Zavrieť

Porady

Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Pochváliť
wau a ešte nie je ani 31.3.2014
8 0
Janiela Janiela

Janiela je teraz online Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Pochváliť
stačilo oznámiť v apríli :-)
4 0
Mirkaska Mirkaska

Mirkaska je offline (nepripojený) Mirkaska

Pochváliť
a treba podpisovať aj to, kde neuvádzame žiadne údaje....
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Pochváliť
čítala som si tú informáciu, že len ak ich nevyplňuje a čo keď prílohu 1.vyplňujem a prílohu 2.nevyplňujem - zarátam len jednu? divné pri počte príloh na r.122 je písané vrátane príloh
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Pochváliť
L-M
čítala som si tú informáciu, že len ak ich nevyplňuje a čo keď prílohu 1.vyplňujem a prílohu 2.nevyplňujem - zarátam len jednu? divné pri počte príloh na r.122 je písané vrátane príloh

"Ak daňový subjekt podáva daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby typ B a nevyplňuje údaje uvedené v prílohe č. 1 a v prílohe číslo 2, je povinný ich započítať do počtu príloh uvádzaných na riadku 122, pretože tieto prílohy sú neoddeliteľnou súčasťou daňového priznania. Odporúčame, aby daňové subjekty prílohy č. 1 a č. 2 podpísali aj vtedy, ak v nich neuvádzajú žiadne údaje."

Máš tam uvedené, že ak vypĺňaš len jednu, tak zarátaš len jednu?
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Pochváliť
Ďakujem, ja som to čítala ale radšej som sa opýtala- práve preto , že u nás nie je nikdy nič zrozumiteľne napísane :-). Tak potom tam načo píšu slovo nevypĺňuje? ak je to raz súčasť DP, tak aj tak neviem načo vymysleli, že ich treba zahŕňať medzi prílohy, aj keď sa tak volajú.
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 4, Posledný príspevok: 04.01.09
  2. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 02.01.08
  3. Príspevkov: 12, Posledný príspevok: 26.02.06