať sa na cestu k cieľu / NIE dosiahnuť cieľ.
    evu arizona...presne toto som sa pytala že či ta bolest moze mat take opodstatnenie....v podstate k otazke tehotenstva sa dopracujem casom,kedze je to este prilis skoro.Cize dakujem za konecne presnu odpoved na zadanu otazku
      zbaliť

    LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

    Vylúčený člen LukyKs
    Osobne si myslím, že po 3 dňoch to nemože byť fyziologicky z tehotenstva

    Základná otázka :
    - chcela si
    - tešila si sa na to
    - mala si z toho radosť
    - trvá tá radosť
    ?

    Nemusíš verejne, ale na všetky asi odpovieš : Asi / neviem / nie.

    Kým toto neviem, tak

    všetko ostatné sú dohady / odhady
    - nebola si pripravená fyzicky
    - nebola si pripravená psychicky
    - mohla si si namýšľať / byť presvedčená, že si, ale nebola si

    - podvedomie si to "potom" uvedomilo a teraz pracuje bez teba = možeš pociťovať všeličo.





    Pretože nič neviem o tebe, nie je isté, že ti budem vedieť poradiť, aj keď to budem vedieť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    evu dobre teda:
    - chcela som
    - aj tesila aj netesila-neviem to popisat mam totizto zlu skusenost
    - mala som radost z toho ze sa to stalo po dlhej dobe
    - radost jasne ze netrva kedze som v neistote
    - fyzicky si myslim ze som bola pripravena
    - psychicky možno nie
    ale dakujem za krok smerom ku mne
    LukyKs Ono taká zlá skúsenosť býva niekedy hlboko zakorenená
    a potom treba viac dobrých skúseností, čo ju vyvážia
    pritom nie je isté, či ju vykorenia

    Doležité je, aby ten, kto bude dobrú skúsenosť dávať bol dosť zrelý, aby vedel dávať pozor nie iba na telo, ale hlavne na dušu (a aby vedel o tej zlej skúsenosti aspoň rámcovo)

    Skús takéto :
    pohoda
    klídek
    tabáček
    =
    - psychicky sa vzdiaľ od fyzických prejavov tela
    - daj si nejaký príjemný "rituál" (teraz bežal Rain Mann a tam autistu držali rituály)
    - přiměřene može byť aj taký, čo je inak "neprimeraný" (slanina počas diéty )
    evu Dakujem za ochotu a empatiu :-)
      zbaliť

    evu je offline (nepripojený) evu

    evu
    ozval sa Ježiš Buchač Nazaretsky trapne komentare vie dať hocikto ale k veci vidim že malo kto !!!
    evu uz som to ratala,a je to na hranici...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    evu
    ozval sa Ježiš Buchač Nazaretsky trapne komentare vie dať hocikto ale k veci vidim že malo kto !!!
    ....hehehe....

    Nuž vieš , nemohol som si pomôcť ...
    Je ale zaujímavé , že poväčšinou každý hľadá za mojími komentármi ten poddžub ...

    Ale ak sa zamyslíš nad tou odpoveďou ...to " Vidno " ... tak by sa dalo predsa povedať aj niečo iné ...či ?
    Napríklad aj to , že máš v tom sexe málo skúseností ( čo sama aj priznávaš ) a tým pádom nevieš rozoznať tie príznaky , že čo a ako ...
    Keďže sex prebehol pred troma dňami , tak určite vylučujem , že si ešte v štádiu vrcholiaceho orgazmu ...

    Tehotná môžeš byť v pohode , aj keď ejakulácia bola mimo inkriminovaného miestečka . Ibaže ak bol ejakulát dosť blízko pochvy , tak jeden nikdy nevie ( aj také sa vraj už stalo ) , no určite tie bolesti nemôžu byť tehotenského rázu ...a ten tehotenský test ukáže výsledok určite nie v tak krátkej dobe .


    Takže ...???
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mila123 ozval sa gynekológ , podotýkam amatér s bohatými osobnými skúsenosťami......Buchy alebo sa mýlim?
    táto téma je pre chlapov ako voda na mlyn, nie?
    buchač Ani nie ...

    Zaujímavé , že osky ma vo svojom príspevku pochopila ....

    Nechápem skôr mladú ...osobne by som si najprv získal info najprv sám a potom sa obrátil s otázkou niekde na net .

    Miluš ...Ty si sa koho pýtala , keď si bola mladá ???
    Mám za to , že asi si zbehla k mamke alebo ku lekárovi ...

    Keď tu bola otázka od nejakého šraca - problém s pipíkom ???
    Kto sa zabával na účet podniku ???
    Predsa ženské ....či ?
    Mila123 nesexovala som.......
    LukyKs "" Miluš ...Ty si sa koho pýtala , keď si bola mladá ???
    Mila123 (Včera 18:29) nesexovala som.. ""

    To si celkom dlho vydržala, keď do 23 rokov ani tuk (ani pik)
    Mila123 som bola vydatá, v tom čase už som bola v očakávaní.......
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    evu
    evu
    Pred zhruba 3 dňami som mala pohlavný styk asi po troch rokoch a bol to môj tretí sex v živote.Chcela by som vedieť,či môžem pociťovať bolesti,kŕče v oblasti brucha,resp. žalúdka vďaka tomu že v podstate nežijem pohlavným životom. Alebo teda tam môže byť šanca,že by som mohla byť tehotná,aj keď neejakuloval do mňa. Ďakujem
    Vidno ...
    Hotová Panna Mária ...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik buchy, dala som nevhodne
    buchač Prečítala si si aj následne súvisiaci príspevok , kde bolo to slovo vysvetlené ???
    avalik je jedno co pises dalej, tento je maximalne nevhodny
    buchač Dalo by sa aj horšie ....
    Príde vhodná téma a doba ...pritvrdím muziku ...
    curiosus pekne sprostá rada
    buchač Aká otázka - taká odpoveď !!!

    Keď sa pozriem na toto ?...CITUJEM :
    " evu (17.03.14 21:57) dobre teda:
    - chcela som
    - aj tesila aj netesila-neviem to popisat mam totizto zlu skusenost
    - mala som radost z toho ze sa to stalo po dlhej dobe
    - radost jasne ze netrva kedze som v neistote
    - fyzicky si myslim ze som bola pripravena
    - psychicky možno nie.."

    Na akého frasa potom trtkala ???

    ....a kľudne mi nadrbte nesúhlasných , koľko len chcete .
    Do postele sa má liezť , ak je na ten sex tá pohoda .
    Inak je to o ničom ....a ako sa vraví :

    " Radšej sa dobre vyšťať , ako si zle zatrtkať !!! "
      zbaliť

    ahojte,môže mať žena ktorá dlho nemá pohlavný styk po sexe bolesti brucha,resp. žalúdka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.